Labioplasti sonrası klitoris hassasiyeti

ladyviola

Guru
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2013
12
1
Selamlar kızlar,
Yaklaşık 40 gün önce labiolasti ameliyatı oldum. Ameliyat yapan doktor bu işlemi yaparken klitorisin etrafındaki tüm dokuyu almış ve klitorisin baş kısmını tamamen açıkta bırakmış (böyle bir talebim olmamasına rağmen)
Son 1 haftadır ise aşırı uyarılma durumu ve yaşıyorum. Orgazm sonrası gevşeme ve ruhen rahatlama hissi olmuyor ve sürekli cinsel istek durmumu oluştu. Böyle bir problem yaşayan var mı? Ayrıca labioplasti ameliyatlarınızda klitoris çevresi tamamen alındı mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Benimde öyle yapmış klitorisim açıkta deriyi üste çekmiş henüz ameliyatın 4.günündeyim. Bir çözüm bulabildiniz mi

Benim üstünden 2.5 ay geçti.. klitoris tamamen açıkta ama. Sık uyarılma durumunda bir azalma oldu gibi.. henüz tam anlayamadım:)

Asla memnun değilim. Ben önermiyorum iyileşme süresi oldukça uzun nerdeyse 3 ay oldu hala ağrılar oluyor. His kaybı oluyor. Sağlık açısından uygun bir ameliyat değil. Sağlıklı bir organı asla ameliyat ettirmeyin. Vücut doğal haliyle bir bütün ve harmoni içinde. Ameliyat olma nedeni sırf görüntüden dolayı ise görüntü için bıçak altına yatmaya ve o organı hissisleştirmeye değmez. Sağlığınızın değerini bilin ve keyfini çıkarın yoksa eski günlerinizi arıyorsunuz.

Çok üzgünüm bende umarım devamlı ağrı olmaz labioplasti olunabilir ama bu klitoris bölgesine dokundurtmamalı:KK43:( her şeyin yeri değişmiş gibi orada :KK43:

Selamlar kızlar,
Yaklaşık 40 gün önce labiolasti ameliyatı oldum. Ameliyat yapan doktor bu işlemi yaparken klitorisin etrafındaki tüm dokuyu almış ve klitorisin baş kısmını tamamen açıkta bırakmış (böyle bir talebim olmamasına rağmen)
Son 1 haftadır ise aşırı uyarılma durumu ve yaşıyorum. Orgazm sonrası gevşeme ve ruhen rahatlama hissi olmuyor ve sürekli cinsel istek durmumu oluştu. Böyle bir problem yaşayan var mı? Ayrıca labioplasti ameliyatlarınızda klitoris çevresi tamamen alındı mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Çok üzgünüm bende umarım devamlı ağrı olmaz labioplasti olunabilir ama bu klitoris bölgesine dokundurtmamalı:KK43:( her şeyin yeri değişmiş gibi orada :KK43:
Merhaba klitoris bölgeniz ne durumda benimde fazla derim alındı şuanda klitorisim şiş ve ortada duruyor daha 2 3.haftam zamanla geçecek dedi doktorum

X