Labioplasti sonrası çiş yaparken yanma

babygirl97

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
14
0
Arkadaşlar merhaba labioplasti ve hudoplasti ameliyati olalı 10 gün oluyor. İdrar yaparken canım inanılmaz yanıyor? Bu normal mi? Kimse bahsetmemiş. Ameliyatı olanlar sizde de olmuş muydu? Gerçekten acıdan ağlıyorum. Doktora söyledim sadece kremlerini sür öyle çiş yap dedi başka bir şey demedi

Arkadaşlar merhaba labioplasti ve hudoplasti ameliyati olalı 10 gün oluyor. İdrar yaparken canım inanılmaz yanıyor? Bu normal mi? Kimse bahsetmemiş. Ameliyatı olanlar sizde de olmuş muydu? Gerçekten acıdan ağlıyorum. Doktora söyledim sadece kremlerini sür öyle çiş yap dedi başka bir şey demedi
Ben ilk idrar yapımından korkmuştum ama onda bile korkugum gibi yanmadı. Yanan yerler dikiş yerleri mi içten bir yanma mi var? Enfeksiyon olabilir doktorunuz görerek karar verse daha iyi olabilir aslında.

Doktoruma kontrole gittim enfeksiyon var demedi. Evet iç kısımdaki dikişler çok yanıyor. Sanırım biraz geç iyileşiyorum ben
Deri hassasiyetinden olabilir. Mesela benim de derim çok incedir ve bende yağ dolgusu da var. Tek sıkıntı yaratan yağ dolgusu oldu dikisler hiç acımadı bile diyebilirim. Yağ dolgusu deriyi gerince dış dudağın içi hala yanma yapıyor 25. Günümdeyim bu arada

Deri hassasiyetinden olabilir. Mesela benim de derim çok incedir ve bende yağ dolgusu da var. Tek sıkıntı yaratan yağ dolgusu oldu dikisler hiç acımadı bile diyebilirim. Yağ dolgusu deriyi gerince dış dudağın içi hala yanma yapıyor 25. Günümdeyim bu arada
Muhtemelen öyledir evet. Çoook geçmiş olsun size de 🙏🏻 benim de günden güne yanma azalıyor şükür

X