Labioplasti revizyon

umut1111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
9
0
24
merhaba izmirde labioplasti oldum dikişlerim açıldı. Ne olur bu durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi? Çok kötüyüm

Labioplastiyi yapan doktorunuza bu durumu söylerseniz kontrol için çağıracaktır. Aynı şehirde değilseniz de bi acile görünün. Dikişlerin açılması göz ardı edilcek bi durum değil

Labioplastiyi yapan doktorunuza bu durumu söylerseniz kontrol için çağıracaktır. Aynı şehirde değilseniz de bi acile görünün. Dikişlerin açılması göz ardı edilcek bi durum değil
Merhaba bu konu hakkında bilgili misiniz ne olur bana yardımcı olun

Sizin mesajınızın üzerinden 10 gün geçmiş şimdiye kadar bi çözüme kavuşturmanız gerekiyordu zaten doktora gitmediniz mi

Sizin mesajınızın üzerinden 10 gün geçmiş şimdiye kadar bi çözüme kavuşturmanız gerekiyordu zaten doktora gitmediniz mi
Merhaba gittim tekrar dikiş atıldı ama hala birleşik gözükmüyor :KK43: doktor beni oyalıyor gibi geliyor cok kötüyüm ne yapacağım

Açık açık sorununuzu da yazsanız keşke. Birleşik görünmeyen yer dikişlermi, dış dudakların iç dudakları kapatmaması mı yada şişliğiniz var bundan dolayı dikiş yerleri açıkmış gibi mi görünüyor? Sorun her neyse doktorunuz da bu durumla ilgilenmediyse zaman harcamak yerine yarın ilk işiniz başka bi doktora bunu göstermek olsun. Aynı operasyonu burda defalarca geçirenler var yorumları okumuyor musunuz? Benim tavsiyem mutlaka başka bi doktora görünmeniz olacak.

Son olarak nasıl oldunuz, çözümü neydi

Labioplasti ve hudoplasti oldum, benim tek bir yerden dikişim açıldı ve doktor kendi kendine kaynamazsa tekrar dikeriz dedi ama estetik durmuyor maalesef şuanda. Kanaması durdu ve o bölge birbirine kaynadı ama göçük gibi duruyor maalesef(15.günümdeyim)

Biraz zaman geçmesini bekliyorum ama acaba yanlış mı yapıyorum

X