Labioplasti hakkında bilgi verebilir misiniz?

Skrillex

dυвѕтep
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2012
60
0
Görüntüden gerçekten bıktım iğrenç yani. Kaç yaşında yaptırılabilir nasıl acı varmı sonradan bana yaptıranlar bilgi verebilir mi ? Psikolojim alt üst. İlerde kocam beni beğenmez diye korkuyorum. Kendimden nefret eder oldum yani.

Görüntüden gerçekten bıktım iğrenç yani. Kaç yaşında yaptırılabilir nasıl acı varmı sonradan bana yaptıranlar bilgi verebilir mi ? Psikolojim alt üst. İlerde kocam beni beğenmez diye korkuyorum. Kendimden nefret eder oldum yani.
canım 1. si kocan senden nefret falan etmezz...
2.si eğer gerçekten psikolojini bozuyorsa ki aynı şekilde ben de mutsuzdum bu durum beni rahatsız ediyordu ve bu operasyonu oldum..sen de düşünmeden git ve yaptır derim.ben herhangi bir yaş sınırı olup olmadıgını bılmıyorum bu operasyonda ama bır belge ımzalattıkları için sanırım 18 ı doldurmus olman gerekıyor. doldurmadıysan da aılenden bırısıyle gıtmen gerekıyor dıye dusunuyorum.operasyon kucuk bı pansuman gıbı 15-20 dakıka suruyor sadece. ılk basta bır kremle orayı uyusturuyorlar sonra bır ıgne atıyorlar kı o krem sayensınde ıgneyı hıc hıssetmıyorsun.daha sonra baslıyor operasyon.. ben lokal anestezı ıle olmustum dr la konusa konusa.. sonrasında hemen ayaga kalkabıldım.hatta 2 saatlık bır yolculuk yaptım evıme donmek ıcın. antıbıyotık verdı dr um ve batıkon.. 3 gun her tuvalette batıkonla temızlıgımı yaptım ve buz koydum ılk gunler cok şişti 2 gun falan cok hafıf acı duydum fakat sonrası gayet rahat gecti benım.tek stresim iyi mi oldu kötü mü oldu falan dıye dusunmektı. cunku seklını hemen almıyor gercekten de o yuzden amelıyattan sonrası daha sabır ısteyen bır surec..suan 6 ay oldu ve kuş gibi hafiflemiş hissediyorum kendimi. inşallah yardımcı olabilmişimdir umarım her sey gonlune gore olur.

Canim ben de labioplasti oldum. Doktorum da cok iyiydi ve cok memnunum sen de olmak istiyorsan hemen kararini ver hic bekleme derim...cok rahatlarsin hem fiziksel hem de kendine guvenin acisindan....

ARKADAŞLAR MERHABA BEN 21 YAŞINDAYIM 18 YAŞINDAN SONRA VÜCUDUMDA DEĞİŞMELER OLDU VE VAJİNAMDA RAHATSIZLIK DUYDUĞUM BİR SARKMA OLDU ARAŞTIRDIĞIMDA LABİOPLASTY AMELİYATINI GÖRDÜM GERÇEKTEN İHTİYACIM OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM ÇÜNKÜ BU SADECE GÖRÜNTÜ İÇİN DEĞİL ADET OLDUĞUNDAKİ TEMİZLİK YA DA HERHANGİ BİR PANTOLON GİYDİĞİNDEKİ SIKIŞMADAN DOLAYIDA OLUYOR TABİ KİMSEYE AÇAMIYORSUN BU DURUMU EN SONUNDA BURADAN BULDUĞUM OKUDUĞUM ŞEYLERDEN YOLA ÇIKARAK MÜMTAZ YÜCE YE AMELİYAT OLMAYA KARAR VERDİM AYIRACAK PEK FAZLA BÜTÇEM DE YOKTU BU AMELİYATA Kİ OKUYORUM BEN PARA KAZANAN BİR İNSANDA DEĞİLDİM
KARAR VERDİM AMA ARAMAYA CESARET EDEMİYORDUM
yaz oluyor havuza denize gidemem diyip kışa atıyorum kış oluyor param yok diyorum yaza atıyorum bu ameliyatı olmaya korkuyorum ama gerçekten yazılanlar gibi neyi dert ettim bilemiyorum arkadaşlar şimdi beni iyi dinleyin ben A dan Z ye anlatacağım size
Mümtaz Yüce yi aradım kendisinden bilgi aldım bana yılların deneyimiyle cok bilgi verdi rahatlattı birde bakire olduğumu söyledim sonucunda zarar görmemesi lazım önemli birsey bakirelik
bana güven verdi ameliyat için gün aldım kurban bayramındada dinlenirim hazır okul tatilken dedim ve gidip ameliyatı olucam dedim (fiyatı yazmıyorum bence arayın görüşün kendisi para meraklısı bir insan değil indirim yaptı yani)
eşiyle birlikte ameliyata giriyor ikiside cok güler yüzlü GERCEKTEN
ameliyat kalcanıza yapılan ağrı kesici iğneyle başlıyor sonra ne kadar kesileceğini flan konuşuyorsunuz sonra dudaklara anestezi uyguluyor ve kesiyor sadece dudaklara anestezi uygularken ağrı duyuyorsunuz ve dikiyor ben cok kıpırdandım canım tatlıdır benim ağrımasa bile kendimi strese soktum ama hep güler yüzlü davrandı sonra oturdu konuştu ilgilendiler gerçekten insanı anlayışla karşılaması beni cok memnun etti ayağa kalktım yürüdüm bir sıkıntı yoktu sonra hafif sızlama oldu bi antibiyotik ve bi ağrı kesici yazdı eczaneden aldım bende
o günü atlatınca ertesi gün ağrı sızı kalmıyor sadece tuvalete gidince mümtaz beyin verdiği baticon ve pedler gazlı bezlerle pansuman yaptım sonra 4-5 güne birdaha cağırdı beni bazı dikişleri aldı iz yaparmış bu beni daha mutlu etti işini en güzeliyle yapıyor gerçekten
ben ilk neden ucuz flan dedim ama sonucunda para kolay kazanılmıyor boşuna 3-4 bin verenlere acıyorum yani bence ekonomik hem de cok ilgili mümtaz bey acaba neden böyle uygun flan dedim ben cok düşündüm ama siz duşunmeyin haftada 2-3 kişi sadece bunun için geliyormuş ben memnun kaldım ve yıllardır dert edindiğim şeyden kurtuldum ya varmı dahası neden daha önce olmadım yada iyiki olmuşum diye düşünürüm şimdi artık sormak istediğiniz varsa sorun bana ama fiyatta indirim yaptırdım yazmıcam arayın konuuşun bilgi alın benden cevap bekleyeceğinize korkmayın =) bircok kiişi eşiyle cinsel hayatının kötü olmasından dolayı bu ameliyattı olmuş yada ayrılmış sizde öyle olmayın =:-)2::KK20:

kızlar bnde bu durumdan çok buzdaribim ya benim dış dudaktada görün tü bozukluğu var tamam iç dudak halledilirde dış dudak nasıl olacak bilmiyorum :KK43:(

X