Labioplasti Düşünenler

İç dudaklar çok alındığı için kapalı bir görüntü oldu fakat vajinın sol tarafındaki dikişler bence açıldı ve geç kaynadı. Hala ara ara sancıma var tam3 ay oldu. Evli olsam ilişki asla olmaz öyle söyliyeyim ben size!! Bir de klitoris üzerinde potluk hala var resmen dikiş potluğu gibi belki daha uzun vadede azalır bilemiyorum. Fakat çok acılı bir süreç oldu benim ki günlerce çamaşır giyemedim, hassasiyet oldu vs... bu süreçte de doktor ilgisiz olunca iyice asfalyalar attı tabi benim
😔 üzüldüm sizin adınıza tekrar gittinizmi kontrole ne dedi dr bu şikayetlere. İnşallah tüm sıkıntılarınız giderde iyiki dersiniz inşallah sonunda değdi dersiniz. Biraz talihsizlik yaşamışsınız.Işte bünye bakım her faktör ayrı etkiliyor.

😔 üzüldüm sizin adınıza tekrar gittinizmi kontrole ne dedi dr bu şikayetlere. İnşallah tüm sıkıntılarınız giderde iyiki dersiniz inşallah sonunda değdi dersiniz. Biraz talihsizlik yaşamışsınız.Işte bünye bakım her faktör ayrı etkiliyor.
Canım çok saol umarım öyle olur :KK43: Zaten acılardan şekline ancak odaklanabildim ara ara inceliyorum falan :) siz yaptırdınız mı ?

OOlurinşallah.Siz iyi düşünün iyi olsun tam şeklinin oturması ve tamamen iyileşme aslında 6 ayda oluyormuş diye biliyorum.
Evet bende 10 gün oldu olalı.Labioplasti klitoris ve perineyede müdahale edildi.

Ben 5 gün önce yaptırdım. Açıkcası ben de yıllarca hem araştırdım hem okudum. Ancak cesaret ettim. Plastik cerrah mı jinekolog mu arasında gidip geldim. En son anatomik yapı gereği jinekoloğu tercih ettim. Hiç ağrım kanamam olmadı.Hem labio hem hudoplasti yapıldı.Bazı yorumlarda 1 hafta oturamadık yazanlar olmuştu çünkü. Fakat tabi aşırı hassasiyet ve dokunduğumda acı var ne zaman geçer oturur bilmiyorum. Ama görüntüden çok memnunum:KK23:
Merhaba bende hasan yildiza 10 gün önce ic dudak ameliyatı oldum .daha çok yeni ama sanki çok kesmiş gibi ic dudakları hiç göremiyorum sizinde böyle oldumu nasil memnunmusunuz su an

Ben 5 gün önce yaptırdım. Açıkcası ben de yıllarca hem araştırdım hem okudum. Ancak cesaret ettim. Plastik cerrah mı jinekolog mu arasında gidip geldim. En son anatomik yapı gereği jinekoloğu tercih ettim. Hiç ağrım kanamam olmadı.Hem labio hem hudoplasti yapıldı.Bazı yorumlarda 1 hafta oturamadık yazanlar olmuştu çünkü. Fakat tabi aşırı hassasiyet ve dokunduğumda acı var ne zaman geçer oturur bilmiyorum. Ama görüntüden çok memnunum:KK23:

Merhaba bende hasan yildiza 10 gün önce ic dudak ameliyatı oldum .daha çok yeni ama sanki çok kesmiş gibi ic dudakları hiç göremiyorum sizinde böyle oldumu nasil memnunmusunuz su an
Esra hanım yardımınıza çok ihtiyacım var bugün aradım hasan beyi incecik bıraktım diyor ama ben zannetmiyorum

Bende hasan beyde 10 gün önce ic dudak ameliyatı oldum ama sanki hepsini almış gibi bugün aradım incecik bırakmış olmam gerekiyor diyo bence hepsini aldi gibi birde klitorisi aşağı doğru çekmiş sanki
Yardimci olursanız sevinirim sizin sonunda ne oldu memnun değildiniz revizyon yaptirdinizmi

Bende hasan beyde 10 gün önce ic dudak ameliyatı oldum ama sanki hepsini almış gibi bugün aradım incecik bırakmış olmam gerekiyor diyo bence hepsini aldi gibi birde klitorisi aşağı doğru çekmiş sanki
Yardimci olursanız sevinirim sizin sonunda ne oldu memnun değildiniz revizyon yaptirdinizmi
Merhabalar canım, endişelenme bence en güzel görüntü böyle oluyor ben yabanci doktorlarında sitelerine bakıyorum öncesi sonrası fotograflar paylaşıyorlar ve aynı teknik sana uygulanan sanırım. Labiaplasty before after falan yazarsan doktorlarin kendi sitelerinden görebilirsin. Zaten bildiğim kadarıyla ilk 2 ay çok erken binzamsn sekili görebilmek için.

orta kısımda hafif boğumlu bir görüntü şuan var tabi ara ara batma oluyor. sizde de olmuş muydu? zamanla şişlik iner sanırım. çok heyecanlıyım ve korkuyorum yıllarca kararsız kaldım. doktoruma güveniyorum ama malum tabi panik halini atamadım üstümden
Merhaba ben de ameliyat oldum, dudakları tamamen aldı hiçbir sorun yok ama biraz klitorise doğru da aldı ve klitorisim komple dışarıda. Kendisini aradığımda da zamanla düzeleceğini söylüyor ama içimden bir ses nedense o klitoristeki çıkıntılı-şiş görüntünün hep öyle kalacak diyor, klitorisi çevreleyen deriyi komple kesmiş klitoris komple dışarıda gibi.. Fazla mı kestiniz yanlış mı yaptınız demeye de çok çekiniyorum. Dudak dikişlerim değil ama klitorisim yürüdükçe çamaşıra/pede temas ediyor ve çok rahatsız oluyorum... Bugün ameliyat olalı 2 hafta oldu. Sizin şu an ne durumda memnun musunuz? Cevap verirseniz çok sevinirim çok mutsuzum ve çok tereddütlerim var :KK43:

Hasan Yıldız a yaptırdım. yarın kontrolüm var. görüntü iyi ama klitorsi bölgesinde boğumlu görüntü ve aşırı hassasiyet var. çoğu kişi aynı şeyi yaşamış. açıkcası hemen ayağa kalktım yani ağrım sızım olmadı ama şuan 11. gün dikişlerden kaynaklı yanma hissi vs var. yarın sorucam aklımda kalan her şeyi umarım istediğim gibi olur çok bekledim çünkü :KK17: :KK17:
Merhaba ben de kendisine ameliyat oldum, dudakları tamamen aldı hiçbir sorun yok ama biraz klitorise doğru da aldı ve klitorisim komple dışarıda. Kendisini aradığımda da zamanla düzeleceğini söylüyor ama içimden bir ses nedense o klitoristeki çıkıntılı-şiş görüntünün hep öyle kalacak diyor, klitorisi çevreleyen deriyi komple kesmiş klitoris komple dışarıda gibi.. Fazla mı kestiniz yanlış mı yaptınız demeye de çok çekiniyorum. Dudak dikişlerim değil ama klitorisim yürüdükçe çamaşıra/pede temas ediyor ve çok rahatsız oluyorum... Bugün ameliyat olalı 2 hafta oldu. Sizin şu an ne durumda memnun musunuz? Cevap verirseniz çok sevinirim çok mutsuzum ve çok tereddütlerim var :KK43:

Meraba bende daraltma lapioplasti ve klitoris küçültme operasyonları oldu şu an 4. Cu gunum klitoris in orda boğum bogum sislikler var çok hassas elimi biel degemiyorum sizdede öyle bı durum oldu mu ne zaman iner ki o şişlikler

Hasan Yıldız a yaptırdım. yarın kontrolüm var. görüntü iyi ama klitorsi bölgesinde boğumlu görüntü ve aşırı hassasiyet var. çoğu kişi aynı şeyi yaşamış. açıkcası hemen ayağa kalktım yani ağrım sızım olmadı ama şuan 11. gün dikişlerden kaynaklı yanma hissi vs var. yarın sorucam aklımda kalan her şeyi umarım istediğim gibi olur çok bekledim çünkü :KK17: :KK17:

Merhaba ben de kendisine ameliyat oldum, dudakları tamamen aldı hiçbir sorun yok ama biraz klitorise doğru da aldı ve klitorisim komple dışarıda. Kendisini aradığımda da zamanla düzeleceğini söylüyor ama içimden bir ses nedense o klitoristeki çıkıntılı-şiş görüntünün hep öyle kalacak diyor, klitorisi çevreleyen deriyi komple kesmiş klitoris komple dışarıda gibi.. Fazla mı kestiniz yanlış mı yaptınız demeye de çok çekiniyorum. Dudak dikişlerim değil ama klitorisim yürüdükçe çamaşıra/pede temas ediyor ve çok rahatsız oluyorum... Bugün ameliyat olalı 2 hafta oldu. Sizin şu an ne durumda memnun musunuz? Cevap verirseniz çok sevinirim çok mutsuzum ve çok tereddütlerim var :KK43:
Bende Hasan yıldıza oldum dış dudaklarda sarkma dış yanaklarda yamukluk var dedi olduğum güne lanet olsun psikolojim düzelir diye gittim psikolojim daha çok bozuldu dudaklar biraz kalsın dediğim halde tamamen almış kesilen yerlerim yamuk yumuk sanki köpek parçalamış klitoris bölgemde bir tarafı almış diğer taraf et fazlalığı var dikişlerim olduğu yerler çıkınlı çıkıntılı et parçaları var delik deşik berbat bir halde kaldım 6 aya düzelir dedi başından saldı 1 sene oldu asla tavsiye etmiyorum asla kendisi hakkında şikayette bulunacağım ameliyatımı düzeltmezse görüntü kötü oldu dediğimde içte kalıyor zaten o Kısım gözükmüyor önemli olan dış Kısım diyor hergün beddua ediyorum hergün benim bütün hayatımı mahvetti

X