La casa de papel

Miskamber

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
5.438
24.382
Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler..
2017 yapımı 2 parca halinde yayinladi..

İzleyen varmi hanimlar esimle izledik bitirdik ve bayildik :KK36:
Profosore hasta oldum bu arada:-)
Bu dizi aslinda tamamen bitti ancak netflix birakmamis bizim profosoru devamini getirmelerini istemis ve devami cekiliyormus yeni sezonda yeni bolumunun 1 bolumu istanbulda olucakmis ve istanbul lakabli nesrin cavadzade oynicakmis..
İlk bolumdeki konusu cok muthisti bakalim yeni sezon nasi olucak heyecanla bekliyorum.. izleyen varmi kizlar siz ne dusunuyorsunuz bu dizi hakkinda :)

Not: Bu arada biraz baktim ama bu diziyle ilgili acilmis bir konu goremedim eger varsa ki ben gozden kacirmissam affola :) kk’da ozellikle konusu olmasi gereken bir dizi oldugunu dusunuyorum ben :)
66D2795E-E52E-424C-B1FA-0E1F2D27AC55.jpeg

https://www.netflix.com/tr/title/80192098

Son düzenleme:
Böyle bir nick gördüm sadece kadınlar kulübünde :)) onun dışında ilk defa duyuyorum. Merak ettim ama .

Nesrin cavadzadenin böyle bir dizide oynayabiliceğine inandınız mı gercekten :S
Bu konuda bilgin olmadigi cok belli oluyor.. Sen diziyi izledin mi? Kadin 4-5 dil biliyo bikac kez gorusmelere de gitmis olumlu sonuc almis bunuda menajeri dogruladi aciklama yapti zaten.. İspanyolcasi da cok iyi el desentierro adli ispanyol filminde rol almis.. Ayrica dizinin nesi var? Nesrin cavadzade niye oynayamasin bu dizide? Bi baslasin bakalim dizi gorelim de ondan sonra yorum yapalim dimi..

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler..
2017 yapımı 2 parca halinde yayinladi..

İzleyen varmi hanimlar esimle izledik bitirdik ve bayildik :KK36:
Profosore hasta oldum bu arada:-)
Bu dizi aslinda tamamen bitti ancak netflix birakmamis bizim profosoru devamini getirmelerini istemis ve devami cekiliyormus yeni sezonda yeni bolumunun 1 bolumu istanbulda olucakmis ve istanbul lakabli nesrin cavadzade oynicakmis..
İlk bolumdeki konusu cok muthisti bakalim yeni sezon nasi olucak heyecanla bekliyorum.. izleyen varmi kizlar siz ne dusunuyorsunuz bu dizi hakkinda :)

Not: Bu arada biraz baktim ama bu diziyle ilgili acilmis bir konu goremedim eger varsa ki ben gozden kacirmissam affola :) kk’da ozellikle konusu olmasi gereken bir dizi oldugunu dusunuyorum ben :)
Eki Görüntüle 2190418
https://www.netflix.com/tr/title/80192098
diziyi bitirdim ama tekrar başlayacak nesi kaldı ki anlamadım :) başlasa güzel olur tabi ama ilk 2 sezon gibi olur mu bilmem

diziyi bitirdim ama tekrar başlayacak nesi kaldı ki anlamadım :) başlasa güzel olur tabi ama ilk 2 sezon gibi olur mu bilmem
Evet bencede bende oyle dusunuyorum basladiginda acaba ilk 2 sezon gibi olur mu belkide sanilanin aksine hayal kirikligi olur hic belli olmaz merakla bekliyoruz iste :)) belkide tadinda birakmalari gerekirdi hiic bilemiyorum basladiginda goruces ancak :KK19:

Bana geldi arkadastan ama izlemedim izlicem kesin narcosda escobar olunce bana hayal kirikligi olmustu ama bakalim bu nasil
Narcosu ben basladim bitirmedim oyle kaldi breaking bad i izledim bitirdim ikisini berabr izliyodum o donem :)) la casa de papel bunlara 10 basar muthisti ya tavsiye ederim kesinlikle :))

Narcosu ben basladim bitirmedim oyle kaldi breaking bad i izledim bitirdim ikisini berabr izliyodum o donem :)) la casa de papel bunlara 10 basar muthisti ya tavsiye ederim kesinlikle :))
Ben berline sigukkanliligina aşık oldummmm adam nasil soguk nasil cool. Muthis bir dizi. Ama yeni sezon da ne olacak ne olabilir.

İlk sezon hakkaten iyiydi bence oldukça sürükleyici geçti ama böyle şeyler tadında kalsa sanki daha iy olmuyor mu merak ediyorum izleyiciyi 2.sezon da hayal kırıklığına uğramayız

X