Kzlar sra kociimin burnunda :)(:

uy ben nsl görmedim burayı:):):)cnmm hemen gidip gelin inşşş..eşinde kurtulsun bu dertten sonrada sıra bana gelio :):):):

uy ben nsl görmedim burayı:):):)cnmm hemen gidip gelin inşşş..eşinde kurtulsun bu dertten sonrada sıra bana gelio :):):):

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

inş cnm sıra sanada gelir bebişim :lepi:

cicikolarım ...
perşembe gunu istanbula ucuyoruz ...
sıra kocişime geldi ve beklenen gun :KK70:

kızlar perşembe gunu saat 16:30 gibi istanbulda olacagız ...
ve direkt hastaneye gidip giriş yapacagız ...
18:30 gibi kocişim ameliyata girecek kaydirigubbakcemile2

doktorumuz gene Fuat Yuksel opuyorumnanaktan

aile doktorumuz oldu artık kaydirigubbakcemile3

dondugumuzde gelişmeleri bu başlıktan yazacagım cicikolarım zemuszemus

cok cok gecmis olsun simdiden kralicem, kocasinde atlatir insallah en kisa zamandazemuszemus

şimdiden çok geçmiş olsun eşine.Bakalım burun estetiği erkekte nasıl olacak,şekli,süreci falan. ıyi olur herşey inşallah canım.Sorunsuz geçer umarım

anammmm :1shok: kıs bana niyesölemiyon hiç gidiyom diye :eek:klava:
dediğime geldin dimi :jeyyar: git tabi eline böyle fırsat geçmiş :dance:
bende gelimmii senağlama benide götür kralicheeee :çok üzgünüm: kraliche beni istanbua götür :roflol:
kocan şanssız değil bence o doktor gitmesfuat bye ameliy lamyacaktı :1closedeyes:
nese canım inş güzel ourru aman söle çok kavis vermesin sonra petek dinçöze benzer mazallah :jeyyar: anadın sen onii delikafadulden

kraliche cim geçmiş olsun şimdiden inşallah seninki kadar güzel bir burun olur sağlıklı bol nefesli günler eşinle a.s.

bu arada istanbula selam söyle benden özleyenden özlenilene kocaman selamlar sevgi yumağı getirdim de senağlama senağlama güle güle gidin :gitme:

şimdiden çok geçmiş olsun eşine.Bakalım burun estetiği erkekte nasıl olacak,şekli,süreci falan. İyi olur herşey inşallah canım.Sorunsuz geçer umarım
tşk edeirm cnm opuyorumnanaktan
inşallah guzel olur hep hatun burunlarıyla ilgilendik bide benem kocişe bkak ne olcek :KK70:

anammmm :1shok: kıs bana niyesölemiyon hiç gidiyom diye :eek:klava:
dediğime geldin dimi :jeyyar: git tabi eline böyle fırsat geçmiş :dance:
bende gelimmii senağlama benide götür kralicheeee :çok üzgünüm: kraliche beni istanbua götür :roflol:
kocan şanssız değil bence o doktor gitmesfuat bye ameliy lamyacaktı :1closedeyes:
nese canım inş güzel ourru aman söle çok kavis vermesin sonra petek dinçöze benzer mazallah :jeyyar: anadın sen onii delikafadulden
kısım ne urdasın ne msn de telefonumun ekranı bozldu hiç bişi gorunmuyo tamda ist a gider ayak sadece sesi cıkıyo alo diyom başka bişiy gorunmuyo o kadar msj geldi bidenesini okuyamadım yokki ekran arama bile yaamıom :kızgın:

heee annadım ben onu eheheheh ...
canım bu sabah biniyoruz saat 14 te 16 ibi ordayız direk hastaneye incez ...
optm opuyorumnanaktan

kraliche cim geçmiş olsun şimdiden inşallah seninki kadar güzel bir burun olur sağlıklı bol nefesli günler eşinle a.s.

bu arada istanbula selam söyle benden özleyenden özlenilene kocaman selamlar sevgi yumağı getirdim de senağlama senağlama güle güle gidin :gitme:

opuyorumnanaktan saol bidenem kaydirigubbakcemile5

damam soliyim ehehehe :)

canım bu sabah biniyoruz saat 14 te 16 ibi ordayız direk hastaneye incez ...
optm opuyorumnanaktan [/B]

helikopterlemi kiz...:p

kocisine gecmis olsun canim...cekebildin kadar cok resim cek...ilerde dalga gecmek icin lazim olabilir...:p

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :lepi:

oncelikle iyi bayramlar hepinize opuyorumnanaktan

dun geldik ist dan kızlar ameliyatımız super gecti hiç bir sorunumuz yok şukur ...

ay allahım biz nasıl morardık ole herufun hafif goz altı kızardı ve hafif şişti sanırsın bandaj olmasa hiç ameliyat olmadı :1shok:

ay nası kıskandım delikafadulden

ben o kadar eziyet cektim herufte tık yok delikafadulden

ay ona bile nazlanıyo beee şakkıdı

bizim gibi olsa nazından oldururdu heral delikafadulden

ayyy refakatcılık cok berbat yaaa ben kendi ameliyatımda bu kadar yorulmadım hüfsssss

ay dun akşam 19 da kendimi bi attım yataga bu satte kaktım oyle yorulmusum :nazar:

kızlar şimdilik burun alcıdan manyak guzel gorunuyo alcısı cıkınca bakalım ne olcek delikafadulden

ay bunu narkozlukene kameraya aldım dra ve yardımcılarına habire şrefsisler kırdılar kafamı die sayıklıyo
ayyy bende sussana be diom

:roflol: :roflol: :roflol:

ay cicoşlar bunuda bole atlattık bakalım :sm_cool:

hepinize iyi dilekleriniz için teşekur ederim kıslar opuyorumnanaktan

anaaaaaaaaaaa kraliche döndüüü...:)

cok gecmis olsun kocisine canim...erkek oldugundan herhalde sifir morluk var...bizim gibi hassas tenlere sahip degiller...ormancilar...:p

hasta erkekte hic cekilmez...babam grip oldugunda ölcekmis gibi bidi bidi yapar...-tatlicadiarzu-

kocisinin burnunu kiskandinmi yoksa?...seninkinden güzel olmasin...:KK70:

anaaaaaaaaaaa kraliche döndüüü...:)

cok gecmis olsun kocisine canim...erkek oldugundan herhalde sifir morluk var...bizim gibi hassas tenlere sahip degiller...ormancilar...:p

hasta erkekte hic cekilmez...babam grip oldugunda ölcekmis gibi bidi bidi yapar...-tatlicadiarzu-

kocisinin burnunu kiskandinmi yoksa?...seninkinden güzel olmasin...:KK70:

eheheheh aynen bebişim ...

ormancı nen bunar :KK70:

saol bebişim vala guzel oldu kıskandım hee
oda dio haset fesat gacı diye bana kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

efsanaaaa geriii döndüüüüüdelikafadulden tekrar gecmisler olsun canim kralicem, sevindim kocisinin iyi olmasina.... burnuda insallah cok güzel olmustur... senin kocisde ne sayiklamis öyleeeekaydirigubbakcemile3 tekrar gecmis olsun bol nefesler kocaciginahihoyyyt

efsanaaaa geriii döndüüüüüdelikafadulden tekrar gecmisler olsun canim kralicem, sevindim kocisinin iyi olmasina.... burnuda insallah cok güzel olmustur... senin kocisde ne sayiklamis öyleeeekaydirigubbakcemile3 tekrar gecmis olsun bol nefesler kocaciginahihoyyyt

:roflol: :roflol: :roflol:

saol bebişim alkisalkisalkis

ay evet neler sayıkladı sorma bideo kafayla kufur etmedim dimi dio hem edio hem edmedim dimi dio hey allam :roflol: :roflol:

geçmiş olsun kraliçe,çok sevindim kolay geçmesine. ıyi bayramlar herkese

hoşgeldin canım çok geçmiş olsun çok sevindim iyi geçmesine inşallah herşey gönlünüzce olur iyi bayramlar

X