Kzlar sra kociimin burnunda :)(:

ay cnm bnm hadi gözün aydın kurtuldu eşinde...negüzel yaaaa baya hafif atlatmışş darısı olmayanlara inş:)

Şimdiden sana ve eşine geçmişler olsun..çok iyi netice alırsınız inşallah ben erkeklerinde kendilerine bakmaları taraftarı olduğum için şuan bu mesajını sevgili eşimeee gösterdim oda geçmiş olsun..inşallah iyi bir sonuç alırlar diyor:)

Şimdiden sana ve eşine geçmişler olsun..çok iyi netice alırsınız inşallah ben erkeklerinde kendilerine bakmaları taraftarı olduğum için şuan bu mesajını sevgili eşimeee gösterdim oda geçmiş olsun..inşallah iyi bir sonuç alırlar diyor:)

saol canım benim ...

sorma ben ne zamandır yalvar yakar oldu benimkine şu saga donuş serbest trafik işareti burnunu duzelt diye kaydirigubbakcemile3

bide kendim yaptırınca iyice ustune gittim yanımda yamuk yumuk dolanma diye kaydirigubbakcemile3

oda en sonunda karar verdi zorla goturdum ...

hatta hastanede ben nerdeyim nası bi oyuna geldim diyo burda benim n işim var diodu bende geçmiş olsun dedim işin bitti dedim kaydirigubbakcemile3

o guya saç ektircekti ama burunda karar verdik yazada artık saç ekecez kaydirigubbakcemile3

canım vala bu erkeklerin uzerine biz gitmessek bunlardan bişiy olmas kaydirigubbakcemile3

tşk ederim iyi dilekleriniz için opuyorumnanaktan

cnm gecmis olsun esine de sana da yaa asıl sana gecmis olsun derdini sen cektin valla :KK70:
hadi bakalımm sonuc nasıl olcak :KK70:

ne alemde kıs seninki:)

taş gibim kıs hiç ameliyat olmus olmamıs belli deil gayet rahat gayet ferah :ecrin_bebek:

ben neler cektim adamın bu halini gordukce şaşırıom :1shok:

ayyyyyyyyy negüzel ya mşlh:nazar:erkekler öküz canlı olur derler demek doruymuşkaydirigubbakcemile3bizede bi cimcik atsalar morarıyo ya:)

X