Küvözdeki Bebeğim İçin Dualarınıza İhtiyacım Var

Bir Gul Bir Gonca

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
460
480
28
Maalesef bebeğim benden kaynaklı sağlık sorunları nedeniyle 7 aylık doğmak zorunda kaldı ve küvöze alındı. Bebeğim için dua eder misiniz? Çok üzülüyorum ve vicdan azabı çekiyorum inşallah kızım dualarla iyi olacak. Dua eden herkesten Allah razı olsun, Rabbim hayırlı muratlarını kabul eylesin.

öncelikle acil şifalar dilerim, rabbim tez zamanda evinize sağlıkla geçmeyi nasip etsin inşallah🤲🏻 lütfen bu sürede vicdan azabı çekmeyin, minişinizin bu dünyadaki nasibi erken gelmekmiş ve size hemen kavuşmakmış. Şu an bebeğiniz ve sizin için en önemli şeylerden biri huzur ve mutluluk çünkü hala karnınızdaki gibi sizi hissediyor, hem bundan sonra süte de ihtiyacı olacağı için güzel annesinin üzülmemesi gerek❣️ bol dua, bol sabır, sonu inşallah çok güzel olacak, bu günler de geçecek Allahın izniyle💐

öncelikle acil şifalar dilerim, rabbim tez zamanda evinize sağlıkla geçmeyi nasip etsin inşallah🤲🏻 lütfen bu sürede vicdan azabı çekmeyin, minişinizin bu dünyadaki nasibi erken gelmekmiş ve size hemen kavuşmakmış. Şu an bebeğiniz ve sizin için en önemli şeylerden biri huzur ve mutluluk çünkü hala karnınızdaki gibi sizi hissediyor, hem bundan sonra süte de ihtiyacı olacağı için güzel annesinin üzülmemesi gerek❣️ bol dua, bol sabır, sonu inşallah çok güzel olacak, bu günler de geçecek Allahın izniyle💐
Amin inşallah Allah razı olsun sütüm de az geliyor kendim de tedavi görüyorum emziremeyecek olmak üzüyor özellikle. İnşallah geçip gider bu günler

X