Bebeğim için dua

Merhaba arkadaşlar 3 aylık bir bebeğim var.Rutin kontrol sırasında yumurtalık ve rahimde kist tarzı şeylere rastlandı.Yumurtalıklardakinin normal olduğunu ancak rahimde olana hiç rastlamadiklarini söylediler.Şu an araştırma aşamasındayız.Kan alındı kan değerlerinde ise kansere ait değerler yüksek çıktı.Karaciger ve böbrek ile ilgili bazı değerler de yüksek.Ancak emar ile kesin tanı konulabilir dendi.Sonuca 15-20 gün sonra ulaşabilecegiz maalesef.Gunler geçmek bilmiyor ölü gibiyim.Aklima buraya yazmak geldi.Hangi duaları okumalıyım ve sizden de ricam bebeğim için dua etmeniz.Kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.Şu an Allah'a sığınmak ve tevekkül etmekten başka bir şey elimden gelmiyor.Tesekkur ederim
Umarım sonuçlar tertemiz çıkar
Bebeğiniz için ya Şafii okudum ,
Rabbim kabul etsin 🤲🏻

500 okudum
Ya Şafi C.c Kalan 500

Herkese çok çok teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun rabbim gönlünüze göre versin inşallah
Allahim sifasini versin insallh minik kuzunun bol dua edicem🤲🤲 hemilelik surecince herhangi bir ilac falan kullanmismiydiniz

Merhaba arkadaşlar 3 aylık bir bebeğim var.Rutin kontrol sırasında yumurtalık ve rahimde kist tarzı şeylere rastlandı.Yumurtalıklardakinin normal olduğunu ancak rahimde olana hiç rastlamadiklarini söylediler.Şu an araştırma aşamasındayız.Kan alındı kan değerlerinde ise kansere ait değerler yüksek çıktı.Karaciger ve böbrek ile ilgili bazı değerler de yüksek.Ancak emar ile kesin tanı konulabilir dendi.Sonuca 15-20 gün sonra ulaşabilecegiz maalesef.Gunler geçmek bilmiyor ölü gibiyim.Aklima buraya yazmak geldi.Hangi duaları okumalıyım ve sizden de ricam bebeğim için dua etmeniz.Kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.Şu an Allah'a sığınmak ve tevekkül etmekten başka bir şey elimden gelmiyor.Tesekkur ederim
Rabbim evladinla sınamasın, sağlık sıhhat uzun ömür versin minik kuzucuga

Sağ olun evet dün verdim
Hastalıkların deffi için bende bunu duymuştum. Az çok deme bile . Yavrunun hastalıklarının deffi için, sağlıklı sıhhatli olması için niyet edip sadakasını ver ve sadakayi vermeden önce niyet et buna mutlaka. Sadaka duasını da oki. Google yazınca çıkıyor.

X