Maske Tarifleri Kuru kaysy deneyin

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
kızlar bende bir başkasından duymuştum.kuru kayısı sivilce çıkmasını önlüyormuş diye.2 haftadır düzenli olarak günde 4 tane yiyorum ve şans eserimi bilmiyorum yada psikolojikman mı ama çenemde 2-3 tane sivilcem vardı ve yemeye başladıktan sonra kurudular.şuan cildimde sivilce yok.isterseniz deneyin çünkü yan etkisi olacağını sanmıyorum.fakat günde 3-4 taneden fazla yemeyin.umarım herkese faydası dokunura.s.a.s.

iyi bir konuya değinmişsin canım. kuru yiyecekler zaten cilde çok yararlı. mesela siyah üzümün kurusu da vücut ve cilt için yararlı özellikle çekirdeklerini kırarak yemek gerekiyormuş. kırmazsak pek faydası olmazmış. siyah üzüm kurusu hafızayı güçlendiriyormuş ve kanı az olanlara öneriliyor.

bu kesinlikle doğru ben 2 seneden beri düzenli olarak her sabah ilk 2 tane kayısı yiyorum ve gerçekten işe yarıyor cilde çook ii geliyor ben herkese tavsiye ederim

off yaaa...
bende kuru kayısının memeleketınde yasamak zorunda olana bırı olarak evde sureklı kayısı olmasına ragmen yıyemıyorum..
nasıl alısıcamkı ben onu yemege...
halbukı bagırsaklar ıcınde cok faydalı yanlız cılt ıcın degıl...
bakalım kendımı zorlayım bıraz..

sadece kuru kayısı değil havuçta faydalı a vitamini olduğu için .hergün 2 orta boy havuç vücüdun a vitamini ihtiyacını karşılar.

off yaaa...
bende kuru kayısının memeleketınde yasamak zorunda olana bırı olarak evde sureklı kayısı olmasına ragmen yıyemıyorum..
nasıl alısıcamkı ben onu yemege...
halbukı bagırsaklar ıcınde cok faydalı yanlız cılt ıcın degıl...
bakalım kendımı zorlayım bıraz..
canım bugün internettede araştırdım evet dediğin doğru bağırsaklarada iyi geliyormuş fakat cilde de çok iyi geldiği yazıyor.ben zaten sivilceleri kuruttuğunu daha önce duymuştum ve denedim gerçekten onay verdim.bence sende dene ben gerçekten faydasını gördüm ve şaşırdım herkese tavsiye ederim...

kızlar bu arada maydanozda yiyin sabahları çok iyi geliyormuş. nükhet duru bile kullanıyormuş. tvde duydum

evet canım ben arada yiyorum bende duymuştum maydonozu düzenli yemeye çalışıyorum fakat hergün yiyemiyorum.ama cilde parlaklık ve canlılık veriyormuş ve vücüttaki fazla suyu ve toksinleri atıyormuş tadını sevmiyorum fakat limon sıkınca biraz idare ediyor ama cildim için katlanırım ..

X