Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Kuru Göz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, geçmiş olsun. Hayır ben de uzun dönem kullanıyorum doktorun dediği ölçüde kullanabilirsin sorun olmaz. Lensleri de hayatından çıkarttığında gözlerinle barışık yaşamaya başlayabilirsin 🥳
Cevap yazdigin icin cok tesekkur ederim. Inanirmisin 2 doktora gittim onlar sadece suni gozyaşi verip yolluyolardi. Bugun baska doktora gittim oda alerji dedi lenslere karsi ama ben zaten 3 4 aydir lens kullanmiyorum cikardim hayatimdan :). Sende düzelme ne zaman oluyordu acaba ilaclari kullandiginda?

Merhaba, geçmiş olsun. Hayır ben de uzun dönem kullanıyorum doktorun dediği ölçüde kullanabilirsin sorun olmaz. Lensleri de hayatından çıkarttığında gözlerinle barışık yaşamaya başlayabilirsin 🥳
Birde sen ömür boyumu kullaniyosun alerji damlalarini göz icin?

Cevap yazdigin icin cok tesekkur ederim. Inanirmisin 2 doktora gittim onlar sadece suni gozyaşi verip yolluyolardi. Bugun baska doktora gittim oda alerji dedi lenslere karsi ama ben zaten 3 4 aydir lens kullanmiyorum cikardim hayatimdan :). Sende düzelme ne zaman oluyordu acaba ilaclari kullandiginda?
1 haftada geçiyo o yoğun rahatsızlık durumu ama geçti deyip bırakmaman önemli. Doktor 1 ay dediyse eger 1 hafta sonra geçerse bırakma o 1 aya tmamla bu önemli

1 haftada geçiyo o yoğun rahatsızlık durumu ama geçti deyip bırakmaman önemli. Doktor 1 ay dediyse eger 1 hafta sonra geçerse bırakma o 1 aya tmamla bu önemli
Ya birde birsey daha sorucam sende alerji belirtisi nasildi gözunde? Bende kizariklik var sabah uyandigimda daha cok oluyo yanma batmada var bunlar geciyomu kullandikca.

Kusura bakma senide rahatsiz ediyorum bugun kullandim damlalarimi alerji icin ama kizariklik yaptu daha cok sendede oylemiydi? Birde senin gözunde alerjiden dolayi kizariklik varmiydi batma yanma gibi? Cevap verirsen cok sevinirim etrafimda basina boyle bisey gelen olmadigi icin sana yaziyorum nolur kusura bakma :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X