Kuru ciltte makyajın çizgilere dolması ve yaşlı görünüm

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.997
4.185
Selam kızlar. Benim cildim aşırı kuru. Ve tek parlatan krem acı badem kremi onu kullanıyorum. Üstüne güneş kremi de sürüp en az 10 dakika bekliyorum.

Fondoten wet n wild ama cildime koyu geldiği için biraz mt time kapatıcısından karıştırıp kullanıyorum güzelde kapatıyor ikisi birlikte. Normal görünüşü çok güzel Ama güneşte en ufak çizgiye bile dolduğu belli oluyor sanki emilmemiş gibi duruyor. ve aşırı yaşlı görünüyor yüzüm. Göz çevrem vs çok kötü görünüyor. Far vs sürmeye cesaret bile edemiyorum iyice kötü olur diye. Elimle sürüyorum fondoteni. Süngerle kapatıcılığı kalmıyor bende. 24 yaşındayım.

Buna nasıl bi çözüm bulabiliirim kızlar. Pürüzsüz durmasının çizgileri saklamanın bi yolu yok mu

Makyaj bazı kullanabilirsiniz, ama yazık cildinize fondöten falan bir sürü bir şeyleri karıştırıp sürüyorsunuz ve yaşınız küçük. Haftada 2 daha peeling yapın, temizleme jeli sürün ve bol nemlendirin bebek gibi cildin olur

Makyaj bazı kullanabilirsiniz, ama yazık cildinize fondöten falan bir sürü bir şeyleri karıştırıp sürüyorsunuz ve yaşınız küçük. Haftada 2 daha peeling yapın, temizleme jeli sürün ve bol nemlendirin bebek gibi cildin olur
Yok aslında sık sık yapmıyorum makyaji, özel günlerde yapıyorum, bunun dışında da haftada bir kere yapıyorum ☺️ şimdi önümüzde düğünler olduğu için takıntı yaptım makyaj mecbur yapacağım göz altlarım çok yoğun mor. lekelerimde var.. Fondoyeninde güzel durmasını istiyorum.. Farmasi baz aldım birde aynı marka sabitleyici sprey. Umarım iyi olur ya 😊 çok teşekkür ederim, buarada önerebileceğiniz bir peeling var mı

Bioderma nin yeşil peeling i var kesinlikle öneririm 🥰 göz altı için sadece göz altına uygun kapatıcı kullanırsanız daha güzel duracaktır

X