Kuru cilt makyaj bazı

Aycalice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
21
2
26
Merhaba herkesee benim cildim kuru bakimi nemlendirmeyi guzel yapiyorum ama yine de fondöten surunce cakey gorunumu olusuyor. Bunun icin makyaj bazi almak istiyorum hangisini onerirsiniz ya da baska bir oneriniz var mi? Cok ucuk fiyatli olmayan urun önerileri olursa sevinirim 😞😁

Merhaba herkesee benim cildim kuru bakimi nemlendirmeyi guzel yapiyorum ama yine de fondöten surunce cakey gorunumu olusuyor. Bunun icin makyaj bazi almak istiyorum hangisini onerirsiniz ya da baska bir oneriniz var mi? Cok ucuk fiyatli olmayan urun önerileri olursa sevinirim 😞😁
Vala note nün ürünlerini beğeniyorum ben

Fondöteniniz cilt tipinize uygun mu? Ben de kuru ciltliyim, genellikle saten bitişli fondötenleri tercih ediyorum. Hiç cakey görünümü oluşmuyor.

Note bb güzel.
Ve yüz yağı öneririm .
Bazlar çok yetersiz kalır
Merhaba bende kuru ciltliyim fondoten tüm çizgilerime dolup cok yaşlı görünüm veriyor.
Note bb kapatılıcığı nasıl acaba genelde bb kremler beni kapatmıyor şuan wet n wild kullanıyorum fondoten cok iyi kapatıyor ama dediğim gibi
Birde son olarak hangi yağı önerirsiniz. Şimdiden çok teşekkürler 🤗

Merhaba bende kuru ciltliyim fondoten tüm çizgilerime dolup cok yaşlı görünüm veriyor.
Note bb kapatılıcığı nasıl acaba genelde bb kremler beni kapatmıyor şuan wet n wild kullanıyorum fondoten cok iyi kapatıyor ama dediğim gibi
Birde son olarak hangi yağı önerirsiniz. Şimdiden çok teşekkürler 🤗
Yüz yağında bı marka önerim yok kaliteli almaya özen gösterin zaten çok pahalilar .
Note bb kapaticiligi bı fondöten kadar tabiki değil yüzümde herhangi bi sorun olmadığı için renk esitlemesi ve günlük makyajım için yeterli oluyor , düğün vs ağır makyaj yapacaksam farklı fondöten kullanıyorum .

Yüz yağında bı marka önerim yok kaliteli almaya özen gösterin zaten çok pahalilar .
Note bb kapaticiligi bı fondöten kadar tabiki değil yüzümde herhangi bi sorun olmadığı için renk esitlemesi ve günlük makyajım için yeterli oluyor , düğün vs ağır makyaj yapacaksam farklı fondöten kullanıyorum .
Tamam teşekkür ederim 🤗

Misshanın bir bbsi var içinde makyaj bazı da var. Signature wrinkle diye bence baya iyi.
Benim de cildim kurudur onu kullanıyorum makyaj yapacaksam

Misshanın bir bbsi var içinde makyaj bazı da var. Signature wrinkle diye bence baya iyi.
Benim de cildim kurudur onu kullanıyorum makyaj yapacaksam
Ben de missha bb'lerini önerecektm🥰 daha da önemlisi düzenli peeling ve yoğun bir nemlendirme yapmazsanız dünyanın en pahalı fondoteni bile cakey gözükecektir maalesef😔 Bioderma sensibio rich,la Roche posay cicaplast baume güzel yoğun nem veren şahsen beğendiğim nemlendiriciler.kuru yanaklarıma ilaç gibi oluyorlar🥰

X