KÜRTAJ SONRASI...

hadi inşallah güzel haberler alırsınız. ben bugün mutsuzum malesef :KK43: eşimin sperm sorunu vardı morfoloji de bozuk du doktor 3 ay ilaç tedavisi vermişti ilk ayında gebe kaldım ama 7 haftalıkken kalbi durdu. bu hafta eşimin 3 aylık ilaç tedavisi bitti tekrar test verdi ama hiçbir düzelme yok denebilecek kadar az çıktı. morfoloji bozuk çıktı tekrar. bir defa oldu tekrar olur tabi neden olmasın diyorum ama bu durumda da işte sağlıksız spermler olduğu için düşük veye sağlıksız gebelik korkusu da geliyo. ,Rabbim hayırlısını nasip etsin
Çok teşekkürler 🙏🏻 Hep dua ediyoru şimdi sağlıklı olacaksa olsun diye şimdi henüz ilk adetimi olmadım inanılmaz kasık ağrılarım var adet mi hamilelik mi anlayamıyorum ama iki türlüsünden hazırım çünkü hep hayırlısı ve sağlıklıysa öyle olsun diyorum Allahtan ümit kesilmez İnşallah en kısa zamanda hamilelik haberlerimizi duyarız İnşallah 🤲🏻😔

G Gelin123 & M menekse02 ne güzel demek ki kolay gebe kalabiliyorsunuz.
hayatbeninedenyoruyosun hayatbeninedenyoruyosun benimde eşimin sperm sayısı az. aşılama ile olmuştu. 8 haftalıkken kalbi durdu. kaliteli spermleri enjekte etmiyorlar mı aşılamada. kalbinin durmasının sebebi bu olabilir mi diye bende düşünüyorum.
Evliliğimin 6. Ayında kaldım işte sonucu kötü oldu ama hayırlısı olsun sağlıkla tekrar olsun İnşallah tek duam bu 🤲🏻😔

Çok teşekkürler 🙏🏻 Hep dua ediyoru şimdi sağlıklı olacaksa olsun diye şimdi henüz ilk adetimi olmadım inanılmaz kasık ağrılarım var adet mi hamilelik mi anlayamıyorum ama iki türlüsünden hazırım çünkü hep hayırlısı ve sağlıklıysa öyle olsun diyorum Allahtan ümit kesilmez İnşallah en kısa zamanda hamilelik haberlerimizi duyarız İnşallah 🤲🏻😔
bende hep aynı duayı ediyorum inşallah sağlıklı olsun Rabbim bedenen ve zihnen ruhen sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize. kız erkek hiç fark etmez sadece sağlıklı olsun

Evliliğimin 6. Ayında kaldım işte sonucu kötü oldu ama hayırlısı olsun sağlıkla tekrar olsun İnşallah tek duam bu 🤲🏻😔
amin inaşallah herşeyin bir vakti vardır elbet hayırlısı olduğu vakit gelsin diye dua ediyoruz tabi ama bi yanımızda hemen olsu istiyo o yüzden hayırlısı tez vakittir inşallah diye eklemeden de geçemiyorum

amin inaşallah herşeyin bir vakti vardır elbet hayırlısı olduğu vakit gelsin diye dua ediyoruz tabi ama bi yanımızda hemen olsu istiyo o yüzden hayırlısı tez vakittir inşallah diye eklemeden de geçemiyorum
Evet haklısınız bende şuan adet olmamak için dualar ediyorum hamile olayım lütfen Allahım diyorum o mutsuzluğun üstüne mutluluk versin mucize versin diye umutlar ediyorum İnşallah 🤲🏻

İnanın benim içinde öyle hiç farketmez yeterki sağlıklı olsun Allahım bize mucizeler versin İnşallah 🤲🏻
inşallah. şuan eşimin de benimde moralimiz çok bozuk. varikosel ameliyatı ve fitoterapi arasında kaldık doktorlar varikosel var ama ameliyat olacak kadar değil diyor o seçeneği de sunuyorlar ama hep bi ameliyattan biraz uzak gibiler kafamızı çok karıştırdılar

inşallah. şuan eşimin de benimde moralimiz çok bozuk. varikosel ameliyatı ve fitoterapi arasında kaldık doktorlar varikosel var ama ameliyat olacak kadar değil diyor o seçeneği de sunuyorlar ama hep bi ameliyattan biraz uzak gibiler kafamızı çok karıştırdılar
canım sperm sayısı nasıl? başka neyde problem var. bence ilk olarak aşılamayı deneyin bir kaç kez. nacizane.

Ben o süreçleri bilmiyorum ama çocuk hayaliyle yanıp tutuşmuş bir anne adayının neler yaşadığını anlayabiliyorum 😔 Allah yardımcımız olsun İnşallah sizin de Allah yüzünüze gülsün İnşallah tez vakitte umudumuzu kaybetmeyelim 🤲🏻

canım sperm sayısı nasıl? başka neyde problem var. bence ilk olarak aşılamayı deneyin bir kaç kez. nacizane.
1714050737937.png

Sperm sayısı 75 milyon ama % 98 i anormal yapıda çıktı, ileri hızlı hareketi çok az zaten 75 milyon da alt sınırlarda bi değer yani

G Gelin123 & M menekse02 ne güzel demek ki kolay gebe kalabiliyorsunuz.
hayatbeninedenyoruyosun hayatbeninedenyoruyosun benimde eşimin sperm sayısı az. aşılama ile olmuştu. 8 haftalıkken kalbi durdu. kaliteli spermleri enjekte etmiyorlar mı aşılamada. kalbinin durmasının sebebi bu olabilir mi diye bende düşünüyorum.
Benimde 2 aşılamam tutmuştu 8. hafta kalbi durdu kaliteli sperm seçmiyorlar hızını arttırıyorlar diye biliyorum

Benim gebeliği 4 hafta 4 günlükken öğrenmiştik 1 hafta sonra kontrol günü kanamam başladı kese büyümemiş zaten kaç haftalık söylemediler ama sanırım 5 haftalıktı, kendi düştüğü için operasyonsuz oldu kürtaj olmadım kanamayla düşük oldu doktor hemen hamile kalabileceğimi söyledi. 3 hafta oldu düşeli geçen hafta kan verdiğimde beta 4 tü doktor sıfırlanmış dedi ilk düşük olduğu gün de hemen başlaya bilirsiniz sorun yok rahmin temizlendi demişti bizde adeti beklemeden korunmasız ilişkiye başladık şimdi de inanılmaz belirtiler yaşıyorum kaşık ağrısı fazla gaz göğüsümde aşırı hassaslık miğde bulantısı bilemiyorum internetten awox gebelik söyledim o gelene kadar adet olmazsam İnşallah olmam gebelik testini deneyeceğim bilerek daha geciksin diye internetten söyledim ki bekleyeyim yoksa hemen de yapardım da üzülmek istemiyorum
Geçmiş olsun canım umarım herş yolunda gider güzel haberlerimi bekliyoruz

X