KÜRTAJ SONRASI...

Evet doğru biliyorsunuz bende adet söktürücü kullanıp adetimin 2. Günü gitmiştim. Hem yumurtalıklarıma bakıldı hemde kan vermistim..
O zaman ayın 5 indr adet olursam gidicem 2. Günü olmazsamda söktürücü kullanicam ben duphaston kullaniyordum onceden yine onu kullanırım

hadi inşallah güzel haberler alırsınız. ben bugün mutsuzum malesef :KK43: eşimin sperm sorunu vardı morfoloji de bozuk du doktor 3 ay ilaç tedavisi vermişti ilk ayında gebe kaldım ama 7 haftalıkken kalbi durdu. bu hafta eşimin 3 aylık ilaç tedavisi bitti tekrar test verdi ama hiçbir düzelme yok denebilecek kadar az çıktı. morfoloji bozuk çıktı tekrar. bir defa oldu tekrar olur tabi neden olmasın diyorum ama bu durumda da işte sağlıksız spermler olduğu için düşük veye sağlıksız gebelik korkusu da geliyo. ,Rabbim hayırlısını nasip etsin
Canım hangi ilacı kullandı eşin faydası olmadı

Canım hangi ilacı kullandı eşin faydası olmadı
Aslinda faydası olmuş 56 milyondan 75 milyona çıkartmış Morfoloji Bir tık düzelmiş istediğimiz gibi değil ama hepsi o yüzden Doktor aynı ilaçları 3 ay daha kullan dedi Biz de tekrar aldık 3 ay daha kullanacak onları

Aslinda faydası olmuş 56 milyondan 75 milyona çıkartmış Morfoloji Bir tık düzelmiş istediğimiz gibi değil ama hepsi o yüzden Doktor aynı ilaçları 3 ay daha kullan dedi Biz de tekrar aldık 3 ay daha kullanacak onları
Hangi ilaç argifetril mi fiyatına zam geldi bıraktık biz başka bişeye başladık

Hangi ilaç argifetril mi fiyatına zam geldi bıraktık biz başka bişeye başladık
agrifertil m
krilom omega3
ımplyt
bu 3 ünü kullanıyor evet fiyatları çok yüksek ama alıyoruz mecbur. birde benim dün adet olmam lazımdı ama olmadım dün test yaptım onda da bişey çıkmadı bugün kasıklarımda bi kramp var ama adet mi olucam bilemedim

X