Kürksüz'ün Squat Günlüğü

Disipline Girmis BirKadin

Bırak, insanlar sadece mücevherlerimizi konuşsun💅
Pro Üye
Anneler Kulübü
15 Ekim 2016
22.609
129.675
Selam :süslü:

Direk konuya geciyorum.
Yürüyüş daha sık yapmakla birlikte , diger egzersizleri hep erteledim durdum.
Ama nedense buraya hergün gelip yaptiklarimi yazmak , psikolojik olarak bir sorumluluk gibi gelir ve aliskanlik edinene kadar isime yarar diye düşünüyorum.

Kilo problemim hic olmadi cok sükür, Amacim yürüyüslerimi zamanla arttirmak, 30 günlük squat programini tamamlamak, sıkı bacak ve kalca :KK31:
Burda hep beraber hem squat hem de diger aktiviteleri yapiyoruz.
(Kilo verme,yürüyüş, göbek eritme, sıkılasma vb)

Sıkı bir arka bölge, ince ve düzgün bir bel, sütun gibi bacaklar ve selülitten kurtulmayı kim istemez? Bu antrenman sistemi bunun için tescilli. Bir çok instagram fenomeni fitnessçı kadın programı hesaplarından paylaşıyor ve bunu uyguladıklarını kendileri beyan ediyor. Vücudu biçimlendirici etkisinin yanı sıra aynı zamanda yüksek kalori yaktıran bir antrenman olduğu için yağlarınızdan da kurtulmanızı sağlayacak bir egzersiz. Görüntülerden yalnızca bir bacak çalıştırma hareketi gibi anlaşılabilir fakat karnınızdan bacaklarınıza, arka adalelerden kollarınıza vücudun çoğunluğunu çalıştıran en temel hareketlerden birisidir. 30 günlük bu meydan okumaya sizde katılın sonuçlara inanamayacaksınız. Genelde aşağıdaki resim bile çoğu kişiyi antrenmana başlatmaya yetiyor.
Tabi ki bu hareketleri uygularken beslenmenizi de düzene sokarsanız çok çok daha iyi sonuç alırsınız ayrıca kendinizi fazla zorlamamalısınız. Her hangi bir sorun veya zorlama hissederseniz sayıları azaltıp form tuttuktan sonra 30 günlük döngüye girerseniz daha iyi olur ama acı yoksa sonuç da yok. Tabi ki ileri seviye zorlamalardan bahsetmiyoruz böyle durumlarda direkt olarak doktorunuza görünmenizde fayda var. İlk zamanlar hamsanız bacaklarınız ağrıyabilir. Bu sebeple bu bir meydan okuma. Pes etmeyin ve 30 günü tamamlayın pişman olmayacaksınız.

IMG_0555.JPG

IMG_0556.JPG

:spor:

Son düzenleme:
Hayırlı olsunnn:halay:
Umarim 30 gün sonunda başarılı sonuçlar elde edersin canım:super:

Ben de hic bir zaman kilo fazlalıgı yaşamadım. Hamilelik döneminde aldığım kilolarda 6 ay icerisinde kendiliginden gidiverdi.
Bu alıp verdigim kilolarda vücudumda haliyle gevşemelere sebep oldu. Cok isterim sıkı bir figüre sahip olmayı.

İnşallah birbirime destek olup motive ederek yararlı sonuclar alırız.

Boy 165cm
Kilo 53

Baslayabilirsem bugun yazarım.
Yoksa yarın inşallah

Hayırlı olsunnn:halay:
Umarim 30 gün sonunda başarılı sonuçlar elde edersin canım:super:

Ben de hic bir zaman kilo fazlalıgı yaşamadım. Hamilelik döneminde aldığım kilolarda 6 ay icerisinde kendiliginden gidiverdi.
Bu alıp verdigim kilolarda vücudumda haliyle gevşemelere sebep oldu. Cok isterim sıkı bir figüre sahip olmayı.

İnşallah birbirime destek olup motive ederek yararlı sonuclar alırız.

Boy 165cm
Kilo 53

Baslayabilirsem bugun yazarım.
Yoksa yarın inşallah
Benim de en cok istedigim sey sıkılaşmak.
Squat bu konuda cok yararliymis.
Baslarsin insallah bugün :KK54:
Birlikte bitirelim.

Arastirmalarim sonucu en dogru buldugum iki videoyu atiyorum simdi:spor:

X