Kulak cınlaması

fatma_4161

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2014
69
6
Kızlar lütfen cevap yazın moralım cok bozuk 2 aydır kulagım tıkalıydın dun doktor temizledi aksam damla damlattım cınlama basladı gecmiyor ınternetten basladımı gecmez senelerdır cınlıyor vs yazıyor korktum boyle durumla karsılasan varmı

Kızlar lütfen cevap yazın moralım cok bozuk 2 aydır kulagım tıkalıydın dun doktor temizledi aksam damla damlattım cınlama basladı gecmiyor ınternetten basladımı gecmez senelerdır cınlıyor vs yazıyor korktum boyle durumla karsılasan varmı
Bizim bi yakınımızın olmuştu. Doktor da geçmez demişti ama bikaç ay sürdü sonra tamamen geçti.

Ya gercektenmi gecermi benimkide acaba cok kafaya taktım moralım bozuluyor
Umarım geçer. Haklısınız zor olur çınlama. Bizim tanıdıkta iltihap olmuştu, çınlama öyle başlamıştı. Tedaviye rağmen geçmemişti. Doktor da çınlama kalır artık geçmez demişti ama geçti. Tabi durumdan duruma değişebilir belki bilemem.

Biraz olsun rahatladım yatımca cok etkiliyor doktor carsambaya kadar gecmezse gel dedi

Benim ilk gündem sesın desibeli azaldı 2. De gecti 3 iğne kulaktan 1 de kalcadan oldu gecti ilk gün bile faydasını gördüm

Sizinde ilk dozda ses azalması va oldumu benim kulak temizlendıkten 1 gün sonra oldu

Sizinde ilk dozda ses azalması va oldumu benim kulak temizlendıkten 1 gün sonra ol

Benim ilk gündem sesın desibeli azaldı 2. De gecti 3 iğne kulaktan 1 de kalcadan oldu gecti ilk gün bile faydasını gördüm
Benimki hamilelikle başladı, tıslama ve yutkunutjrn çıtırtı sesi. Doktor hamilelikte oluşan ödem sebebiyle dedi. Sizin zaten çınlama kısa sürmüş. Bendeki 4 ayı geçti, hamileliğim de devam ediyor. Belki o yüzden hemen etkisini görmedim çünkü ödem devam ediyor. Sizinki hamile değilken oldu değil mi?

Benimki hamilelikle başladı, tıslama ve yutkunutjrn çıtırtı sesi. Doktor hamilelikte oluşan ödem sebebiyle dedi. Sizin zaten çınlama kısa sürmüş. Bendeki 4 ayı geçti, hamileliğim de devam ediyor. Belki o yüzden hemen etkisini görmedim çünkü ödem devam ediyor. Sizinki hamile değilken oldu değil mi?
Merhabalar nasıl oldunuz

X