Zyban / Wellbutrin - ANTİDEPRESAN YAN ETKİSİ HAKKINDA ACİL YARDIM !!

EfervesaN

Guru
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
2.917
1.346
Arkadaşlar merhaba ,
uzun zamandır işle ilgili sıkıntılar yaşayan biriyim . Sonunda depresyon olarak kendini gösterdi.
ağlama nöbetleri , sürekli mutsuzluk derken psikiyatr başvurdum.
ilk seansda ne olduğu belliydi zaten doktorum wellbutrin 150 XL yavaş salınımlı ilacı verdi
ilk 14 gün gayet iyiydi. 15. günün akşamı oturduğum yerde birden sol kulağımda bir uğultu başladı .
başta ilaçtan olacağını düşünmedim sonra internette araştırdım bu ilaçla kulak çınlaması yaşayan kişi olmuş.
reçetesinde de kulak çınlaması yazıyor yaygın belirtiler arasında.

aranızda bu ilacı kullanıp kulak çınlaması yan etkisini gören varmı ?
doktor bugun ilacı bıraktırdı ama bugun daha şiddetli uğuldama .
içimi ferahlatacak bir deneyimi olan varmı ? öncesinde kulağı çınlayan ve ilacı bıraktıktan sonra geçen varmı?
nasıl bir süreç olacak , çok endişeliyim. zor bir durum çınlama , uğultu !!

Ben böyle kötü bir ilac görmedim normalde ilac kullanan biriydim sigarayi bırakmak icin verdiler günlerdir uykusuzluk agiz kurulugu sinirlilik anksiyete panik atak krizi hepsini de yasadim haftaici doktorumla gorusup bırakacağım sizde dikkat edin

Ben kullanıyorum hatta 300 mg olanını bana en iyi gelen ilaç o oldu hayata karıştım resmen depresyon ağlama krizlerim hepsi geçti ama ilaçlar kişiden kişiye değişir ben ilk basladigimda 15 günde bir kontrole gidiyodum artık uzadı ama yan etkiler herkeste farklı olabilir ilacı birakmissiniz zaten çınlamada bir kaç güne geçer

X