Kulak Çınlaması Acil

Merhaba yazıyı görünce kayıtsız kalamadım birebir aynı duyguları yaşadım. 2 ay önce kulağımdan aniden nefes sesi gibi bissy basladi. Sonrasında stres yaptım çınlama yapti. Sürekli dinnnnn diye ses.Ve geçmedi kabus yasadim resmen. Okdr kötü oldum ki intiharin eşiğine geldim seslerden. Doktora gittim qma çözüm bulamadı çok iyi 1 Dr buldum ve gittim. İstanbul' da. Verdiği ilaçlar sayesinde hayatıma devam ediyorum üstelik tek endişem bu halde çocuklarıma yetememe korkusu insanın başına gelince anlıyor. Stres yapmayın uyku düzenine dikkat edin. Şuan çok hafifledi bazen duymuyorum bile. Olumlu dusunmekte fayda var arkadaşlar bu çınlama denen illet bir çok sebepten olabiliyor. Yüksek sese maruziyet uzun süre kulaklık takmak veya aniden bir durum kulak enfeksiyonu benim hiçbiri yokken oldu. Ve Temel sebebi stres. Aptal aptal şeyleri kafama takar uyuyamazdim simdi iui oldu diyorm bak gerçekten uyuyamaz olmuştum boşa takiyoruz herseyi gereksiz. Sağlığınızın değerini bilelim ben oldukça iyiyim düzeldi ve 2.ayimdaym hala tedavi görüyorum
Merhaba, doktorunuzu paylaşabilir misiniz acaba? Özelden de yazabilirsiniz

X