Kulak ağrısı

user1237

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2022
4
2
23
Arkadaşlar merhaba iki ay önce iki kulagimda çok ağrıyordu acile gittim enfeksiyon kapmış dedi antibiyotik ağrı kesici vs verdi kullandım ama gecmedi daha sonra Kbb ye gittim geçmiş bir şey yok gayet iyi dedi ama hayla var gün içinde ağrı geliyor gidiyor iki aydır durum bu ne yapayım allahiskina bı fikir verin geçmiyor

Olabilir mi ki ondan
İki sene tek kulağımdaki ağrı yanma ve basınç yüzünden dünya kadar doktor gezdim. En sonunda bir kbb doktoru çene ekleminden şüphelendi. Çekildiğim mr sonucunda sağ çene ekleminde kayma olduğu ortaya çıktı.

Arkadaşlar merhaba iki ay önce iki kulagimda çok ağrıyordu acile gittim enfeksiyon kapmış dedi antibiyotik ağrı kesici vs verdi kullandım ama gecmedi daha sonra Kbb ye gittim geçmiş bir şey yok gayet iyi dedi ama hayla var gün içinde ağrı geliyor gidiyor iki aydır durum bu ne yapayım allahiskina bı fikir verin geçmiyor
Belki yazacağim komik gelecek ama ben hamileyken verilen antibiyotik ve ağrı kesiciyi kullanmadan bu dertten kurtuldum. Bir bardağa ılık su koyun 1 dolu cay kaşığı tuzu iyice karıştirarak eritin. O suyla ilaç kullanır gibi sabah - ögle - akşam burnunuzun içini yıkayın. Siyu genzinize kadar çekip temizleyin. Çok faydasini göreceksiniz😌

İki sene tek kulağımdaki ağrı yanma ve basınç yüzünden dünya kadar doktor gezdim. En sonunda bir kbb doktoru çene ekleminden şüphelendi. Çekildiğim mr sonucunda sağ çene ekleminde kayma olduğu ortaya çıktı.
Banimde kaç aydır kulak yüz baş ağrım var tek taraflı doktor kaç iki tane doktor dişlerini çok sıkıyosun ve çenenden ses geliyo dedi gözüme başımın arkasına vuruyo ağrı tuttumu yutkunurken ağrıyan tarafımın boğazı acıyo ve geçmiyo ne yapmam lazım siz ne yaptınız boğazınızı acıtıyomuydu agrı sizinde

Geçmis olsun. Bana on tane iğne veriyorlardı iğne isteyin sizde.

Banimde kaç aydır kulak yüz baş ağrım var tek taraflı doktor kaç iki tane doktor dişlerini çok sıkıyosun ve çenenden ses geliyo dedi gözüme başımın arkasına vuruyo ağrı tuttumu yutkunurken ağrıyan tarafımın boğazı acıyo ve geçmiyo ne yapmam lazım siz ne yaptınız boğazınızı acıtıyomuydu agrı sizinde
Merhaba,
Boğaz ağrım yoktu benim ama bu tek taraflı agrilarda genellikle çene ekleminde sorun oluyor. Benimde uykuda diş gicirdatmam var. Kbb ye gittiyseniz birde ortadontiye çene için gidebilirsiniz.

Merhaba,
Boğaz ağrım yoktu benim ama bu tek taraflı agrilarda genellikle çene ekleminde sorun oluyor. Benimde uykuda diş gicirdatmam var. Kbb ye gittiyseniz birde ortadontiye çene için gidebilirsiniz.
Evet gittim aparat verdi gece kullanmam için doktor ama farı oluyo yinede geceleri baya bi gocırdatıyorum bende ve ağrılarım tuttumu dayanılmaz oluyor eğer açtılar geçmezse 3 ay sonra çene botoksu yapcaz dedi ama istemiyorum bilmiyorum inşallah geçer psikolojik dedi doktor emar çekilmesi lazım sanırım çenemi

Evet gittim aparat verdi gece kullanmam için doktor ama farı oluyo yinede geceleri baya bi gocırdatıyorum bende ve ağrılarım tuttumu dayanılmaz oluyor eğer açtılar geçmezse 3 ay sonra çene botoksu yapcaz dedi ama istemiyorum bilmiyorum inşallah geçer psikolojik dedi doktor emar çekilmesi lazım sanırım çenemi
Evet ben de çene mr ı çekildiğimde belli oldu ama bulunduğum şehirde çene cerrahi yok malesef dolayısıyle de şikâyetlerim devam ediyor. Şehir dışına gidicem cerrah için. Özellikle stres anında yanma ve uyuşma dahada artıyor benim.

Benim sağ kulak kepçemin üst kısmında oluyor yanma ve uyuşma sizin tam olarak nerede ?

Benimde sağ tarafta genelde kulakla çene arasında benim zaten o tarafı ağzımı açıp kapadığımda tıkırdama sesi geliyo tek taraflı stres anında konuştuğumda yüksek sesle konuşmaya çalıştığımda hızlı konuşmaya çalıştığımda ortaya çıkıyo benimde ilk sızlama gibi giriyo şakak tarafına sonra gözüme başıma yansıyo yutkunurkende boğazımın sağ tarafında yanma oluyo o beni rahatsız ediyo kaç tane kbb dolaştım hiçbiri bişe yok dedi boğazda

Benimde sağ tarafta genelde kulakla çene arasında benim zaten o tarafı ağzımı açıp kapadığımda tıkırdama sesi geliyo tek taraflı stres anında konuştuğumda yüksek sesle konuşmaya çalıştığımda hızlı konuşmaya çalıştığımda ortaya çıkıyo benimde ilk sızlama gibi giriyo şakak tarafına sonra gözüme başıma yansıyo yutkunurkende boğazımın sağ tarafında yanma oluyo o beni rahatsız ediyo kaç tane kbb dolaştım hiçbiri bişe yok dedi

X