Küçükken kuzenim tarafımdan tecavuze uğradim kızlığım bozuldumu bilmiyorum ?

yesimktn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
5
-2
18
Allahını belası pislik o yaşta böyle birseyi nasıl düşündü bilmiyorum nefret ediyorum çok kötü bise annemi babamıda suçluyorum hiç dikkat etmediler bana haberleri yoktu benden sorumsuzlar tek kızıyım onların o pislikte bana çok afedersiniz ama arka tarafımdan yaptı diye hatirlıyorum 3 kere oldu tam hatırlayamıyorum bile kafayı yedim doktora bile gidemiyorum kendim baktım kızlığım bozukmu diye İnternette gördüğüm fotolara benzemiyor 3 yerden yırtık gibi çizgiler var tam yuvarlak değil ne yapicam bilmiyorum doğuda yaşıyorum burada böyle şeyler çok önemli ben ne yapmalıyım

3kez nasıl yapa bilir ya benim aklım almıyor.Bir kez olduysa 6 yaşlı çocugun annesi nasıl fark etmez.Ne biçim ortam bu.
Böyle dikkatsizlik olamaz.Annesinin yerinde kim olsa mahelleyi yakar ya.
O yaştaki çocuğa tecavüz edilse (Allah korusun) eminim fiziksel bir zarar gördüğünün fark edilir emareleri olur, ben pek ikna olamadım.

O yaştaki çocuğa tecavüz edilse (Allah korusun) eminim fiziksel bir zarar gördüğünün fark edilir emareleri olur, ben pek ikna olamadım.
Üniversitede en yakın arkadaşım da çocuklukta uğradığı tacizin şikayetinde bulunmuştu üniversite 2de 18-19 yaşındayken. Kimse de anlamamış gerçekten ki yaşça büyük biriymiş bunu yapan pislik. Bu kızcağız annemin de haberi var diyor, bazı anne demeye bile değmeyen insanlar var gerçekten böyle özellikle doğuda, belki de gördü ses çıkarmadı. Bu hikayelerin gerçekliğine çok inanıyorum ya Allah vermesin kimseye, çok fazla maalesef bilmediğimiz bir sürü insan..

Yırtıklar var normal vajinaya benzemiyor demiş zaten.Ama bende bu konuya inanmak istemiyorum.
İnanmama yönündeki tek durum bence karşıdakinin 12 yaşında olması. Henüz ergenliğe bile girmemiştir ki 12 yaşındaki çocuk. Belki konu sahibi yaşını yanlış biliyordur yoksa bence de mümkün değil. Umarım gerçek değildir 🙏

İnanmama yönündeki tek durum bence karşıdakinin 12 yaşında olması. Henüz ergenliğe bile girmemiştir ki 12 yaşındaki çocuk. Belki konu sahibi yaşını yanlış biliyordur yoksa bence de mümkün değil
Ya bende onu kabullenemiyorum zaten.12yaş kendiside çocuk nasıl 3 kere tecavüzde buluna bilirki?Onun bedeni daha cinsellige tam anlamda hazır değilki birde çocuga öyle şeyler yapsın ne biliyim ya dünya artık o kadar igrenç bir yere dönüştü ki diyicek söz bulamiyorum bazen.
Belkide kız travma aldı diye hatırlayamıyor doğru dürüst dedigin gibi yaşını.

Ya bende onu kabullenemiyorum zaten.12yaş kendiside çocuk nasıl 3 kere tecavüzde buluna bilirki?Onun bedeni daha cinsellige tam anlamda hazır değilki birde çocuga öyle şeyler yapsın ne biliyim ya dünya artık o kadar igrenç bir yere dönüştü ki diyicek söz bulamiyorum bazen.
Belkide kız travma aldı diye hatırlayamıyor doğru dürüst dedigin gibi yaşını.
Çok üzücü maalesef evet, umarım evlatlarımızı sevdiklerimizi koruyabiliriz kötü insanlardan. Umarım hiçbir çocuk böyle bir kötülük yaşamaz hayal bile edemiyorum Allah korusun. Çocuklukta annenin babanın ses yükseltmesi bile travma olurken bunu yaşayan küçücük çocukların neler hissettiğini düşünmek bile istemiyorum 😔

12 yaşli kuzeni yapmış 6 yaşındayken bu kıza.Artık kızın piskolojisini sen düşün.
Keşke bu olay gerçek olmasa.🙁
Çok kötü bir his keşke gerçek olmaSa😔 ama makattan 6 yaşındaki çocuğa nasıl girmiş ? 6 yaşındaki çocuk 3 kere buna nasıl dayanmış ? Hani çocuk bu ya oturamaz vs illa birşeyler söylemez mi Anlamadığı için, çocuk ya hu! Söyledi de aile mi umursamadı 🥺 bir anne olarak kafamda milyon tane soru oldu ?

Çok kötü bir his keşke gerçek olmaSa😔 ama makattan 6 yaşındaki çocuğa nasıl girmiş ? 6 yaşındaki çocuk 3 kere buna nasıl dayanmış ? Hani çocuk bu ya oturamaz vs illa birşeyler söylemez mi Anlamadığı için, çocuk ya hu! Söyledi de aile mi umursamadı 🥺 bir anne olarak kafamda milyon tane soru oldu ?
Bilemiyorum okudugumdan beri aklımda dönüp duruyor nasıl nasıl diye.🙁
Biz çocuklarımızı nasıl koruyucaz böyle insanlardan.
6yaşında çocuk kanama geçirir o durumda.Annesinin bu rahatlığı beni sinir etti ne demek hala kızı doktora götürmedin.Kocaman kız olmuş piskolojisi yerle bir vajinam normal vajina gibi değil diyor.Ne biçim annesin sen.Insanlar ne der diye düşünmekten kızın hayatını kaydırmıṣlar.

Bilemiyorum okudugumdan beri aklımda dönüp duruyor nasıl nasıl diye.🙁
Biz çocuklarımızı nasıl koruyucaz böyle insanlardan.
6yaşında çocuk kanama geçirir o durumda.Annesinin bu rahatlığı beni sinir etti ne demek hala kızı doktora götürmedin.Kocaman kız olmuş piskolojisi yerle bir vajinam normal vajina gibi değil diyor.Ne biçim annesin sen.Insanlar ne der diye düşünmekten kızın hayatını kaydırmıṣlar.
Dua et de o kuzeniyle evlendirmesinler.

Bilemiyorum ama bence o yaştaki çocuk girmeyi beceremez. Mutlaka bir yerde görüp denemeye kalkmıştır. Kızlık bozulmamıştır Ama yaşadığın travma gerçekleşmesiyle eş değer. Bence bu daha önemli. Bir de psikolojik destek alsan çok daha iyi olur. Şimdi bizler benzer vakalar var mıdır yok mudur ne yapılmalı bilemeyiz. Bir uzman sana her konuda daha yardımcı olur.

14 yaşındaki erkek çocuğunun tecavüzünü bizzat duydum inanmıyorum demek saçma olur arkadaşlar oluyor böyle vakalar… bir de doğudaki bir çocukla batıdakinin gelişimi zaten bir değil daha erken gelişiyorlar şey örneği gibi düşünün norveçte 10 yaşındaki halen çocukken arap diyarındakinin göğüsleri çıkmış oluyor ve maalesef daha kırsal kesimde çocuklar özellikle erkek çocuklar birbirlerini deniyorlar. 14 15 yaşlarında köpeğe tecavüze yeltenen bir vaka vardı yıllar önce yine kırsal kesimden hayvansever stklar çıkardı ortaya aileyle konuşuldu vs detaylarına çok vakıf değilim ama her türlü sapıklık o yaşlarda da ortaya çıkabiliyor ve önü alınmazsa daha tehlikeli oluyor.
Annen bilmesine rağmen susuyorsa belli ki geleneklerinizden adımız çıkmasın korkusundan doğuda yine çok görülüyor böyle olaylar

Allahını belası pislik o yaşta böyle birseyi nasıl düşündü bilmiyorum nefret ediyorum çok kötü bise annemi babamıda suçluyorum hiç dikkat etmediler bana haberleri yoktu benden sorumsuzlar tek kızıyım onların o pislikte bana çok afedersiniz ama arka tarafımdan yaptı diye hatirlıyorum 3 kere oldu tam hatırlayamıyorum bile kafayı yedim doktora bile gidemiyorum kendim baktım kızlığım bozukmu diye İnternette gördüğüm fotolara benzemiyor 3 yerden yırtık gibi çizgiler var tam yuvarlak değil ne yapicam bilmiyorum doğuda yaşıyorum burada böyle şeyler çok önemli ben ne yapmalıyım
Arkadan olduysa kızlık yırtılmaz ama önden birşeyler olduysa o zaman bir ihtşmali var tabi ama doktora gitmeden tespit etmek imkansıza yakın birşey

Aynisi benim başima da gelmişdi ben de kizligim bozuldumu bozulmadimi bilmiyorum malesef bizim çewrede de çok önem verirler sizi çok iyi anliyorum keşke böyle şeyler hiç yaşanmasaydi😢

X