Küçükken kuzenim tarafımdan tecavuze uğradim kızlığım bozuldumu bilmiyorum ?

yesimktn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
5
-2
18
Allahını belası pislik o yaşta böyle birseyi nasıl düşündü bilmiyorum nefret ediyorum çok kötü bise annemi babamıda suçluyorum hiç dikkat etmediler bana haberleri yoktu benden sorumsuzlar tek kızıyım onların o pislikte bana çok afedersiniz ama arka tarafımdan yaptı diye hatirlıyorum 3 kere oldu tam hatırlayamıyorum bile kafayı yedim doktora bile gidemiyorum kendim baktım kızlığım bozukmu diye İnternette gördüğüm fotolara benzemiyor 3 yerden yırtık gibi çizgiler var tam yuvarlak değil ne yapicam bilmiyorum doğuda yaşıyorum burada böyle şeyler çok önemli ben ne yapmalıyım

Neresi önemli böyle şeylerin yaaa. İlk gece kan man gelmedi. Kocam da sormadı. Sorsaydı o an boşardım onu. Tıbben mümkün mü diye baktım mumkunmus. Yırtılmadi da kanamadı da. Ee nasıl oldu bu. Hayatım boyunca hiç kanamadı ilskimde. Peşine düşmedim hiç. Bence kafa yapını değiştir. O kuzen pisliğini arayip suç duyurusunda bulunacam de, korkut biraz öküzü

Şikayetçi olmak yerine gerçekten bekaret mi düşündün, travma sebebiyle böyle düşündün sanırım ama bekaretin o pisliğin ortada gezmesinden çok daha önemsiz. Ayrıca hastalık bile bulaştırmış olabilir sana. Reşitsin diye düşünüyorum hemen bi kadın doğuma git testlerini yaptır, kimse görmez bilmez sağlığın daha önemli

Şikayetçi olmak yerine gerçekten bekaret mi düşündün, travma sebebiyle böyle düşündün sanırım ama bekaretin o pisliğin ortada gezmesinden çok daha önemsiz. Ayrıca hastalık bile bulaştırmış olabilir sana. Reşitsin diye düşünüyorum hemen bi kadın doğuma git testlerini yaptır, kimse görmez bilmez sağlığın daha önemli
Bana yaptığında 12 yasindaydi en az 10 yıl geçti

10 yıl geçti kime ne kanıtlayabilirim kimse inanmaz bana

10 yıl geçti kime ne kanıtlayabilirim kimse inanmaz bana
En azından korkar pislik başka insanların canı yanmaz, çocukken şikayetçi olamazdın zaten o an travma yaşadın çocuktun, birçok taciz mağduru yıllar sonra şikayetçi olur zaten. Korkma hakkını savun, bu konuda seni suçlayacak arkanda durmayacak insanları da at hayatından

Allahını belası pislik o yaşta böyle birseyi nasıl düşündü bilmiyorum nefret ediyorum çok kötü bise annemi babamıda suçluyorum hiç dikkat etmediler bana haberleri yoktu benden sorumsuzlar tek kızıyım onların o pislikte bana çok afedersiniz ama arka tarafımdan yaptı diye hatirlıyorum 3 kere oldu tam hatırlayamıyorum bile kafayı yedim doktora bile gidemiyorum kendim baktım kızlığım bozukmu diye İnternette gördüğüm fotolara benzemiyor 3 yerden yırtık gibi çizgiler var tam yuvarlak değil ne yapicam bilmiyorum doğuda yaşıyorum burada böyle şeyler çok önemli ben ne yapmalıyım
Kimse o kuzenine bir şey yapmadımı?Şikayet etmedinizmi?Kaç yaşında yapdı sana bunu ailen neden sustu?
Allah belasını versin böyle irz düşmanlarının.
Hem önemli olan senin sağlığın piskolojin.
Böyle şeyleri sorun etmeyen birisiyle evlenirsin.Kızlık peşine düşen hödükle değil.Doktora git yırtık falan varsa annen seni neden böyle bir durumda bırakıyorki.🙄

Kızlık önemli ama sana tecavüz etmesi kadar değil mi ? Kafayı mı yedin sen 3 kez arkadan yapmış nasıl dayandin o acıya ? Bir doktora git durumu anlat kızlık zarı gorebilecegin bir yerde değil. Nasıl yırtıklar var ?

Kimse o kuzenine bir şey yapmadımı?Şikayet etmedinizmi?Kaç yaşında yapdı sana bunu ailen neden sustu?
Allah belasını versin böyle irz düşmanlarının.
Hem önemli olan senin sağlığın piskolojin.
Böyle şeyleri sorun etmeyen birisiyle evlenirsin.Kızlık peşine düşen hödükle değil.Doktora git yırtık falan varsa annen seni neden böyle bir durumda bırakıyorki.🙄
Annemin haberi var sadece bişe yapamıyoruz ben 6 yaşındaydım oda 12 flndı üzerinden yıllar geçti olan bana oldu düşüne düşüne panik atak hastası oldum

bozulmamis merak etme. o pisligi sikayet et bence 😈diyil disarida dunyanin en pis kosesinde bile yaşama haqqi yok oyle serefiszlerin

Kızlık önemli ama sana tecavüz etmesi kadar değil mi ? Kafayı mı yedin sen 3 kez arkadan yapmış nasıl dayandin o acıya ? Bir doktora git durumu anlat kızlık zarı gorebilecegin bir yerde değil. Nasıl yırtıklar var ?
12 yaşli kuzeni yapmış 6 yaşındayken bu kıza.Artık kızın piskolojisini sen düşün.
Keşke bu olay gerçek olmasa.🙁

• Üzgünüm
Reactions: Jou
12 yaşında çocuğun tecavüz edecek yeterliliği olduğunu sanmıyorum, izlediklerinden etkilenip yapmış yq da yapmaya çalışmış olmalı, inşallah yokmuştur diyeyim. Sağlık ocağınız falan yok mu ebeler isterse bakar 'bazı insanlarda doğuştan yokmuş evlenince kanamazsa diye korkuyorum' desen belki bakmaya razı olur.

Yaşadığın korkunç ama gizlemek istemeni çok iyi anlıyorum, keşke şikayetçi olabilsen

Annemin haberi var sadece bişe yapamıyoruz ben 6 yaşındaydım oda 12 flndı üzerinden yıllar geçti olan bana oldu düşüne düşüne panik atak hastası oldum
Annen seni şikayet etmemen yönünde yönlendiriyorsa onda da sorun var. Şikayetçi ol, profesyonel psikolojik destek al mutlaka ve muayene ol. Hala reşit bile olmamış olabilirsin inanamıyorum annenin bir şey yapmamış olmasına. Hayatını kurtar senin elinde bundan sonrası

6 yaşında başına 3 kere böyle bir şey geldi de nasıl ailen fark etmedi? En azından annen fark ederdi kıyafetinden, banyo yaptırırken vs. Ay korkunç bunları konuşmak bile ama hikayen umarım gerçek değildir.
3kez nasıl yapa bilir ya benim aklım almıyor.Bir kez olduysa 6 yaşlı çocugun annesi nasıl fark etmez.Ne biçim ortam bu.
Böyle dikkatsizlik olamaz.Annesinin yerinde kim olsa mahelleyi yakar ya.

X