Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk kuaförün kaynak rezaleti.

Sirine_4553

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
1.703
502
Kızlar fikrinizi almak istiyorumdaha önce 3kez filan boncukkaynak yağtırdığımkuaförüm geçen hafta yenidensaç alarak 200 adet boncuk kaynak yaptı .bir haftadır hiçmemnun kalmadım hem saçlar sert hem gram ağırlığı olarak az kaldı ama beni geçiştirdiğini hissettim.

İşin garibi 3 ortak bunlar kapalı olduğu gün beni çağırdı diğer ortakları yoktu .saçları ilk an beğenmedim ilaçlı saçlar ondan dedi ama belliydi.
Hafta başında ren uyumsuzlupunu dile getirdim bana yıkadıkça bütünleşir dedi.
Bu sabah bir kalktım saçlarımoyuncak bebek saçı gibi hem sert hem şekil almıyor hem emanet duruyor önleri farklı renk arkaları farklı böyle kötü işcilik olamaz

ben de sabahın sekizinde mesaj attım.rezalet bir saç bu .bana randevu ver dedim kalbul etmedi yoğunum gelinlerim var dedi.
sonra ben kendime ayrı iş yer açıyorum 2 hafta sonra benim iş yerime gel dedi.
Ben asla iki hafta bekleyemem dedim.
Hem elimde saç yok dedi.
Bakıyorum gün içindeki paylaşımına gayet saç var kuaför ün olduğu mekanın videolarında görünüyor.
Salı günü yine kuaförlerin kapalı olduğu gün gelin demiş ama beni azarlarcasına.

ve 600 TL fark istiyor.
1600 TL zaten aldı benden .bence diğer meslektaşlarından gizli saklı saçımı yaptı .ucuza gelsin diye.2200 tl verip rezil olan benim hakkımı aradığımdada beni nasıl inanılmaz tersliyor.ne yapmalıyım biliyorum salı günü gidicem yine berbat bir saç takıcak .

Bence kabul etmeyin, kuaför odası gibi bir yer var sanırım oraya şikayet edin. Aldığı para da az buz para değil ki aman diyilip geçilmez.
Ben olsam iş yerine gider konuşurum çok kıymetli gelinlerinin önünde.

küçük bir il de yaşıyorum rezalet çıkmasın çıkmasın da sinirden çıldırıyorum bende ayıp günah insan kandırmacadır.bu saçma sapan oyuncak bebek saçı takıp insanla dalgageçmek

X