Saç Rengi ve Saç Boyama Kuaför mağduru. Resimli

Merhaba kızlar öncelikle yardımınıza çooookk ihtiyacım var. Resimlerini yüklediğim kendi saçımı diğer resimdeki renge boyatmak istedim. ama bu işlemden 1,5 sene önce saçımda boya vardı renk tamamen akmıştı ancak boya gitmemişti tabi. ilk önce boyayı akıtması yani saçımı açması gerektiğini söyledi. saçımı açtı turuncumsu bi sarı oldu. üstüne boyadı ve sonuç diğer resimdeki gibi oldu. ben resimde pek belli olmasa da kızıl olduğunu açık kahve istediğimi söyledim. 4 gün sonra bi daha boyadı saçımı. saçım koyu oldu ama 2 haftaya aktı. ardından 3 kere daha dip boya yaptırdım aktı hep. ve turuncu oluyor akınca. ben artık siyah olmayacak koyu bir renge boyayıp akmamasını ve dipleri ellememek istiyorum. lütfen yardım edin saç boyası nasıl akmaz ve hangi boyaları kullanmalıyım. kuaförüm çok kazıkladı beni çok sinirliyim. ilk boyada 160 tl dip boyalarda 50 tl aldı. ve son gittiğimde sana şampuan vereceğim dedi çok iyi falan dedi maskeyle birlikte verdi 80tlye. bende aldım bi umut. ancak o da ne saçımı akşam yıkayıp yattım sabah kalktığımda bir kg patates kızartacak kadar yağ :KK43: çok kazık yedim yani :KK43: evde annemle falan boyamak istiyorum ama biraz zor gibi o yüzden köpük boya düşündüm çok akıyor dediler :KK43: o yüzden napmalıyım nolursunuz yardım edin çok mutsuzum :KK43: sürekli ağlıyorum :KK43:
saçımı boyattığıma bin pişman oldum kuaföre güvendimm off :KK43:

Eki Görüntüle 837606 kendi saç rengim bu kızlar
Eki Görüntüle 837607 istediğim renk buydu
Eki Görüntüle 837608 kuaförde çıkan renk
Eki Görüntüle 837609 ilk boyama 3 gün sonrası
Eki Görüntüle 837610 bu son boyattığım rengim bunun gibi bişey.alttaki resim akmış hali yine böyle olsun ama çok akmasın istiyorum :KK43: Eki Görüntüle 837611 bu da bi ay sonraki aktığı hal :KK43: bi daha boya istemiyorum kızlar diplerim çıksın ellemiyim ama göze batmasın istiyorum lütfen :KK43: sizce bi fındık kabuğu veya çikolata kahveye boyasam 2-3 defa oturur mu renk yani akar mı yine böyle? mesela 2-3 kere dahaboyayaım sonra boyamayayım falan istiyorum :KK43: lütfen yardım edin Allah rızası için çok üzülüyorum :KK43: çok uzun oldu kusura bakmayın açıklayıcı olmak isteidm :KK43::-)43::KK43::KK43:
en sondaki,yüzü mavi renk olan resmindeki saç rengin süper..nedir bu boya markası numarası?inan istediğim renk bu işte..

Canım çok uzattım ama bu koyu kumral yapınca çok koyu olur mu yani siyah gibi çıkma ihtimali var mı? Ben doğal saç rengim gibi olsun istiyorum erken arkadaşım siyah sevmiyorum falan dedi de korktum biraz siyahtan dönmekte zor ya :/
Koyu olur canım ama siyah olmaz. Doğal görünümlü bi saç elde etmen malesef imkansız
saçın çok yıpranmış ve akıcak çünkü.
ilk boyadığında koyu durur ama açılır kahveye döner bir kaç yıkamada.
özelden ulaşırsan fotoğraf atarım sana koyu kumral halimi.

canım bugun boyadım ama koyulaşmadı :/ 1.5 kutu sürdüm her yeri boyadım 15-20 dkda sürdüğüm için 25 dkda ayrıca bekledim ama böyle oldu kızılımsı oldu sanki çok az koyulaştı :KK43:

$loreal.jpg $loreal2.jpg $loreal3.jpg

Koyu olur canım ama siyah olmaz. Doğal görünümlü bi saç elde etmen malesef imkansız
saçın çok yıpranmış ve akıcak çünkü.
ilk boyadığında koyu durur ama açılır kahveye döner bir kaç yıkamada.
özelden ulaşırsan fotoğraf atarım sana koyu kumral halimi.
boyadım canım foto ekledim de bi bakabilir misin koyu olmadı da :/ haftaya bi daha boyasam olur mu acaba :/

en sondaki,yüzü mavi renk olan resmindeki saç rengin süper..nedir bu boya markası numarası?inan istediğim renk bu işte..

Şimdi gördüm ya ama inan hiç bilmiyorum canım kuaförüme hep sordum hangi boyayı kullanıyosun hangi renk olcak diye hiç bir soruma cevap vermiyodu bitince görürsün diyodu bu yüzden gitmiyorum artık zaten keşke yardımcı olabilsem :/

Şimdi gördüm ya ama inan hiç bilmiyorum canım kuaförüme hep sordum hangi boyayı kullanıyosun hangi renk olcak diye hiç bir soruma cevap vermiyodu bitince görürsün diyodu bu yüzden gitmiyorum artık zaten keşke yardımcı olabilsem :/

ben siz kendiniz boyadınız sanıyordum...şekerim zaten kuaförler sırlarını vermezler ekmekleri elden gider..söylerse herkes kendi yapar...ısrarla sorulsa bile hangi numara hangi marka veya hangi renk boyaları karıştırıp bu rengi elde ettiğini ,kuaför yanlış bilgi verir..saçı bozulsun tekrar bana gelsin diye..

Bende sarı istiyorum MileyCyrusun sac rengi gibi ...
Ben koyu kestane renkliyim sac rengim yani ... ama korkuyorum yanıcak diye :KK43:

Geceprensesi merhaba

Saclarini kestirme bence, ben de senin gibi iri yapiliyim omuzlarim genis kestirince top kafa oluyorum. Saclarimi 3-4 defa kizila boyatmistim, sonra sari sevdam depresti üst üste 3 defa acici kullandim lastiklesme pek olmadi ama uclarda kiriklar vardi, yipranmisti küllü sari renklere boyayip kizilligi kapatmaya calistim ama boya akinca cingene gibi oldum sonra baska bir boya ile kizilliklari kapadim 1 ay sonra yeniden acma islemi yaptim, acma islemsiz bir iki boyamaya rengi oturur muhtemelen bu kadar isleme ragmen sacimin yalnizca uclarindaki kiriklarini kestirdim.

Bu kadar islemden sonra haliyle zayifliyor sac, peki ben ne yaptim. Keratin maskesi mi ne öyle bir sey var, ondan ve argan yagi aldim. Dus sonrasi bunlari kullandim. Ikisini alamam dersen argan yagi alabilirsin ben morfose markasininkini aldim baska ama güvenilir markalardan alabilirsin. Bunun disinda gece yatmadan önce saclarima bakim yaglari yaptim ve o sekilde yattim (yastiga havlu koyarak) zaten sac emiyor yagi akma, bulasma olmuyor. Sabah kalkip yikadim. Su an saclarim o kadar islemden gecmemis gibi, cok saglikli mi tabiki hayir ama görüntü olarak yipranmis degil, dokundugumda yipranmis saclara dokunuyormus gibi de hissetmiyorum.

Saclarini hangi renge boyaman gerektigi ile ilgili Jully´nin konusuna bakabilirsin, ben saclarimi Jully´nin yardimi ile acarak istedigim renge boyadim. http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-sac-boyama/640903-yogun-istek-uzerine-sari-saclar.html

Sea123´ün de söyle bir konusu var http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...ak-ettiginiz-tum-sorulari-sorabilirsiniz.html bu arkadaslardan yardim alabilirsin.

Biliyorum üzgünsün ama iyice arastirip bilgi edinmeden bos yere saclarini boyayarak hem parandan, hem de daha fazla sacinin sagligindan olma ve kuaföre gitme evde kendin yapabilirsin buna inan.

Merhaba kızlar. Saçlarımı neva color ın bal köpüğü rengine boyamıştım ancak açıcısını fazla kullandığım çin reng daha açık gelmişti. Daha sonra yine neva color ın koyu kumral rengine boyadım ama çok koyu bir renk geldi. Daha açık bir kahverengi tonuna ya da tatlı bir kumrala dönmek istiyorum.Sizce rengnin önce açılması mı gerkeiyor. Boyasam tutturablirmiyim ne önerirsiniz. Yardımlarınızı bekliyorum :)

aslında ıstedgn rengi çok kolay boyayabılırdı kuaförun..bıldıgımız açık karamel ustune ınıp ice ınce uçlara doğru ışık atılsa zamanla o resımdekı saçın aynısı olurdu .çunku benımkı şu an ıstedgn saçın aynısı..sanırım senın saça bakır tonlarında bır renk karıştırmış cnm ..sen en ıyısı koyu kahveye boyatıp dınlenmeye bırak saçını çunku artık bu rengın ustune ıstedgn rengı tutturmak bıraz yıpratıcı olur senın ıçn

Son düzenleme:
X