Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kryolan marka fondöteni günlük kullanan var mı?

kızlar nerden bulabiliriz bu supra yı :) çok merak ettim

Kendi mağazasından alabilirsin netten araştır istersen canım :-)

Çok tşk ederim canım, evet bende öyle düşündüm temeli sağlam olduktan sonra geri kalan ürünler yeterli düğün makyajım için. Ben Ankarada yaşıyorum normalde ama düğünüm mersinde olucak :) o yüzden ürünleri kolaylıkla bulabilirim. Normalde flormarın mat touch fondotenini kullanıyorum çok memnunum bebek gibi yapıyor fiyatıda uygun ama düğün için özel birşeyler almalıyım. Aynı yaştaymışız seninle, gerçekten aslında fondotene ihtiyacımız yok ama allık, far vs fondotenle daha güzel duruyor :KK1:

Bende ankara'dayım daha yeni geldim sayılır mersinden.. Birkaç ay oldu :-) Kesinlikle düğünün için al canım her şey kusursuz olsun..

Süngerini ayrı alıyorsun canım içinde yok. Kapatacıyı sürdükden sonra üzerine büyük fırçayla pudradan alıp yüzüne dağıtıyorsun..daha sonra farını allığını vs sürüyosun. bütün makyajın bitincede majyaj sabitleyi spreyden sıkıyorlar o kadar :)) makyaj malzemesi almana gerek yok başka canım sadece temel olan şeyleri al yani kapatıcı ve transparan pudra sana yeterli..diğer kendi makyaj ürünlerini de kullanırsın..yeterki temel iyi olsun :-) Boyut olarak sadece kendi kullandığımı biliyorum canım 25 ml bendeki 70 Tl ye aldım ben..2 sene falan gidiyor. ama küçükleride varmış 35 tl'ye..sen zaten özel günlerde kullanıcam sadece diyosan küçüğünden al oda baya uzun süre gider sana.. Birde mersin'de kryolan mağazası yok diye biliyorum ama Adana'da var.. netten de bi araştır istiyosan canım fiyatları..

Rica ederim canım ne demek.. Tabii canım müsait olunca makyajsız bir de makyajlı halini çeker koyarım ama benim cildim zatende zaten sorun olmadığı için çok fark olmaz ki yaşım daha 23 :)) .kalıcığını da zaten siz kullanarak görürsünüz ama yinede fotoğraf koyarım canım :))
cok tesekkurler canim :) benimde yasim 21 eskiden bi suru sivilcem olurdu ama simdi gecti yinede bazen oluyor sert buyuk cikiyolar :/ bazen yakn akrabalarimizin dugunu oluyo ama o sivilceler yine gorulebiliyor kapatamiyorum bazen o yuzden kryolan i merak ediyorum bu yilda bi suru nisan ve dugunumuz var yakin akrabalarin o yuzden almak istiyorum :) benim yasadigim ulkede ne yazikki bulamadim :/

cok tesekkurler canim :) benimde yasim 21 eskiden bi suru sivilcem olurdu ama simdi gecti yinede bazen oluyor sert buyuk cikiyolar :/ bazen yakn akrabalarimizin dugunu oluyo ama o sivilceler yine gorulebiliyor kapatamiyorum bazen o yuzden kryolan i merak ediyorum bu yilda bi suru nisan ve dugunumuz var yakin akrabalarin o yuzden almak istiyorum : ) benim yasadigim ulkede ne yazikki bulamadim :/

internet üzerinden satan yabancı siteler var,ebay ve benzeri gibi...

kroylan ın TR içinde gittigidiyor da da satışı var,hem msj atarsanız cilt rengnize uygun ürünü beraber kararlaştırırsınız : )yani tr de olupta şehri olmayanlar oradan ulaşabilirler,

yada belirli ürünlü seçtikten sonra telefonlada sipariş verebilrsiniz Ankara yada İstanbul şubelerinden...

cok tesekkurler canim :) benimde yasim 21 eskiden bi suru sivilcem olurdu ama simdi gecti yinede bazen oluyor sert buyuk cikiyolar :/ bazen yakn akrabalarimizin dugunu oluyo ama o sivilceler yine gorulebiliyor kapatamiyorum bazen o yuzden kryolan i merak ediyorum bu yilda bi suru nisan ve dugunumuz var yakin akrabalarin o yuzden almak istiyorum :) benim yasadigim ulkede ne yazikki bulamadim :/

Anladım canım o zaman Kryolan doğru seçim :-) Sen nerede yaşıyorsun ?

Bende ankara'dayım daha yeni geldim sayılır mersinden.. Birkaç ay oldu :-) Kesinlikle düğünün için al canım her şey kusursuz olsun..

Haklısın, bu hafta içi yada önümüzdeki hafta Tunalıdaki yerine gideceğim inşallah. Tester larıda vardır muhtemelen gidip bir bakarım :KK34:

Evet aslında en önemlisi kamera ve fotoğraflar, düğün bitip gidicek ama fotoğraflar hep kalıcak. Bu yüzden çok önem veriyorum. Siz hangi ürünlerini kullandınız peki? Fondoten ve transparan pudrası yeterlimi sizce düğün için? Diğer ürünleri daha makul fiyatlı markalardan almak istiyorum da.

Yukarıda arkadaşın paylaştığı tv pan stick onu almıştım, birde göz altı kapatıcısını. Aslında transparan pudrasınıda istiyordum fakat malum düğün masrafları felan olduğundan onu alamadım. Bu ikisi bile yeterli olmuştu. Geri kalan sabitleyeci felan gibi şeylere hiç bakmadım. Açıkcası yaptığın makyaj epey cillte kalıyor. Sadece yaz günü olduğundan hafif terleme yapmış, bazı resimlerimde, şimdi onu farkettim. Belki bu sprey onu önlermi bilmem. Ben Tunalıdaki yerinden almıştım. Bilgin olsun..

Haklısın, bu hafta içi yada önümüzdeki hafta Tunalıdaki yerine gideceğim inşallah. Tester larıda vardır muhtemelen gidip bir bakarım :KK34:

Tamamdır canım, oradaki makyaj malzemelerini görünce kendini kaybetme olasılığın yüksek dikkat et:KK70: ben gittiğimde kendimi tutamıyorum o kadar güzel şeyler var ki rengarenk, en son gittiğimde 700 tl bayıldım çıktım :))) sende olur da kullanırsan yorumunu mutlaka bekliyorum:KK34:

arkadaşlar bilmeyenler için bir şey söylemek istiyorum göz altı kapatıcısı diye sattıkları küçük supra aslında 55ml lik supranın aynısı,hatta onun palete konan kapaklı refilide var..bende tunalı dan almıştım ve satıcı bu konuda hiç aydınlatmadı beni,e tabi satış yapıcak ya..bir 8ml bir 55 ml aldım çokta gereksiz bir alışveriş oldu o yüzden..55 ml olan göz altımada çok yakışıyor,aklınızda olsun refil yada 8 ml yada 30 ml boylarınıda alabilirsiniz,ellerinde yoksada sipariş etmenizi tavsiye ederim istanbul mağazalarından,sürekli makyaj yapmıyorsanız ve sadece özel günlerde kullanıcam diyorsanız,elinizde kalıp gibi kalır bozulur : ) resimlerinide ekliyorum. (30ml olanın resmini bulamadım ) ilk resim refill,2. 8ml, 3. 55ml

liste fiyatları şöyle;

Supracolor Palette Refill 1piece(3ml) 15tl
Supracolor Grease Paint 8ml 31tl
Supracolor Grease Paint 30ml 63tl
Supracolor Grease Paint, large 55ml 76tl

$images (1).jpg $indir (1).jpg $images.jpg

Son düzenleme:
Göz alt kapatıcımda arkadaşın bahsettiği supra 8 ml. Ben devamlı makyaj yapan biri değilim ama göz alt kapatıcısı baya gidiyor. Bu boyda alabilirsiniz bencede..

internet üzerinden satan yabancı siteler var,ebay ve benzeri gibi...

kroylan ın TR içinde gittigidiyor da da satışı var,hem msj atarsanız cilt rengnize uygun ürünü beraber kararlaştırırsınız : )yani tr de olupta şehri olmayanlar oradan ulaşabilirler,

yada belirli ürünlü seçtikten sonra telefonlada sipariş verebilrsiniz Ankara yada İstanbul şubelerinden...
acaba o sitelerde sahte olma olasiligi varmi ebay amazon gibi ?
Anladım canım o zaman Kryolan doğru seçim :-) Sen nerede yaşıyorsun ?
ben makedonyada yasiyorum canim cok aradim burda ama bulamadim :KK25: amerikada kuzenim yasiyor yaza geliyor insallah ona aldirtmayi dusunuyorum :KK53: sagolsun her yil makyaj malzemelerim geliyor :KK9:buraya kalsam hem kalitesiz urun alicam hemde cok pahaliya :KK17:
arkadaşlar bilmeyenler için bir şey söylemek istiyorum göz altı kapatıcısı diye sattıkları küçük supra aslında 55ml lik supranın aynısı,hatta onun palete konan kapaklı refilide var..bende tunalı dan almıştım ve satıcı bu konuda hiç aydınlatmadı beni,e tabi satış yapıcak ya..bir 8ml bir 55 ml aldım çokta gereksiz bir alışveriş oldu o yüzden..55 ml olan göz altımada çok yakışıyor,aklınızda olsun refil yada 8 ml yada 30 ml boylarınıda alabilirsiniz,ellerinde yoksada sipariş etmenizi tavsiye ederim istanbul mağazalarından,sürekli makyaj yapmıyorsanız ve sadece özel günlerde kullanıcam diyorsanız,elinizde kalıp gibi kalır bozulur : ) resimlerinide ekliyorum. (30ml olanın resmini bulamadım ) ilk resim refill,2. 8ml, 3. 55ml

liste fiyatları şöyle;

Supracolor Palette Refill 1piece(3ml) 15tl
Supracolor Grease Paint 8ml 31tl
Supracolor Grease Paint 30ml 63tl
Supracolor Grease Paint, large 55ml 76tl

Eki Görüntüle 625107 Eki Görüntüle 625108 Eki Görüntüle 625113
tesekkurler bunuda arastirayim :KK1: fiyatlar uygun gozukuyor memnunmusunuz siz ?

Yukarıda arkadaşın paylaştığı tv pan stick onu almıştım, birde göz altı kapatıcısını. Aslında transparan pudrasınıda istiyordum fakat malum düğün masrafları felan olduğundan onu alamadım. Bu ikisi bile yeterli olmuştu. Geri kalan sabitleyeci felan gibi şeylere hiç bakmadım. Açıkcası yaptığın makyaj epey cillte kalıyor. Sadece yaz günü olduğundan hafif terleme yapmış, bazı resimlerimde, şimdi onu farkettim. Belki bu sprey onu önlermi bilmem. Ben Tunalıdaki yerinden almıştım. Bilgin olsun..

TV pan stick ve transparan pudraya bakacağım o zaman. Gözaltı için ekstra bir ürüne sanırım ihtiyacım yok :44:Hem epey ciltte kalmasını hemde akmamasını istiyorum. Muhtemelen benim cildim hafif değil baya bir terleme yapacak, ağustosun sonu ve akdenizde düğün :KK1: sprey içinde kalıcılığı sağlıyor diyorlar. Terlemeyi, yada terlemiş cildi mat götermeyi sağlarmı bende bilmiyorum :44: yada belirli aralıklarla makyaj tazelemek gerekicek en azından cildin nemini alacağım.. Çok teşekkür ederim yorumunuz için, bende Tunalıya gideceğim.

Tamamdır canım, oradaki makyaj malzemelerini görünce kendini kaybetme olasılığın yüksek dikkat et:KK70: ben gittiğimde kendimi tutamıyorum o kadar güzel şeyler var ki rengarenk, en son gittiğimde 700 tl bayıldım çıktım :))) sende olur da kullanırsan yorumunu mutlaka bekliyorum:KK34:

Off sen ne diyorsun :) 700 tl çok fazla benim için. Ama ben değilde nişanlım kendini kaybedip bunuda alalım, şunuda kullanmak istersin belki diyebilir :KK52: o zaman onu frenlemem lazım benim, stick ve transparan pudra işimi görsün allık far vs başka marka alırım diyorum. ama belki beyaz farı, kaş altı ve tüm göz kapağım için Kryolan alabilirim. Renkli farında temeli sağlam olsun. Olabilir değil mi?

TV pan stick ve transparan pudraya bakacağım o zaman. Gözaltı için ekstra bir ürüne sanırım ihtiyacım yok :44:Hem epey ciltte kalmasını hemde akmamasını istiyorum. Muhtemelen benim cildim hafif değil baya bir terleme yapacak, ağustosun sonu ve akdenizde düğün :KK1: sprey içinde kalıcılığı sağlıyor diyorlar. Terlemeyi, yada terlemiş cildi mat götermeyi sağlarmı bende bilmiyorum :44: yada belirli aralıklarla makyaj tazelemek gerekicek en azından cildin nemini alacağım.. Çok teşekkür ederim yorumunuz için, bende Tunalıya gideceğim.

Off sen ne diyorsun :) 700 tl çok fazla benim için. Ama ben değilde nişanlım kendini kaybedip bunuda alalım, şunuda kullanmak istersin belki diyebilir :KK52: o zaman onu frenlemem lazım benim, stick ve transparan pudra işimi görsün allık far vs başka marka alırım diyorum. ama belki beyaz farı, kaş altı ve tüm göz kapağım için Kryolan alabilirim. Renkli farında temeli sağlam olsun. Olabilir değil mi?

anlamadığım;göz makyaj malzemelerinide mi alıcaksınız?işin içinden çıkamazsınız..gelin makyajı özel bir makyajdır bir çok renk kullanılır,tamam fondöten pudra allıki alın ama göz makyajı için bir rimel bir göz kalemi br ruj alın derim,bir de aplkatör fırça falan götürürsünüz hijyen açısından,gerisini kuaföre bırakın ki su bazlı makyaj yapsınlar göz içinde,hatta kryolan ın çok güzel simleri var göze uyguluyorlar ben tunalıdan ondanda almıştım : ) ama kuaförde bütün hepsi oluyor zaten,yada gidip bakıp beraber kararlaştırırsınız şu bu alınıcak diye..

anlamadığım;göz makyaj malzemelerinide mi alıcaksınız?işin içinden çıkamazsınız..gelin makyajı özel bir makyajdır bir çok renk kullanılır,tamam fondöten pudra allıki alın ama göz makyajı için bir rimel bir göz kalemi br ruj alın derim,bir de aplkatör fırça falan götürürsünüz hijyen açısından,gerisini kuaföre bırakın ki su bazlı makyaj yapsınlar göz içinde,hatta kryolan ın çok güzel simleri var göze uyguluyorlar ben tunalıdan ondanda almıştım : ) ama kuaförde bütün hepsi oluyor zaten,yada gidip bakıp beraber kararlaştırırsınız şu bu alınıcak diye..

fondoten, transparan pudra ve beyaz farı kryolandan alayım diyorum. Diğer makyaj ürünlerim zaten var, onları kullanacağım. Far olarakta renge karar vermedim henüz. Benim 2 düğünüm olucak, bir tanesi kına+düğün, diğeri düğün+nikah. Kına olacak düğünüm ufak bir şehirde, kaç düğüne gittiysem tüm gelinleri boya küpü içinde gördüm ve ufak biryer olduğu için çoğu kuaförünü gezdim. O güzel günümü içime sinmeyen bir makyajla geçirmek istemiyorum, kuaförlere güvenmiyorum. Bu yüzden 1.düğünde makyajımı kendim yapacağım, öyle abartı birşey istemiyoruz zaten. Diğeride dış çekim. Dış çekim fotoğrafları 2. düğünümle aynı yerde olucak. Ordaki kuaförleri bilmiyorum, düğünden önce 1 defa gitme şansım olabilir, prova vs için. Düğün salonu nasıl bir kuaförle anlaşmalı, kuaförün becerisi nasıl, kullandığı malzemeler nasıl çok önemli... eğer sıradan malzemeler kullanıyorsa ve su bazlı yağ bazlı ayrımı olmadan elindeki ürünlerle makyaj yapıyorsa koltuğuna bile oturmam. Yani her ihtimali düşünmek zorundayım, çok çaresiz kalırsam yine kendim yapacağım makyajımı. bu yüzden güzel ürünler almak istiyorum zaten.:KK34:

:)) Stick ve pudrayı alman yeterli canm.. dediğin gibi beyaz far'da alabilirsin.. gerisini kendi malzemelerinden kullanırsın.. ben far paleti'de aldım o kadar şık ve kaliteli ki dayanamadım cüzdan gibi..ileride çok param olursa yatırımı oraya yapabiirim:KK70::d Ama dediğim gibi sen temel olanları al gerisi çokta önemli değil..ben zevkine aldım boşa masraf yapma kendi malzemelerin varken.

bir donem supra color olanini kullanmistim, eger cildinizi her aksam derinlemesine temizlemeye usenmeyen bir insansaniz gunluk kullanabilirsiniz, hicbir sikintiniz olacagini sanmiyorum. ama makyajimi temizlemeden uyudugum gunlerden sonra sivilce yaptigini hatirliyorum. bir de supra colori yagli ciltli insanlara onermiyorlar sanirim.

kuru ciltlere vitacolor karma ciltlerede supracolor öneriliyor....ben cildimm kuru olduğu için ilk vitayı daha sonrada suprayı kullanıyorumm çokta memnunum...tek başına vita tok durmuyor pudrada cildimi daha çok kuruttuğu için supracolor üstüne uyguluyorumm....hiçç şaşmadan alınacak ürünlerrrr..şiddetle tavsiye ederimmm:KK76:

arkadaşlar;bir çılgınlık yapıp mac full covarage fondöten ve sürmek için yassı fırçasını aldım,mac te denetip karar verdim.supra nın aynısı diyebilirim hatta daha bile iyi ve kryolan suprayıda aldığım mac fırça ile uyguladım inanılmaz kolay sürülüyor ve süngerden daha güzel doğal görünüyor hemde çok çok daha az kullanmak yeterli oluyor,tabi üzerinede transparan pudra şart.

birde supranın ağır bir ürün olduğunun söylenme sebebi şu;kuaförler normalden de fazla uyguluyorlar kat kat maske gibi..evet bu şekilde uygularsanız günlük kullanıma hiç uygun değil ama çok az kullanıldığında mac full covarage ve supra normal fondötenlerle aynı derecede sadece daha profesyonel görüntü veriyorlar.. Aklınızda olsun

kryolan kursuna gittim ben, ürünlerimde burdan. 2 sene oldu gideli, ürünler bitmedi halen.
hem tv makyajı için hem de günlük makyajı için farklı seçenekler var. ayrıca orda çalışanlar baya iyidir bu konuda, işlerinde profesyoneldirler, onlardan da yardım alabilirsiniz.

Ben mineral kullaniyorum ve yag, kurşun v.b icinde olmamasina dikkat ediyorum. Ozellikle kurşun cok tehlikeli rujlar da...

X