Kripto Para Lutfen Yardim

bebekedi bebekedi dün 0,46 dan aldığım 37 adet coin, şimdi 0,60 oldu tanesi. 14 kuruştan toplam 5,18 TL kazandım. Doğru mudur ? Kusura bakma çok acemiyim

merhaba bende altından çıkıp kripto para alıp satıyorum paparadan hesap açtım,binanceden işlem yapıyorum.doge alıp satıyorum 2 parça yüksekten aldım bekliyorum.Dün 41 kuruştan 10000 tl lik aldım 43e sattım 488 tl aldım.altından 8500 zararla çıktım 2 haftada 3000 tl civarında kar aldım.beklemedeyim. zararımı çıkardıktan sonra aldığım karlarla fiziki altın alacağım.Hepimize bol kazançlar olsun :) ytd.
2 kuruş farkla satınca, 10.000*2= 488 mi ? Yaa ben hiç anlayamayacak mıyım kârımı :KK43:

Merhaba
Biannance nasıl para yükleyip çekiyorsunuz
Papara hesabı acman gerekiyor hesabini dogrulaman ve binance tr ye kayit olmalisin eger basit coinlerle oynayacak ve para yatirma cekmede komisyon kesilsin istemiyorsan ama sorun degil hepsini gormek sitiyorum diyorsab paparadan hesap acıp kendi banka hesabindan once paparaya ordanda binance ye para aktariki yqpman lazim

merhaba bende altından çıkıp kripto para alıp satıyorum paparadan hesap açtım,binanceden işlem yapıyorum.doge alıp satıyorum 2 parça yüksekten aldım bekliyorum.Dün 41 kuruştan 10000 tl lik aldım 43e sattım 488 tl aldım.altından 8500 zararla çıktım 2 haftada 3000 tl civarında kar aldım.beklemedeyim. zararımı çıkardıktan sonra aldığım karlarla fiziki altın alacağım.Hepimize bol kazançlar olsun :) ytd.
Öyle bi salaklik ettimki bende sabah dün satıp kurtuldugum xem ye geri girdim hemde +20den simdi dustu bekleyip durmustum kurtuldum derken nasi geri aldim anlamiyorum🙈 simdi 500 zararla geri sattim baska yerden cikar insallah

Papara hesabı acman gerekiyor hesabini dogrulaman ve binance tr ye kayit olmalisin eger basit coinlerle oynayacak ve para yatirma cekmede komisyon kesilsin istemiyorsan ama sorun degil hepsini gormek sitiyorum diyorsab paparadan hesap acıp kendi banka hesabindan once paparaya ordanda binance ye para aktariki yqpman lazim
Papara hesabından gönderim artık iptal değil mi

2 gün önce resmî gazetede cika n karar dogrultusunda

Binance tr de fazla islem yapilacak coin yok diye binance dan direk aktariyordum btc turkte ayni sekilde aslinda onyüzü en basiti btcturk ama islem az

Yok yine işlemi globalde yapın

Ama bankadan binance tr ye para aktarıp orada dolara çevirip sonra da global e aktarmak

Öyle bi salaklik ettimki bende sabah dün satıp kurtuldugum xem ye geri girdim hemde +20den simdi dustu bekleyip durmustum kurtuldum derken nasi geri aldim anlamiyorum🙈 simdi 500 zararla geri sattim baska yerden cikar insallah
Benim su an zararda olduğum doge ve win var satmayacam

O zamanlar doge 40-50 kuruştu 10 binle islem yapıyordum hesap yapabilirsiniz
Sağol canım. Cımbızla dini içerikli sorumu bulup şikayet etmişler. Halbuki ben son mesajlara cevap bile yazmamıştım tartışma çıkmasın diye. Engellenmiştim kaç gündür yazamadım. Çok soru sorduğum için haklılar ama bu kadarını haketmedim. Teşekkür ederim tekrardan. Kendine iyi bak

H hamis baksana uygulamayı biliyorum onla ilgili sormucam da baksana başını aprıtmak istemem, çok basit bir soru. Bi coin var 24 saatte gördüpü en düşük rakam 1.400 mü ne ; en yüksek de 1.700 gibi arada 300 TL VAR. diyelim ben 1 tane aldım 1.400 e. 100 arttığında çıktım hemen. 100 TL kazandım. Doğru mu hesabım?

X