Çatlaklar Kremler kremler • Madecassol • Hametan • Acnelyse

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

rayha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2015
223
106
Merhaba vücudum da 14 yılık yirtiklar var çoğu iki yıllık diz arkası göbek basen. Nette okudum bu kremleri ve aldım bugün başladım yanma hissi oldu bakalım nolucak. Kullanan ,kullanmış olan varsa lütfen yazsın..teşekkürler

ben kullanıyorum bu karışımı başta pek memnun kalmamıstm geçen hafta dermaroller yapıp uyguladım çok hafifte olsa çatlaklarım silikleşti tabi bir şey söylemek için henüz çok erken. acnelyse zaten bir deri soyucu derim biraz soyuldu ama yanma hissetmedm.

ben kullanıyorum bu karışımı başta pek memnun kalmamıstm geçen hafta dermaroller yapıp uyguladım çok hafifte olsa çatlaklarım silikleşti tabi bir şey söylemek için henüz çok erken. acnelyse zaten bir deri soyucu derim biraz soyuldu ama yanma hissetmedm.
Merhaba, ne kadar sure kullandiniz acaba ? Ben de bi iki ay kullandim ama etkisini goremedim
Bi de catlaklariniz beyaz mi ? Yenilerde ise yariyor.

Merhaba, ne kadar sure kullandiniz acaba ? Ben de bi iki ay kullandim ama etkisini goremedim
Bi de catlaklariniz beyaz mi ? Yenilerde ise yariyor.
çatlaklarım beyaz ama silikler 1 aydır kullanıyorum dermaroller yaptıktan sonra sürdüm ve sonrasında birkaç gün nemlendirme amaçlı. bu tarz kürler sabır işi 1 ayda sonuç almak her zaman mümkün değil bence ve de düzenli kullanım istiyor. fakat acnelys epey fiyatlı bana 2 hafta ancak dayandı. bu yüzden sadece dermaroller sonrası sürmeye karar verdim. dermaroller öneririm size de yaptıktan hemen sonra bu kremleri sürerseniz daha çok etki edeceğini düşünüyorum sonucta deride ufak ufak delikler açılıyor ve sürdüğünüz kremler anında emiliyor.

çatlaklarım beyaz ama silikler 1 aydır kullanıyorum dermaroller yaptıktan sonra sürdüm ve sonrasında birkaç gün nemlendirme amaçlı. bu tarz kürler sabır işi 1 ayda sonuç almak her zaman mümkün değil bence ve de düzenli kullanım istiyor. fakat acnelys epey fiyatlı bana 2 hafta ancak dayandı. bu yüzden sadece dermaroller sonrası sürmeye karar verdim. dermaroller öneririm size de yaptıktan hemen sonra bu kremleri sürerseniz daha çok etki edeceğini düşünüyorum sonucta deride ufak ufak delikler açılıyor ve sürdüğünüz kremler anında emiliyor.
Dermarolleriniz kac mm acaba ? Gercekten siliklesiyor mu bu catlaklar, denemedigim sey kalmadi artik. Sanki hic azalmicak gibiler. Dermarolleri ne kdar surede uyguluyorsunuz ?
Cevabiniz icin tesekkur ederim, umut oluyo boyle mesajlar tekrar basliyorum, sonuc yine husran olmaz umarim...:KK43:

benim çatlaklarım derin olmadığı için 1.5 mm aldım. ilk bir ay haftada 1 uygulycm ben aynı seyi yuzume de yapmaya başladım gayet memnunum ama hijyen çok önemli ve sonrasında sürülecek kremleri iyi seçmek gerekiyor. dermaroller yapıp snrasnda iyi bir çatlak kremi de sürebilirsiniz sebamedn var almayı düşünüyorum. 3 ay sonunda eğer istediğim kadar düzelme olmazsa lazer yöntemine başvurabilirm. çok fazla takmaya başladım. bu çatlak laneti su içmek veya sağlıklı beslenmekle kaçılcak bir sey değil ben 44 kilo biriyim ve günde en az 2 litre su tüketiyorum cilt bakımımı yapıyorum ama vücut yapınca yapıyor. yine de pes etmemek lazım :)

bu arada söylemeyi unuttm burada bir sey okumustum limon ve kahve ile çatlaklardan kurtulun diye oraya da bakabilirsiniz yapımı gayet basit

Ben de ayni sekilde ne kilo verdim ne boyum catlicak kadar uzadi. Hem de oyle az buz da degil, o kdr cok var ki. Diz kapagin arkasi, basen, kalca.
Dermaroller almayi dusunuyordum zaten. Madecassol kullanmayi dusunuyorum sonrasinda da, umarim ise yarar da azalir su catlaklarrr

Ben de ayni sekilde ne kilo verdim ne boyum catlicak kadar uzadi. Hem de oyle az buz da degil, o kdr cok var ki. Diz kapagin arkasi, basen, kalca.
Dermaroller almayi dusunuyordum zaten. Madecassol kullanmayi dusunuyorum sonrasinda da, umarim ise yarar da azalir su catlaklarrr
umarım kurtuluruz :) limon ve kahveyi de denemeli aslında. evdekiler bu kız yine neler yapıyor diyecekler ama artık alıştım :KK70:

Merhaba vücudum da 14 yılık yirtiklar var çoğu iki yıllık diz arkası göbek basen. Nette okudum bu kremleri ve aldım bugün başladım yanma hissi oldu bakalım nolucak. Kullanan ,kullanmış olan varsa lütfen yazsın..teşekkürler
Merhaba devam ettiniz insallah ? Sonuç nedir

Merhaba ne kadar kullandınız ? Fyda gördünüz mü

Ben bu üç kremi 2 aydır kullanıyorum. Derimde soyulmalar kızarıklıklar ve kaşıntılar oluyor ama herşeye rağmen devam ediyorum. Şuan için %10 oranında görüntüde bir iyileşme oldu. Bir veya bir buçuk sene kadar düzenli kullanmayi düşünüyorum.

Ben bu üç kremi 2 aydır kullanıyorum. Derimde soyulmalar kızarıklıklar ve kaşıntılar oluyor ama herşeye rağmen devam ediyorum. Şuan için %10 oranında görüntüde bir iyileşme oldu. Bir veya bir buçuk sene kadar düzenli kullanmayi düşünüyorum.
Üçünü karıştırıp mı kullanıyorsunuz acaba? Nasıl kullanıyorsunuz? Dermaroller yapıyor musunuz?

Herkese selam kzlar ben çatlaklarla ilgili birsürü sey yaptm en son bu boyama işlemini yaptırdım Bodrum'da bir merkezde hatta önceden açılmş konulara bakarsanız orda bulabilirsiniz malum reklama giriyor isim vermeyeyim memnun kaldımAma çok büyük bir beklentiniz olmasın hiçbir işlem için sadece biraz daha düzeltiyor görünümünü yani belirginliği yine oluyor Bende şöyle yaptm kzlar işlem bittikten bir ay sonra çatlak olan yerlere kendim dövme yaptım.Bildiğiniz dövme malzemelerini alıp yaptım şimdi görünümü daha hoş.Dövme yaptrmaya para vermenize de gerek yok sadece çizgisel bi çalışmayla şekil desen v.s o bölgenin görünümünü düzeltiyorsunuz ve kalıcı tabiki.Yani sonradan pisman olmayın kesin karar verin yapcak bisey yok çünkü YouTube dan dövmeyi elle yapma tekniklerini izleyin ve kurtulun😏 çünkü cidden ben çok takıyordum ama şimdi rahatım ama dövme yapmadan önce görünümü hafifletmek için işlemde yaptırabilirsiniz lazer,boyama vs dediğim gibi ama hiçbiri kapatmayacak tamamen sadece dövmeyle görüntüyü güzelleştirin bu arada inanclı biriyseniz evet dövme günah ama Allah affeder unutmayın, çünkü bazen gerçekten çaresi kalmıyo

Üçünü karıştırıp mı kullanıyorsunuz acaba? Nasıl kullanıyorsunuz? Dermaroller yapıyor musunuz?
Hayır yapmıyorum sadece kremleri kullaniyorum. Akşamları üç kremi karıştırıp sürüyorum.sabahlari madecassol hametan ikisini karıştırıp sürüyorum. Böyle yapınca çok yara ve gerginlik olmuyor cildimde.
%100 bir iyileşme beklemiyorum tabiki ama görünümü azalsa bile bana yeter. %40 oranında azaltsam yeter

X