Kredi meselesi..

Eklentiler

• IMG_4740.png
    IMG_4740.png
    284,6 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_4742.png
    IMG_4742.png
    276,9 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG_4743.png
    IMG_4743.png
    291,2 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_4744.png
    IMG_4744.png
    217,4 KB · Görüntüleme: 109
Merhaba arkadaşlar.
Malumunuz bankalar kredi vermiyor deniyor. Yani ben hiç bankalarla görüşmedim duyduğum ve okuduğumla yola çıkarak söylüyorum.
Hani artik itiş kakis borç ödeyelim bir mal sahibi olalım desek olamayacağız.
Yok mu bunun bir yolu?
Kafa patlattım düşündüm aklıma bir yol geldi ama bir akıllı sen misin denebilir söylemeye utanıyorum:KK70:

Sizlere sormak istediğim şu:
Mobil uzerinden kredi başvurusu diye denediğimde 70 - 80bin civarı veriyor.
3 farklı bankadan bu başvuruyu yapsam 80×3 240 eder ki o da bir şeydir.
Üçü de onaylanır mi sizce?
Ödemesi toplamda 15 bin civarı oluyor öderim sıkıntı olmaz hiç. Lakin verirler mi böyle ne dersiniz?
Onaylanmaz, sistem anında algılıyor diğer bankadan kredi kullandığınızı. İkinci başvuru reddoluyor

Geliri iyi olanlara vakıf platin sky hesabı açıyor. Ek hesap. Hem faizi 1.91 siz iyi kazanıyorum dediğiniz için söyledim. Limiti bi ara 1 milyon du insanlar al sat yaparak hemen kaparak parayı katlayıp köşeyi döndüler. Kişisel ilişkilerle çözülebiliyor. Benim kredi onayı genel müdürlüğe gitmişti gitmişti. Bankacı size güveniyorsa insiyatif kullanıyor. Genel müdürlük onayladı sonra bordromu göndermişti bankacı. 16 bin ödüyorum ben de aylık. Araba aldım iyi ki almışım
İhtiyaç kredisi mi araç kredisi mi çektiniz acaba? Peşinatınız var mıydı?

Kredi tutarı 100.000 TLyi geçtiği anda max 12 ay vade veriyor bankalar yeni yönetmelik gereği. Bir de ihtiyaç kredisi için tüm bankalar birbirilerinin kullanım, başvuru, limit vs bilgilerini müşteri bazında gördüğü için aynı anda yapılmış 3 başvuru ancak üçünün de reddine neden olabilir bence

Kızlar şimdi bankamı aradım araç için faizler şartlar ne gibisinden nabız yoklamak için. Şok yaşadım resmen. Bana hakkınıza tanımlanmış 1 milyon tl konut kredisi var onu kullanabilirsiniz veya araç için çekecekseniz konut kredisinden feragat etmeniz gerekiyor dediler.Dumur oldum. Çünkü ben herhangi bir krediye başvurmamıştım.Ne ev ne araba. Bu nasıl olabilir bankacılar varsa cevaplarlar rica etsem.
Yani başvurana vermediğin konut kredisi hem de 1 milyon başvurmayana nasıl tanımlarsın?
Banka garanti bankası.🤔

Merhaba arkadaşlar.
Malumunuz bankalar kredi vermiyor deniyor. Yani ben hiç bankalarla görüşmedim duyduğum ve okuduğumla yola çıkarak söylüyorum.
Hani artik itiş kakis borç ödeyelim bir mal sahibi olalım desek olamayacağız.
Yok mu bunun bir yolu?
Kafa patlattım düşündüm aklıma bir yol geldi ama bir akıllı sen misin denebilir söylemeye utanıyorum:KK70:

Sizlere sormak istediğim şu:
Mobil uzerinden kredi başvurusu diye denediğimde 70 - 80bin civarı veriyor.
3 farklı bankadan bu başvuruyu yapsam 80×3 240 eder ki o da bir şeydir.
Üçü de onaylanır mi sizce?
Ödemesi toplamda 15 bin civarı oluyor öderim sıkıntı olmaz hiç. Lakin verirler mi böyle ne dersiniz?

Canım kredinin yâninda nakit avans da çekersin

Bir de sky limit araştırır normalde 70.80 çıkıyorsa bunda 220 civarı limit çıkabilir

Yanı sen bi yola çık, yol sana görünür

Imza: 3 kredi 2 nakit avans ödeyen yesa hahahhaahah

Canım kredinin yâninda nakit avans da çekersin

Bir de sky limit araştırır normalde 70.80 çıkıyorsa bunda 220 civarı limit çıkabilir

Yanı sen bi yola çık, yol sana görünür

Imza: 3 kredi 2 nakit avans ödeyen yesa hahahhaahah
Yesa maşallah :)

X