kredi kartından yıllık kullanım ücreti almayan kredi almayan banka var mı?

bende kredi kartlarının aidatlarını hiç ödemem hiç te alamadılar benden sakın ödeme almıyorlar....

arkadaşlar ben bir bankacı olarak tavsiyemdir asyacard kullanın çübnkü yıllık kart ücreti alınmıyır ve ödeme geciktiği zaman faiz kğüçük bir gecikme cezaası olarak alınıyor..

valla arkadaşım aylık harcama tutarın eğer onları tatmin edici düzeyde ise kartının iptalini asla yapmıyorlar ve anında yıllık ücret olayını kaldırıyorlar ama kredi kartı ekstresi makul bişeyse tenezzül edip cevap bile vermiyorlarmış..:eek:klava:

ben de böyle duymuştum ve gerçek olduğunu da düşünüyorum. Biz iki kredi kartına ayda yaklaşık 300-400'er ytl ödüyoruz. Farklı bankalar. Yani iptal ettireceğiz diye bir blöf de yapamayız bu durumda. :1no2:

valla bu yıllık uyelık ucreti hepsınde var.sözde yapı kredi bankasında öğrenci kredı kartı cıkardık hıc bır yıllık ucret yok dedıler.alısverıs yapmdıgım halde fatura geldı kart acım mıktarı 10 YTL.odedık.ama bankanıza dilekçe yazdıgınız taktirde paranızı geri alabilirsiniz.Biz ailece dilekçe yazdık kartlarımız için hepımızde geri aldık.haksız yere odedıgımız bır para ve almak en dogal hakkımız:)

eskiden ödüyrdum bütün kart ücretlerini.şimdi ise worl ve bonusumda bir kaç aydır durduruyorum.her ay 2 ytl gibi bir gecikme faizi gözüküyor.zannedersm ona uyguluyorlar.ama 35 ytl ödemektense gecikme faizine razıyım.pes edip ödeyecektim bir ara.çünkü orada sürekli fazla bir 35 ytl görmekten sıkıldım.ama sonra duydumki bir arkadaş kaç senedir hiç ödemiyormuş

X