Kredi kartı yapılandırma

Hiçbir banka ayda 290 liralık ödemeyi kabul etmez 7000 lira için, çünkü 24 ay sürer bu miktarda ödersen. İki yılda para kuş olacağı için zor. Ama daha makul bir rakam önerirsen belki ayrı bir teklif yaparlar.
36 ayda 290 TL. 10.440 falan ödüyorum. Kredi cekersem 7bın TL bunu da 9400 ödüyorum. Yapılandırma faizi 1.89 kredi faizi 1.44 1.50 falan baktım sımdıde

Hiçbir banka ayda 290 liralık ödemeyi kabul etmez 7000 lira için, çünkü 24 ay sürer bu miktarda ödersen. İki yılda para kuş olacağı için zor. Ama daha makul bir rakam önerirsen belki ayrı bir teklif yaparlar.
Ben önermedım ki. Onlar böyle bır mesaj attılar. Ya kabul et dıye yazacağım ya da ıptal dıye. Tek secenek 36 ay

20210215_183951.png

Eşinle konuşamaz mısın? Çok mu zor durumda kalırsın? Yani bankanın ilk teklifi çok iyi ayda 788 lira olan. Neredeyse hiç faiz yok.
788 olan da dırek kalanı bölüyor. Eşim iş degıstırıyor.Bu kadar borc oldugunu söylerse üzülür. Maaş kartı falan bende zaten hep elıme gectıkçe yaptırayım dıyorum

788 olan da dırek kalanı bölüyor. Eşim iş degıstırıyor.Bu kadar borc oldugunu söylerse üzülür. Maaş kartı falan bende zaten hep elıme gectıkçe yaptırayım dıyorum

Şimdi çalışırken az biraz eklersin eşinin maaşından ama KPSS öncesi 2 ay çalışamam diyorsun. O zaman iki taksit için tamamını eşinin maaşından alacaksın. Fark etmemesi zor böyle bir ödemeyi. Fark edince daha çok mahçup olursun.

Kartın bu kadar borcu oldugunu bilmiyor. Eşimin maas kartı da bende genelde. Ordan herseyımı harcıyorum. Ama pandemi nedeniyle bu part tıme ıse gidemeyecegım galıba o zaman naparım dıye dusunuyorum
Totalde ödeyeceğiniz miktar 7 iken 10 olacak aradaki fark ana borcun yarısı kadar üzerine eklenecek, bunu nasıl ödemeyi düşünüyorsun? 3 bin çok fazla.
aranızda geçecek tartışma eninde sonunda yaşanacak bir hayat dersi sizin için, gelir gider dengesi için yaşananız gerekiyor demek ki.
çekime üç kuruş geçerse ikisini kenara atıp değerlendirmeyi seven biri olarak üç kuruşun dördünü harcamak yürek yemek gibi geliyor bana.
cidden diyorum otur konuş böyleyken böyle de ki adam plan yapsın. 7 bin bir ay memur maaşı resmen.
bundan sonrası için kontrolü eşte olan bir ek kart talep edin, limiti düşük olsun, sizi frenlesin.

Evet bende simdi hepsıne baktım da. Sımdı ssklı ıste calısmıyorum. Acaba cıkar mı bana. Bı ara bu bankada faizde param vardı benim
Bankayla geçmişte çalıştıysanız bu artı olur..Ben genelde babam emekli ona çektiririm.Emekliye düşük faiz diye..Bırakmadım adamın yakasanı bi😆

Şimdi çalışırken az biraz eklersin eşinin maaşından ama KPSS öncesi 2 ay çalışamam diyorsun. O zaman iki taksit için tamamını eşinin maaşından alacaksın. Fark etmemesi zor böyle bir ödemeyi. Fark edince daha çok mahçup olursun.
Evet kesinlikle fark eder. O yüzden benim taksıt yaptırmam gerek. Yazın full tıme calısırsam zaten kolaylıkla öderim bu borcı

X