Kredi cektikten sonra maluliyet

akasayalar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
821
1.682
Kizlar merhaba umarim hepiniz iyisinizdir❤️ sizlere birsey danisacagim icinizde bankaci olanlar varsa yorum yaparsa yada basina gelen bilen varsa cok sevinirim.uc sene once bir kredi cekmistim. Aylik odemesi fazla degil ama keyfi cekmistim.ihtihac kredisiydi. Fazla seneye boldum halada 4 senesi var 😁 bugun aklima geldi bu teminat sigortasi filan yapiyorlar baktim nette kredi sonrasi istem disi issizlik kalici maluliyet gibi durumlarda sigorta oduyor yaziyor. Ama beni hic uyaran bilgilendiren olmadi. Kredim hakkinda bilgi alayim dedim musteri hizmetlerine on dakikadir baglanamiyorum.evet en sagliklisi subeye gitmek ama hava inanilmaz soguk.birkac gune anca giderim.peki sizin bilginiz varmi bu durumlarda odeniyormu acaba. Bu arada yazmayi unutmusum ekliyeyim hayat boyu maluliyet emekliye baglandim.malul oldugum icin krediyi sigorta kapatma durumu olabilirmi o yuzden soruuorum

Son düzenleme:
İnşallah malul olmazsın da ödemezler:)
Banka uygulamasına gir, özet 'e gel, ürünlerim'e gir. Orada görünüyor imzaladigin poliçeler. Bahsettiğin şeyin adı poliçem güvende. Ona tıklayınca şartları falan yaziyir

İnşallah malul olmazsın da ödemezler:)
Banka uygulamasına gir, özet 'e gel, ürünlerim'e gir. Orada görünüyor imzaladigin poliçeler. Bahsettiğin şeyin adı poliçem güvende. Ona tıklayınca şartları falan yaziyir
Ama malulum kanser hastalarina belli oranda veriyorlar banada verdiler

Ama malulum kanser hastalarina belli oranda veriyorlar banada verdiler
Hee geçmiş olsun. Ekleme olan yeri yeni gördüm,ben de meraktan soruyorsun sandım :)
Umarım kredini kapatabilirsin. Gecenin körü tekrar ara, o saatte fazla arayan olmaz daha rahat bağlanırsin😇

X