Makyaj Ürünleri Kozmetik büyük indirimleri başladıııı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

olduyildiz123

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
636
995
35
eveeeet beklenen haber geldi kozmetik magazalarında %40 _%50 varan indirimler başladııı 14 şubata kadar :halay:

Birbirimize kozmetik ürünleri tavsiye edelimm indirim varken kaçırmayalımmm:KK17:

Bekliyorummmm

Argan yağı içeren şampuan arıyordum ortalama fiyatlar 20-100tl arası liste çıkardım sipariş verirken son dakika başak bir siteden ürün buldum sipariş verdim :KK48: redist argan yağı içeren şampuan ilk defa kullanacağım fiyatı çok uygun geldi galiba iki kere indirim yaptılar anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Argan yağı içeren şampuan arıyordum ortalama fiyatlar 20-100tl arası liste çıkardım sipariş verirken son dakika başak bir siteden ürün buldum sipariş verdim :KK48: redist argan yağı içeren şampuan ilk defa kullanacağım fiyatı çok uygun geldi galiba iki kere indirim yaptılar anlamadım.

Memnun kalırsanz bana da yazar mısınız:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Allymina nın Argan yağlı şampuanını kullanıyorum.Cildim kuru haliyle saçlarımda öyle.Çok memnun kaldım saç kremine dahi gerek kalmıyor.Yumaşacık nem ve parlaklık veriyor.düşünen olursa yardımcı olurum kızlar

NEtte araştırdım ama cok bilenen bi ürün değil yorum bulamadım siz ne zamandır kullanıyorsunuz özellikleri nedir ürünün ?

NEtte araştırdım ama cok bilenen bi ürün değil yorum bulamadım siz ne zamandır kullanıyorsunuz özellikleri nedir ürünün ?
Allymina network marketin firması piyasa da bulunmaz.Ben allymina da temsilciyim %45 ürünleri indirimli alıyorum.Isterseniz yardımcı olurum

X