Evlat Edinme Koruyucu aile ile ilgili bilgisi olan?

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Ben şimdi diyorum iyki tüp bebek yaptırmamışım zaman kaybetmemişim biz direk bu yolu seçtik evlatlık edinmeye uygun gördüler fakat süreç uzun beklemeyelim dedik Onca sıra bekleyen aile var koruyucu aileliktede onca cocuk var bekleyen.. Yani hayat oyle garipki biyandan aile bırakıyor başka bir aile candan öte sahip cıkıyor bence bu bir denge Allah bize koruyucu aile olmayı nasip etti ... Olmayanlar boşuna tasalanmasın doğurmuş gibi oluyorsunuz zaten
Merhaba koruyucu aile için çocukla ilgili yaş cinsiyet vs bilgi veriyorlarmı yoksa süpriz mi yani kimi uygun görürlerse veriyorlarmı bilgi verir misiniz. Birde koruyucı aile oldugumuz cocuğun ailesi varmı. Herhangibir zamanda bizden alıyorlar mu aniden

depremden kurtarılan sahipsiz bebekler var… e devletten koruyucu aile olmak için başvuru alınıyormuş

depremden kurtarılan sahipsiz bebekler var… e devletten koruyucu aile olmak için başvuru alınıyormuş
Benim hep niyetim vardı depremzede çocuklar için başvurdum hatta yarın ilk görüşmem var ama depremzede çocukların verilmeyeceği söylendi televizyonlarda anlamadım gitti. Üç çocuğum var bu arada.

X