Bölgesel İncelme Korse ve Önerdiğiniz Korseler,Tavsiyeleriniz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızLar pentinin veya herhangi bi markanın çorap korseLerini deneyen varmı ? yeternce şekle sokuyrmu :/

pentinin corap korsesini kullandım 1 beden küçüğünü alınca ince gösteriyor fakat üst kısmı sürekli kayıyor çorap olduğu için.

herkese önerebileceğim harika bi korse var maiden form flexees korsesi.balenli olduğu içn göbek bel ve yan yağları tamamen toparlıyor kat kat yapmıyor en az 2 beden ince gösteriyor.dümdüz bi karın ve kıvrımlı bi bel çıkıyor ortaya fakat tek sorun şuki türkiyede satılmıyor.

merhaba kızlar ben yan yaglarımdan sıkayetcıyım öyle cok korselık aşırı bı durumum yok dıyetteyım zaten ben hanı korsenın sureklı kullanılması halında ınceltıcı bır etkısı varmdıır onu sorucam ona göre sureklı korse gıymek ıstıyorum dar bısey gıyınce yaglar pörtluyor hanı hep gıyerım yanlar ıncelır falan dıye dusunuyorum pentı korse nasıldır fıkırlerınızı beklıyorummm

şu dizden göğüs hızasına kadar askılı olan korselerden aldım bır hafta kullandım alışmıştım korsedende memnundum ama çalıştığım için tuvalet problemi çok fazla oluyor yanı ustumu çıkarıp askıları indirmek gerekiyo o yüzden bırakmak zorunda kaldım çekmecede oylece duruyo bişey soracam bu askılı korselerden kullananlar wc işini nasıl hallediyo bunun pratik bir yolu varmı acaba

arkadaslar ben pazar günü arkadasımın dugununde cok sevdıgım dar bır elbısemı gıymek ıstıyorum son 2 gundur korse bakıyorum .dun gıttım dızustu ve göbek kapatan bır korse önerdı kız aldım dapdar.gelıp gıydım,hem elbısemden dızımdekı korse görunuyordu ,hem de mıdem katlandı.Bugun gıttım bu kez de slip ve belı kapatan verdi.Bunda da göbegımde hıc daralma göremedım .Cok mutsuzum 3 gun kaldı ve ne yapacagımı sastım.Dizden gögus altına kadar askılı wardı acaba yarar mı?Ama o da sonucta butun vucuda gıyıyorsun .Hareket kısıtlanmaz mı?Mayo gıbı olanlar da askılı olacak,elbısem cok ınce askılı ve o da olmuyor.Ne yapmalıyım,lütfen acıl yardımmm:KK43: Gecenın yarısı korse yazıları okuyorum

penti beden incelten çorap veya korse kullanan varmı? bu konuda bilgi verirseniz sevinirim ..selametle ..................

@rana62

Mesaj sayım düşük olduğu için özel mesaj gönderemiyorum, buradan cevaplayayım.

Çok sıkı bir korse birebir bedene zor giriyorum, ama kayma yok ... Yeter ki içine girebileyim... :)))

Marks&Spencer ın tüm vücut korsesi gayet güzel.Özellikle dar kıyafetlerin altında vücudu çok sıkı gösteriyor.

kızlar tayt şeklindeki korseler bacakları da inceltir mi? Çok merak ediyorum :KK14:,kullananlar yorum yapabilirler mi?

merhaba,
ben siteye yeni üye oldum. Top Shop sitesinden Slim and Lift Korse'yi almak istiyorum ama emin olamadım. Bu ürünü kullanan veya fikri/tavsiyesi olan var mı?
bilgi verirseniz çok sevinicem. fiyatı da yüksek, alıp deneyip sonra çöpe atmak istemiyorum.

merhaba kendi sitesi yerine internette satış sitelerinden almayı dene fiyatları çok uygun oluyor mesela sahibinden .com da varslim n fit 15 20 tl arası değişiyor.. ben almıştım hamile kalmadan önce L bedensen L beden al baya dar gerçekten inceltiyor.doğumdan sonraki kiloma göre tekrar alıp kullanacagım..
merhaba,
ben siteye yeni üye oldum. Top Shop sitesinden Slim and Lift Korse'yi almak istiyorum ama emin olamadım. Bu ürünü kullanan veya fikri/tavsiyesi olan var mı?
bilgi verirseniz çok sevinicem. fiyatı da yüksek, alıp deneyip sonra çöpe atmak istemiyorum.

merhaba arkadaşlar, geçen gün bir çamaşır mağazasından tayt şeklinde olan korselerden aldım. bedenim sanırım 42 olmuş. son 6 ayda 63 kilodan 69 kiloya çıktım ve eski 40 beden eteklerimin hiç birisi üzerime olmuyor, bel kapanıyor kalca kısmı taş gibi oturuyor üzerime. 42 beden etek de almak istemiyorum inadımdan, sırf o dolabımdaki 40 beden eteklerime girebilmek için kilo verecem inşallah. gelelim konumuza; camaşırcıdan small beden tayt şeklinde korse aldım öyle markalı birşey değil. akşam korseyi giymeden kalça kısmımı ölçtüm 108, korseyi giydim tekrar ölçtüm yine 108 inanamadım ya 1 cm bile faydası olmamış korsenin. deneyip te önereceğiniz kalca kısmında birazda olsa incelme yapabilecek korse markası önerebilir misiniz kızlar

tekrar merhabalar kızlar, şu korselere takmış vaziyetteyim. ve sonunda amacıma ulaştım. tam istediğim gibi korse buldum. markası laura berassa. dizim hemen üstünden başlayım göbekte bitiyor. tek kusuru göğüs altında bitmesi. daha yüksek olsaydı çok güzel olacaktı. fiyatı da çok uygun 15 tl. boyum 1,63 kilom 69. kalça çevrem 109 cm.di. ve 42 beden giymeye başlamıştım. 8ay kadar önce 62 kiloydum. ve kalça çevrem 103 cm. di. 40 beden giyiyordum. korseyi takdıktan sonra kalça cevrem. 104 cm düştü. çok sevindim. 5 cm çok güzeldi. ve eski 40 beden eteklerimi giyebildim. şimdi sıra yavaş yavaş bu 7 kiloyu bu kış verebilmek.

merhaba hanımlar. bu korselerden bedenli olanlar hangileri. bana s-m-l şeklinde değil 38-40-... olarak bedenli korse lazım. Hangi markalarda var . bir de kifidis'in korsesini deneyen var mı?

siyahını ve ten rengini kullanıorum miorre nin korsesi göğüs altı askılı korse kesinlikle harika bişey o da aşağı doğru inme sorunuda yok bi beden hatta iki beden bile incelmiş gibi oluyosunuz:KK1: alışveriş çılgınlığım tuttuğundan dolayı biçok şeyle beraber bende olmayan rengindende söyledim demin. tipi böyle göğüs altı olduğu içinde göğüsleri basık küçük göstermiyo ben bide önden push up sütyen kullandığımda taş gibi oluyorum şahsen:KK23: $913-1997-thickbox.jpg

korse yerine ben termal şort öneriyorum. diz kapağının altı ve gögus ve sırta kadar uzanıyor. fermuarla giyiliyor.
durduk yere acayip terletio. bir de yürüyüş yaparsanız iyice incelirsiniz.
ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bir arkdşımn önerisi ile backlrmda kalçmda gözle görülür bir incelme oldu..
arkdşımsa hiç çıkrmadn giyiyomuş onu. ben bunalıorm ama çabuk erisin isteyenler için ideal.
spor magzalarında satılıyor. 30 40 50 tl arası değişiyor...

:eek:

Merhaba,

Kullandığınız termal şortun markasını ve nereden aldığınızı paylaşrmısınız lütfen.
Teşekkür ederim.

Kızlar yeni doğum yaptım ve netten korse aldım.Formeasy marka L beden..Büyük almışım olmaz diyee.Öylece duruyor değişimide yok:KK43:İsteyen olursa verebilirim 10tl ye..Ben daha pahalı aldım bakarsınız netten.Hiç giyilmedi sadece denendi..
http://www.formeasy.com/formeasy0300/s1.jpg
Bu ürünün siyahı..

X