Korona ilacı( soğan suyu)

Bağışıklık sistemine çok iyi geldiğini biliyorum bir tek gerisine ne desem yalan olur ztn probiyotik zararlı virüsleri yok ediyor o yuzden bu tarifi cok kullanıyoruz teşekkür ederim sizede geçmiş olsun 😘
Probiyotik zararli virusleri yok etmez. Probiyotik, bagirsaginizda yer alan yararli bakterilerdir ve onlarin ana besin maddesi de prebiyotikler. Ha cok faydalidir cunku yararli bakterileri sahlandirir

Kanser hastalarına tedavi önerip terminal sürece girmelerine neden olan insanlar geldi aklıma. Arkadaşlar covidseniz lütfen gerçek tıp doktorlarının verdiği ilaçları kullanın. Bu kadar kolay olsa kimse manyak gibi 10 sene okumaz.

Ya tabiki faydası var olmaz olur mu ama bu şekilde içilirse çok yoğun ve yan etkili olur büyük ihtimal hepsini tüketmenin türlü yöntemleri var böyle tarifle olmaz
Sizde haklı olabilirsiniz tabi doğal yani böyle düşünmeniz ama bu zamana kadar bi etkisini sahsen biz görmedik tam tersi faydalı oldu ama bir hastalıgınız var da kullanamam derseniz siz bilirsiniz ztn kötü bi etkisini duysak yazmazdım hergün içilmiyo ztn hastalandıgımız zaman fln

Koronadan çok vampirlere karşı bir iksir gibi...

Vabmirlerle başınız dertte mi, komşunuz vabmir mi çıktı? İşte bu karışımı hazırlıyor ve üzerine sıkıyorsunuz.
Bu da olur bak.
Vampirler şu an lanet olsun dostum sana diyerek ağlıyorlar 🤣 Türkçe dublajlı vampir bunlar.

Antibiyotikle karıştırdı muhtemelen 😉😂😂
Muhtemelen. 🤔 Bizim oralarda annemin akrabası bir kadın vardı. Kalsiyumu öğrenmiş. Tarifler verir verir meyveleri anlatır anlatır onda kalsiyum var derdi. Kadının adı Kalsiyum Nazmiye o zamandan beri. Burdan ona selam göndermek istiyorum. :KK54:

Kanser hastalarına tedavi önerip terminal sürece girmelerine neden olan insanlar geldi aklıma. Arkadaşlar covidseniz lütfen gerçek tıp doktorlarının verdiği ilaçları kullanın. Bu kadar kolay olsa kimse manyak gibi 10 sene okumaz.
Burda bu çok oluyo maalesef. Gebelik topiklerinde de. Onu yap bunu yap şunu yap tavsiyeler havalarda uçuşuyo kaynım da yaptıydı diyerek. 🤦🏻‍♀️

Iyi niyetli olduğunu düşünüyorum konu sahibinin. Sadece tavsiyede bulunmuş, bu kadar üstüne gitmesek mi acaba ya

Bir sürü kullanıcıya açık bir platformda, hiç bir tıbbi dayanağı olmadan böyle bir tavsiyede bulunamaz. Hangi eğitimle, neye dayanarak bu tavsiyeyi veriyor? Kendi gibi cahil biri kalkıp şu dediğini uygulasa, başına bir iş gelse hesabını nasıl verecek? Halk sağlığı sorunu resmen bu tip şeyler. Dalga geçiyoruz ama çok ciddi konu.

Annemin size tarifini veriyorum
3 soğan
Bir baş sarımsak
2 limon
Eve bu üçlüyü katı meyve sıkıcagınız varsa geçirin suyu çıksın yoksa rendeleyerekde yapabilirsiniz

Kişiye görede bal ve zencefil (acımsı tat gitmesi için miktarını belirleyebilirsiniz)
Tarifiniz göre korona mi olmuyoruz yoksa olduysak iyileştirme etkisi mi var kac kisi üzerinde denedi sayın anneniz

X