Konyalılar buyrun tanış olalım. (Tanışma,fikir alışverişi,dr-hastane önerisi ve daha fazlası:)

Ayy ne güzel maşallah, sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Arkeolojiye çok ilgim var. İş imkanı epey kısıtlı ama. Çok değer görmesi gereken bir alan.
Malesef oyle is bulamiyoruz. Bizim ulkemizde is bulmak cok zor zaten her alanda

Allah yardımcısı olsun. Gurbette olup eşi asker olanların işi de zordur. Umarım çevre edinebilmişsinizdir.🙏
Genelde asker çevresi olarak çevremiz var bi kaç tane apartmanda konyalı olanlar var ama asker çevresiyle daha yakınız. Birbirimizin halinden anlıyoruz. Meram da yaşıyorum meramın sessizliğini seviyorum. İstanbulda doğup büyümeme rağmen o sessizlik hoşuma gidiyor ☺️

Genelde asker çevresi olarak çevremiz var bi kaç tane apartmanda konyalı olanlar var ama asker çevresiyle daha yakınız. Birbirimizin halinden anlıyoruz. Meram da yaşıyorum meramın sessizliğini seviyorum. İstanbulda doğup büyümeme rağmen o sessizlik hoşuma gidiyor ☺️
Eskiden insanlar yaz akşamları "haydi dışarı çıkalım merâmımızı alalım"der meram sokaklarında yürüyüş yaparlardı. Güzel bir havası vardır meramın. 🧡

Merhabalar🌺Madem konyalilar ve konyada yasayanlar grubu hemsehrilerime birsey danismak istiyorum☺️ benim daha once ara ara cagirdigim bi temizlikci arkadas vardi ama her seferinde 40 nazla geliyor o gun gelmem su saatte gelirim vs biktim nazini cekmekten. Bi de simdi 4.5 aylik hamileyim ve kucuk cocugum var ev islerine yetisemez oldum. Soyle 15 gunde bir falan duzenli gelecek guvenilir birine ihtiyacim var evim real avm tarafinda. Bildiginiz onereceginiz biri var mi acaba?

Konya'da yaşayanlar,gurbetteki Konyalılar ve doyduğu yer Konya olanlar🌸Konya hakkında güncel bir konu olsun istedim.Hem tanışma hem de birçok konuda ara ara istişare edebileceğimiz,fikir alışverişi yapabileceğimiz aktif,canlı bir yer olsun. Kimler benimle🤚❤️
KONYALI OLUP GURBETTE OLAN BEN SENİNLEYİM

Merhabalar🌺Madem konyalilar ve konyada yasayanlar grubu hemsehrilerime birsey danismak istiyorum☺️ benim daha once ara ara cagirdigim bi temizlikci arkadas vardi ama her seferinde 40 nazla geliyor o gun gelmem su saatte gelirim vs biktim nazini cekmekten. Bi de simdi 4.5 aylik hamileyim ve kucuk cocugum var ev islerine yetisemez oldum. Soyle 15 gunde bir falan duzenli gelecek guvenilir birine ihtiyacim var evim real avm tarafinda. Bildiginiz onereceginiz biri var mi acaba?
Mesajını yeni gördüm canım,benim bildiğim yok. Yani birkaç kişi var da dediğin problemler oldu. Diğer kızlar biliyordur belki ama😇

X