Konya da estetik ya da revizyon olanlar Allah rızası için bakar mısınız?

gurbetkusu

Guru
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
488
112
40
Arkadaşlar revizyon olmak zorundayım ama çok iyi bir doktora ihtiyacım var Allah aşkına yardımcı olun kafam çok karışık kime olacağımı bilmiyorum. Kıkırdak eklenmeli burnuma üstelik. Ne olur bana yardım edin. Karar verip ameliyatı olmak zorundayım aylardır depresyona girdim

Canim benimde aynı şekilde insallah düzelecek diye bakıyorum dr ...ben istanbuldayim orda tanıdığım bir dr.Yok maalesef.antalya da dr.engin erkal e olmayı düşünüyorum ( iyi revizyinda )açık teknik istemediğim için teredutluyum .burda süleyman taş , ali murat akkuş (tabi revizyon tecrübelerini bilmiyorum ) kapalı teknikle onlarida arada düşünüyorum cok iyi araştırın sizde güvenmediğini z hiç bir dr .ameliyat olmayın ..

Canim benimde aynı şekilde insallah düzelecek diye bakıyorum dr ...ben istanbuldayim orda tanıdığım bir dr.Yok maalesef.antalya da dr.engin erkal e olmayı düşünüyorum ( iyi revizyinda )açık teknik istemediğim için teredutluyum .burda süleyman taş , ali murat akkuş (tabi revizyon tecrübelerini bilmiyorum ) kapalı teknikle onlarida arada düşünüyorum cok iyi araştırın sizde güvenmediğini z hiç bir dr .ameliyat olmayın ..
Allah yardımcın olsun canım bugün başka bir doktorla görüştüm çok zor olacak ikinci ameliyat dedi. Yapmak istemedi

Kizlar Konya da revizyon olan yok mu hic ? Deneyimlerini paylassa benimle.doktora karar verdim. Ama simdi de iyi olur mu endisesi tasiyorum.

Kizlar Konya da revizyon olan yok mu hic ? Deneyimlerini paylassa benimle.doktora karar verdim. Ama simdi de iyi olur mu endisesi tasiyorum.
Merhaba üstünden çok zaman geçmiş ama revizyon ameliyatı oldunuz mu? Olduysanız konya da kime oldunuz ve memnun musunuz acaba?

X