Konu devamı

littlebutterflyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
17
-6
28
Daha önceki yazdığım konuyu okuyanlarınız vardır gecmeyen ağrım sonucu doktora gittim ve burnumda çatlak oluşmuş.2 ay kadar daha ağrısı devam edecekmiş.Bu olay yaşandıktan bir süre sonra bana sen beni cinnet geçirttin ondan oldu.Asla bir daha bunu yaşamayacaksın bana yakışmadı demişti.Bir kere yapan bir daha yapar diye korktuğum icin bitirmiştik olaydan 2 hafta sonra .Bugün nasıl onu sevebiliyorum hala bilmiyorum.Aşırı üzgünüm.Ağlamıyorum gözyaşlarım kendi akıyor resmen.Halq sevip özlediğim için kendime saygımı bile yitirdim.Hiç bu kadar mutsuz olmamıştım daha önce.

Daha önceki yazdığım konuyu okuyanlarınız vardır gecmeyen ağrım sonucu doktora gittim ve burnumda çatlak oluşmuş.2 ay kadar daha ağrısı devam edecekmiş.Bu olay yaşandıktan bir süre sonra bana sen beni cinnet geçirttin ondan oldu.Asla bir daha bunu yaşamayacaksın bana yakışmadı demişti.Bir kere yapan bir daha yapar diye korktuğum icin bitirmiştik olaydan 2 hafta sonra .Bugün nasıl onu sevebiliyorum hala bilmiyorum.Aşırı üzgünüm.Ağlamıyorum gözyaşlarım kendi akıyor resmen.Halq sevip özlediğim için kendime saygımı bile yitirdim.Hiç bu kadar mutsuz olmamıştım daha önce.
Konunuzu ekledim 👇👇

Nişanlım (30) ve ben (28) işyerinde tanıştık.Ben mükemmel birisi asla değilim illa ki karşılıklı hatalarımız oldu.Nişanlımda cok anlayışlı bir insanken birden belki de birbirimizi cok yıprattık bu nisan sürecinde bilemiyorum cok cabuk sinirlenip bagirmaya başladi bende ona.Nişanlımda beni düşündüren bazı şeyler var yakınlarıma anlatmak istemiyorum, yorum istiyorum sizden.

Biz cok tartistigimiz bir döneme girdik hemen hemen her gün huzursuzluk oluyordu bir sebepten düğün stresi baska seyler vs.Gergindik ikimizde o dönem ve ramazanda iftara gittim evine yemek yapacaktı.Yine tartışmıştık ve kızgındık neyse çorbasız iftar yapamadığını söyledi corba yapalım mi dedi bende ben o corbayi bilmiyorum ve cok yorgunum dedim isten gelmistim.Ablami arayayimda sor yapalım dedi bende arama suan konusmak istemiyorum corbasizda iftar yapabiliriz dedim.Oda ben yaparım o zaman deyip ablasını aradı ve biz corba yapacagiz tarif lazim diyerek tarif sorup benim icin o bilmiyormus corba yapmayi dedi gülerek ablasida olabilir bende bilmiyordum evlendigimde vs dedi nisanlimda al anlat bi ogrensin dedi bende konusmak istemedigim icin kalktip baska odaya gectim emrivaki oldugunu dusundum hemde tartismisiz gergin ve yorgunum o an icin beni kucuk düşürdüğünü de hissettim açıkçası bilmiyot al anlat diyerek sonra pesimden geldi israrla konusmam icin ablasida alo alo sesi gelmiyor orda misin kardesim dedi birkac kez.Telefonu kapatti sinirle mutfaga gitti söylenerek bende ne diyosun bana söyle ne soyleyeceksen dedim bağırarak kızmıştım rencide olmus hissedip.O da beni ablama mahcup ettin bundan sonra sana gosterecegim dedi öfkeli ve bagirarak bir yandan da corbayla ugrasarak bende ne göstereceksin ne yapacaksin diye yüzüne yaklasip bagirdim o da bana bağırdı derken bu corba yüzünden mi bana bağırıyorsun alıp dökeyim mi ne corbaymis ki bana bu kadar bagirabiliyorsun sen bunun icin dedim (dökecekte degildim sadece sitemdi bu) dökte seni nasıl yerden yere vuruyorum gör dedi bende şok icinde kaldım hic böyle bir şey duymamıştım ondan sonra bu laf bana o kadar korkutucu geldi ki ne yapacaksın beni mi döveceksin yani diye daha cok sinirlendim ve hic bagirmadigim kadar bagirdim şok icinde bana bağırma dedi bende bagirirsam beni mi döveceksin ne bicim bir laf o diye aynı tonda bagirmaya devam ettim cok ofkelenmistim sonra bana bağırma dedim sana diyerek beni kollarimı sıkıp sarsti ve agzimi kapatarak susacaksın yoksa seni bu evden surukleyerek atarım anladin mi hakettigin muameleyi görürsün diyerek agzimla burnumu oyle bir sıktı ki susacaksin diye burnumun acısından kirilacagini düşünüp gozyaslarina boguldum o an yerde kollarini tırnaklamısım nasil ve ne zaman yaptim o ani hatirlamiyorum bile olay bittikten sonra gördüm aynaya baktığımda sol göz altım mosmor olmuştu ve burnuma dokunamıyordum.Olayın üstünden 3 hafta gecti isyerinde herkes gözümü sordu yalan soyledim burnum hala acıyor dokununca ara ara morlugum gecti.Bu olaydan sonra bana ozur dilemeyecek misin benden dedim evime çağırdım bana gelmeyecegini bu iliskiyi düşünmemiz gerektiğini söyledi.Ben bunu nasil yaptım özür dilerim vs bekliyordum.O bana ablamla nasıl konusmazsin beni rezil ettin iftardan once bi insana bu yapılmaz beni tahrik etmeseydin bu olmazdı dedi.Aradan 2 hafta geçtikten sonra ayrılmak istedigimi söyledim esyalarin iptali vs konusurken günlerce uyku uyuyamadım hep içime attım nasıl yaptım diye daha önce hiç böyle bir sey yasadik mi tek hatamda beni silip attın sana vurmadım susturmaya çalıştım binaya rezil oluyoruz diye asla bir kadina vurmam ben sana hayatimi adadım dedi.Bende özür bile duymadığımı canım acıyor gelir misin dedigimde iliskiyi dusunelim dedin yuzumu sorduklarında ne yapacagim diye aglarken bir yalan bul dedin ben sana bunu yapsam morlugundan öper ozur dilerim diye pesinde dort donerdim dedim.Şuan sanki hicbir sey yokmus gibi devam ediyoruz ama ben mesafeliyim.Şuan ben bu yasadigim neydi anlamlandiramiyorum.Bana asla bir daha boyle bir sey olmayacak söz veriyorum dedi ama ben korkuyorum düğüne cok az bi zaman kaldı bu olay cok korkuttu beni.

Sevgi falan kolay bitmez de bebeğim sana bu eziyeti yapan adama cidden bi daha yapmaz diye güvenebilir misin? Yanlış mı hatırlıyorum güya susman için ağzını kapatmıştı. Gözünü morartmıştı falan. Nolur kendine bu hayatı reva görme. Değerin paha biçilemez 🙏

Sevgi falan kolay bitmez de bebeğim sana bu eziyeti yapan adama cidden bi daha yapmaz diye güvenebilir misin? Yanlış mı hatırlıyorum güya susman için ağzını kapatmıştı. Gözünü morartmıştı falan. Nolur kendine bu hayatı reva görme. Değerin paha biçilemez 🙏

Doğru hatırlıyorsunuz susturmak içinmiş.!

Nişanlınız siz bağırırken sizi susturmak amaçlı ağzınızı burnunuzu kapatmıştı çatlak oluşturacak nasıl bir şey yapmış şok oldum 😯

Doğru hatırlıyorsunuz susturmak içinmiş.!
Ya yürüsün gitsin susturmak için bunu yapan adam yarın istediği yere gitmeyin diye neler yapar. Zaten anlatırken hissettiğin acıyı tarif edişini okuyunca bişeyler olduğunu anlamıştım. Yazık günah ya gencecik kadınlardan ne isterler bilmem ki. Dışarıdan sevilen biri olsa ne olur olmasa ne olur. Sana karşı mağara kaçkını gibi davrandıktan sonra

Ben sizin konuyu hatırlıyorum. Çorbasız duramıyordu nişanlınız, ablasıyla telefonda konuşun diye oda oda köşe kapmaca oynamıştınız. Size orada kaç kişi söyledi ya çatlak ya kırık diye, başka türlü o kadar morarma olamaz. O zaman da yorum yapmıştım hala arkasındayım.
İki kaşık çorba uğruna cinnet geçirip burnunuzu çatlatan adamla devam ederseniz bundan sonra olacaklar için hazır olacaksınız.
Bugün çorbaya cinnet geçiren yarın pilava da geçirir

Ekleyebiliyor muyum buraya bilmiyorum önceki konumu.
Bence siz baya sorunlusunuz. Adam dövmemiş sıkmış. Aşırı kışkırtmışsınız valla beni kocam böyle kışkırtsa ısırırım ben de 🤣 sizinki ses çıkartmayın diye sıkmış ama çok zorlamışsınız adam kaçtıkça çileden çıkarmışsınız. Ayrılın gitsin belli ki birbirinize uygun değilsiniz.

Geçer. Burnuna bak hatırladıkça.

Benim anlamadıgım ayrıldınızmı halen evlilik yolundamısımız
Aşırı kışkırtmışınız fakat susturmak için bile size şiddet uygulaması bedenen zarar vermesi normal ve kabul edilir değil birkez yapan hep yapar bu kural hiç değişmez malesef

Kizim var büyük konusmak istemiyorum, ama Allah herkesin evladini iyilerle karsilastirsin. Bir kadin taniyorum. Eski esi devamli siddet uyguluyordu, o ayrilmak isteyince ise giderken yolunu kesip kolunu kirip bicakladi kadini. Zar zor kurtuldu. Oda sans eseri. Bir insan size ne oldugunu gösteriyorsa o kisiye inanin. Sizin caninizi yakmis. Birde üste cikmaya calismis. Bu durum tekrar edecek, cünkü siz kabul ettiniz. Sokaktan biri gecerken sizin suratiniza vursa mahkemeye verirsiniz. Bu admla hala evlilik yolundasiniz. Yapmayin.

Sozler degil ama davranislar benim icin "gercektir","kanittir" ve kac sinyalidir.

Burun sıkarken catlatacak kadar hayvanilesmis bir erkek hakkinda tek acmaniz gereken konu, kendimi bi manyaktan kurtardim, su an cok mutluyum.

X