Makyaj Ürünleri Kontur makyaji belli oluyormu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.709
38
Burnuma kontur yapsam makyaj hic yapmadim gunluk bu dedigim. Belli olur mu ben makyaj pek yapmam yani yuzume sadece bb krem surerim en fazla rimel. O yuzden soruyorum burnumu az kucultebilirmiyim konturle lutfen ona gore alacagim da netten

Cok iyi dagitirsma. Belli olmuyor mu peki kuculme olurmu onden genis burnum var daraltma yapacagim mesela
Çok iyi dağıtılırsa belli olmaz. Ayrıca concealera, hafif bir highlightera ve çeşitli ebatlarda fırçalara da ihtiyacınız var. Tekniğini Youtube’dan öğrenebilirsiniz.

Fazla küçülmez ama güzel bir illüzyon oluşur. Büyük bir değişiklik beklemeyin😊

Çok iyi dağıtılırsa belli olmaz. Ayrıca concealera, hafif bir highlightera ve çeşitli ebatlarda fırçalara da ihtiyacınız var. Tekniğini Youtube’dan öğrenebilirsiniz.

Fazla küçülmez ama güzel bir illüzyon oluşur. Büyük bir değişiklik beklemeyin😊
Tam olarak neler almam gerek lutfen yazsan rica etsem inan bilmiyorum kontur paleti falan yaziyor nette firca mi alacagim birde hangi marka iyi kontur de orta fiyatta bir sey

Tam olarak neler almam gerek lutfen yazsan rica etsem inan bilmiyorum kontur paleti falan yaziyor nette firca mi alacagim birde hangi marka iyi kontur de orta fiyatta bir sey
Kontür fırçası diye aratırsanız çıkar. Ben yıllardır The Balm kullanıyorum, muhtemelen şu an fiyatı çok artmıştır.

Wet n wild, Revolution, Note ve Beaulis önerebileceğim markalar.

Ten ve Göz makyajı yapmıyosan sadece burun kontürü hoş görünmeyebilir bence, bi de kontür biraz profesyonellik isteyen bi teknik, mutlaka nasıl uygulandığına dair çeşitli videolar izle

X