Makyaj Ürünleri Kontör makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ebmur

Lr health&beauty ;)
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
52
13
39
Kızlar iyi geceler. Ya aklıma takılan bir konu var. Ben kontör palet almak istiyorum ama bir türlü denemiyorlar. E bende denemeden almak istemiyorum tonunu. Çünkü ilk kez yapacağım kontör makyajı. Bana önerisi olan var mı hangi marka ne ne değildir. Bir de sadece fondoten fırçası ile mi uygulanıyor Beni bilgilendirir misiniz?

Siz sadece kendinize kontür yapacaksanız, çoklu bir palet yerine farklı tonlarda fondöten alıp kullanmanız daha mantıklı, illaki panel derseniz mac olabilir. Fondötende H&M hem uygun hemde güzel ben kontürde çoğunlukla bunları kullanırım. Fırçayla sürmek zorunda değilsiniz ancak iyi sonuç için sünger kullanmanızı tavsiye ederim

Siz sadece kendinize kontür yapacaksanız, çoklu bir palet yerine farklı tonlarda fondöten alıp kullanmanız daha mantıklı, illaki panel derseniz mac olabilir. Fondötende H&M hem uygun hemde güzel ben kontürde çoğunlukla bunları kullanırım. Fırçayla sürmek zorunda değilsiniz ancak iyi sonuç için sünger kullanmanızı tavsiye ederim

Cok tesekkur ederim yardimlariniz icin. Şimdi söyle ozetleyeyim. Normalde kullandığım fondoten var bende tüm yüzüme sürdüğüm cilt tohumu uygun. Bir tane daha almam yeterli mi tonu kaç ton koyu olmasi lazim? 2 ton yetiyormu yani kontör için? Kusura bakmayın çok sordum ama bilmiyorum

Yeni çıkan maybelline master contour stick diye bir ürün var bakabilirsiniz. Ben koyu kısmını çok beğendim krem yapıda ve güzel dağılıyor :) fiyatı 30 lira civarında sanırım

Flormarın da var contour paleti fena değildi fakat bunlar yoğun kremsi yapıda oldukları için Loreal'in mucizevi yağından 1-2 damla damlatırsan daha kullanışlı oluyor daha kolay uygulanıyor

X