Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Konsol üzerine tv kullananlar

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

annem1234

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2020
62
38
32
Arkadaşlar salonumda 2 tane üçlü koltuk,2 tane de tekli koltuk var.Yemek masası koyamıyorum alandan dolayı.Ahşap bir konsol alıp TV yi üzerine almak istiyorum.Konsol üzerinde TV kullananlar yükseklik sorun oluyor mu? Ayrıca masa olmadan konsol koymak kötü durur mu?

Arkadaşlar salonumda 2 tane üçlü koltuk,2 tane de tekli koltuk var.Yemek masası koyamıyorum alandan dolayı.Ahşap bir konsol alıp TV yi üzerine almak istiyorum.Konsol üzerinde TV kullananlar yükseklik sorun oluyor mu? Ayrıca masa olmadan konsol koymak kötü durur mu?
kuzenimin evi tıpkı anlattığınız gibi, aslında kötü durmuyor ama konsolun zaten mantığı yemek masasının yanında olması üzerine tencere içecek falan konması, bu yüzden garip durabiliyor bence.

kuzenimin evi tıpkı anlattığınız gibi, aslında kötü durmuyor ama konsolun zaten mantığı yemek masasının yanında olması üzerine tencere içecek falan konması, bu yüzden garip durabiliyor bence.
Ben de içine yemek takımı ve bardaklarımı koymak istiyorum.Tv ünitesine olmuyor malesef :110: alırsam ahşap alacağım hani süslü bir şey olmayacak ama:110: ne yapacağım bilemedim

Ben de içine yemek takımı ve bardaklarımı koymak istiyorum.Tv ünitesine olmuyor malesef :110: alırsam ahşap alacağım hani süslü bir şey olmayacak ama:110: ne yapacağım bilemedim
ahşap olduğunda kötü durmuyor, hani bilmeden yapanlar var onlarınki garip duruyor ama alanınız yoksa mecbursanız en azından ahşap olunca fena olmayabilir tabi benim fikrim ve gördüğümü söylüyorum🤷🏻‍♀️

ahşap olduğunda kötü durmuyor, hani bilmeden yapanlar var onlarınki garip duruyor ama alanınız yoksa mecbursanız en azından ahşap olunca fena olmayabilir tabi benim fikrim ve gördüğümü söylüyorum🤷🏻‍♀️
Şu iki model gibi sizce kötü mü durur ?

Eklentiler

• IMG_20220314_025312.jpg
    IMG_20220314_025312.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 182
  • IMG_20220314_025248.jpg
    IMG_20220314_025248.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 181
Merhaba ben de TV ünitesi ve konsolu aynı anda salonum almayacagi için konsol üstüne TV koydum ama salonumda koltukların arka tarafında yemek masası da var bence kötü durmuyor ben memnunum🥰 imkanlar nasılsa o şekilde kullanmalisiniz

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-14-06-46-38-464_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-03-14-06-46-38-464_com.miui.gallery.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 223
  • Screenshot_2022-03-14-06-46-36-302_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-03-14-06-46-36-302_com.miui.gallery.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 199
Merhaba ben de TV ünitesi ve konsolu aynı anda salonum almayacagi için konsol üstüne TV koydum ama salonumda koltukların arka tarafında yemek masası da var bence kötü durmuyor ben memnunum🥰 imkanlar nasılsa o şekilde kullanmalisiniz
Teşekkür ederim,istikbal mi sizin konsol da malzeme kalitesinden ve ayaklarından memnun musunuz?

Merhaba, benim de eski evimde salonum küçüktü TV ünitesi alsam konsolumu koyacak yerim yoktu, yada yemek masasını kaldırmam gerekiyordu. Bende TV ünitesi almadım, masamı da kaldırmadım ve konsolumu TV ünitesi gibi kullandım. Dediğiniz gibi altında hep misafir yemek, çatal kaşık takımlarım vardı, konsol evi baya toparlıyor yer anlamında. (Konsol üzeri biraz dağınık 😬 malum çocuklu ev 😊)

Eklentiler

• Screenshot_20220314-124511.png
    Screenshot_20220314-124511.png
    354,8 KB · Görüntüleme: 265
Merhaba, benim de eski evimde salonum küçüktü TV ünitesi alsam konsolumu koyacak yerim yoktu, yada yemek masasını kaldırmam gerekiyordu. Bende TV ünitesi almadım, masamı da kaldırmadım ve konsolumu TV ünitesi gibi kullandım. Dediğiniz gibi altında hep misafir yemek, çatal kaşık takımlarım vardı, konsol evi baya toparlıyor yer anlamında. (Konsol üzeri biraz dağınık 😬 malum çocuklu ev 😊)
Ya teşekkür ederim yorum için,duvar boyanıza bayıldım.Hangi marka,ismi nedir 😍

Bende salonumda tvyi konsolun üstünde kullanıyorum.Çünkü salonum küçük hem tv ünitesi,hem konsol hem de masa sığamaz.Gayet de işimi görüyor ve çok kullanışlı.Herşeyimi toparlıyor.Sadece tv ünitesi düşüdüm konsol düşünmedim ilk başta ama baktım böyle doğru düzgün eşyamı almayacak.Nasıl daha kullanışlı olacaksa sizin için o şekilde değerlendirin bence.:dondurma:

Merhaba. Konsol üzerine tv pek tercih edilen bir durum değildir. Mecburiyet varsa çok hantal olmayanlardan ve duvara duvar çerçevesi yaptırarak dekore ederseniz güzel durabilir.

Evimize televizyon da tv ünitesi de almadık. Olur ki kararımızdan vazgeçer ve televizyon alırsak yine tv ünitesi almayı düşünmüyoruz, konsolun üstüne koyarız diye konuşmuştuk. Kötü duracağını pek sanmıyorum evi eşya ile doldurmaktansa olmamasını tercih ediyorum.

İmkanlar neye müsaitse o şekil kullanım. Senelerce o şekilde kullandım sapsade ve minyon konsolum var, sırıtmadı hiç.

X