Konak hastanesi tüp bebek yaptıran var mı

Her zorluğun ardından bir güzellik geliyor tabiki rabbim size ve isteyen herkese nasip etsin inşallah hala dua ederim 🙏🏻💐
Benim 2. Transferim olduğu için belirtilerim ilk transferden az çok anlamıştım zaten yine pozitif olduğunu ilki pozitifti ama boş gebelik ilerledi 6. Haftada düşük olmuştu. O yüzden 2. Transferde 4. Gün koku hassasiyetim çok fazlaydı bir gariplik olduğu o zaman anlamıştım pozitif kesin dedim o gün ama hemen kendimi kaptırmadım ilkinden çok fazla üzülünce sonra kasık ve bel ağrısı hep vardı zaten o günden sonra. 6. Gün evde idrar testi yaptım erken gebelik testi silik pozitif gördüm çift transfer diye o kadar erken yaptım her şeye hazırlamıştım kendimi olumlu olumsuz. Hemen sevinmedim 7. Gün yine yaptım silik çizgi biraz daha belirgindi. 8. Gün kan verdim sonra 10. Gün sonra 11. Gün sonra gerek yok dediler sonra kese kalp derken 6. Hafta ilk kanamam oldu daha doğrusu leke geldi kahvrşerengi ve açık kırmızı serum yaptılar durdu kan sulandırıcıyı kestim. Sonra 8. Hafta da çok yoğun regli kanama geldi kıpkırmızı ped doldururcasına çok korkmuştum 2 gün hastanede yattım serum ilaçlar öyle durdu sonra kahverengi olarak devam etti kanama sonra geçti. İkiz olduğu için riskliydi zaten. 16. Hafta da düşük yapacak kadar kanama ve sancılarım çok erken başlamıştı rahim çok erken kasılmıştı ama Şeyma hoca o kadar profesyonel ve soğuk kanlıydı ki Allahın izniyle iki bebeğimi de hayatta tutmak için o gece elinden geleni yaptı bir ilaç için bütün İzmiti gece 3 de aradı o gece telefonu hiç susmamıştı elimi tutup yanımda olduğunu söylemişti hiç unutmuyorum bende emeği çoktur Allah razı olsun. 1 hafta kadar hastanede yattım. Bende ilk belirti koku hassasiyeti sonra kasık ve bel ağrısı sanki rahmimde kelebek çırpıyor gibi bir şey seğiriyor gibi kalp atması gibiydi göğüslerim hiç şişmedi hassas olmadı herkesin belirtisi farklı tabi. İştahım açıldı daha 5. Haftadayken. Mide bulantısı oldu ama iştahım da vardı sonra hamilelik belirtileri ortaya çıktı yavaş yavaş öyle ilerledi süreç. Kanamadan önce yerleşme kanaması dedikleri olay bende olmadı zaten bu zamana kadar ki hiçbir transferimde ya da doğal yolla olan gebeliği imde hiç yerleşme kanaması yaşamadım ben
Ne kadar güzel uzun uzun anlatmışsınız çok teşekkür ederim gerçekten,
Şeyma hoca evet soğuk kanlı gibi duruyor ama çok iyi bir doktor başarılı işinde.
İniallah sonucumu pozitif olarak yazarım size dualarınızdan eksik etmeyin bu süreçleri yaşarsak en iyi biz anlarız birbirimizi,
Bu kadar sıkıntıya rağmen herşeyin güzel sonuçlanmasına çok sevindim adınıza 🌸
Benim bugün biraz bel ve kaşık ağrım var ama psikolojik olduğunu düşünüyorum hemen olmaz sanırım
8. Gün kan versem çıkar mı 10. Gün dediler ama erken olmuş olmuyor mu

Ne kadar güzel uzun uzun anlatmışsınız çok teşekkür ederim gerçekten,
Şeyma hoca evet soğuk kanlı gibi duruyor ama çok iyi bir doktor başarılı işinde.
İniallah sonucumu pozitif olarak yazarım size dualarınızdan eksik etmeyin bu süreçleri yaşarsak en iyi biz anlarız birbirimizi,
Bu kadar sıkıntıya rağmen herşeyin güzel sonuçlanmasına çok sevindim adınıza 🌸
Benim bugün biraz bel ve kaşık ağrım var ama psikolojik olduğunu düşünüyorum hemen olmaz sanırım
8. Gün kan versem çıkar mı 10. Gün dediler ama erken olmuş olmuyor mu
Bence dediğimi yapın yaptığımı yapmayın ben erken test yaptım her şey kendimç hazırladım ama negatif görsem erken yaptığım için belkide üzülürdüm o yüzden bende 10. Günü bekleyin derim Raabbim yardımcınız olsun pozitif sonuçlandın inşallah 🧿🙏🏻🥰

Bence dediğimi yapın yaptığımı yapmayın ben erken test yaptım her şey kendimç hazırladım ama negatif görsem erken yaptığım için belkide üzülürdüm o yüzden bende 10. Günü bekleyin derim Raabbim yardımcınız olsun pozitif sonuçlandın inşallah 🧿🙏🏻🥰
Çok teşekkür ederim inşallah güzel haberler yazarım buraya sizler gibi 🌸🙏🏻

Kızlar 16 mart tarihinde alınmış bebebao şarjlı süt sağma pompası var elimde ve sadece iki kez kullandım.Sütüm azaldığı için mama destekli ve azda olsa emme ile ilerlediğimizden hiç kullanamıcağım için satmayı düşünüyorum.İlgilenen olursa yazabilir.Fatura vs hepsi mevcut.

Kızlar 16 mart tarihinde alınmış bebebao şarjlı süt sağma pompası var elimde ve sadece iki kez kullandım.Sütüm azaldığı için mama destekli ve azda olsa emme ile ilerlediğimizden hiç kullanamıcağım için satmayı düşünüyorum.İlgilenen olursa yazabilir.Fatura vs hepsi mevcut.
Daha yeni 1 hafta önce sarjlı makina aldım e bebekten keşke önceden bilmiş olsaydım senden alırdım

Ama bence pes etme süt arttırıcı bişeyler yapıp iç mutlaka

Kızlar merhaba
Bugün kese görmeye gittim Benim tek yumurta ikizi olmuş sizlerinde böyle olan olmuşmuydu

X