Konak hastanesi tüp bebek yaptıran var mı

Ekip süper hoca cok iyi.İçeride seni cok guzel sekilde bilgilendiriyorlar.Rabbim sonunu güzel eylesin inşallah🙏

Çıktiginda kalcadan iğnen yapilacak unuttuysaniz eğer hatirlatiyim dedim.Ben heyecandan almamisim yanima eşim gitti ecz aldi geldi🙃

Çıktiginda kalcadan iğnen yapilacak unuttuysaniz eğer hatirlatiyim dedim.Ben heyecandan almamisim yanima eşim gitti ecz aldi geldi🙃
Hallettik hepsini çok şükür valla ben iyi diye ilk bahçeciye gitmiştim ama burası oraya bin basar cok memnun kaldım bakalım artık sonucu beklicez umarım güzel haberler alırız🙏🏻😍 ilk deneme mi sizin

İkinizi de hayırlı olsun kızlar sizin adınıza çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olur süreciniz çok güzel geçer benimde 2. Denemem ilki boş gebelikti embriyo kalitesizliği demişlerdi 2. Deneme nasip olmadı biliyorsunuz hastane transfer öncesi test istiyor testim pozitif çıktı yıkıldım transfere günler kala çok üzüldüm nasip değilmiş hayırlısı bu ay değilmiş demek ki haziran ayında nasipse tekrar başlayacağız sürece 🙏🏻

İkinizi de hayırlı olsun kızlar sizin adınıza çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olur süreciniz çok güzel geçer benimde 2. Denemem ilki boş gebelikti embriyo kalitesizliği demişlerdi 2. Deneme nasip olmadı biliyorsunuz hastane transfer öncesi test istiyor testim pozitif çıktı yıkıldım transfere günler kala çok üzüldüm nasip değilmiş hayırlısı bu ay değilmiş demek ki haziran ayında nasipse tekrar başlayacağız sürece 🙏🏻
Aa çok geçmiş olsun. Covid testi aldıklarında covidmi kaldı ne gerek var demiştim🫣 hakkınızda hayırlısı olsun umarım sizin için daha iyi olur🙏🏻

Aa çok geçmiş olsun. Covid testi aldıklarında covidmi kaldı ne gerek var demiştim🫣 hakkınızda hayırlısı olsun umarım sizin için daha iyi olur🙏🏻
Biz de öyle düşünmüştük çok şaşırdık ama nasip değilmiş canım teşekkür ederim 🙏🏻 sizin tek mi transfer oldu ilk kez mi tüp bebek denediniz

Cok gecmis olsun bende cok sasirmistim covid mi var diye demek ki varmis evet.Gec olsun guc olmasin diyelim.Belkide daha iyi olucak ole dusunun🙏

Evet benim ilk transferim o yuzden heyecan dorukta🥺bugun prultondan sonra kendimi yine iyi hisetmesemde yasamaya devam😳

X