Konak hastanesi tüp bebek yaptıran var mı

Kızlar merhaba
Bugün kese görmeye gittim Benim tek yumurta ikizi olmuş sizlerinde böyle olan olmuşmuydu
Ben beklerken siz içerden çıktınız. Eşinizle sevinciniz mutluluğunuz çok güzeldi. Çok duygulandım 🥲

Maşallah 🧿 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏽

(İlk deneme negatif oldu. İkinciyi konuşmak için gitmiştim😢)

Ben beklerken siz içerden çıktınız. Eşinizle sevinciniz mutluluğunuz çok güzeldi. Çok duygulandım 🥲

Maşallah 🧿 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏽

(İlk deneme negatif oldu. İkinciyi konuşmak için gitmiştim😢)
Yaaa siz miydiniz o,
İkiz beklemiyorduk hiç nasıl odadan çıktığımızı hatırlamıyorum bile 🥺
Amin çok teşekkür ederim 🙏🏻
Ne dedi peki Şeyma hoca neye karar verdiniz başlayacak mısınız

Yaaa siz miydiniz o,
İkiz beklemiyorduk hiç nasıl odadan çıktığımızı hatırlamıyorum bile 🥺
Amin çok teşekkür ederim 🙏🏻
Ne dedi peki Şeyma hoca neye karar verdiniz başlayacak mısınız
Evet zaten hiç beklemiyordum deyip duruyordunuz🙂

Normalde mayısta başlayacaktık ama ben bir kaç ay daha ara vermek istedim. Hayırlısı bakalım🥹

Kızlar merhaba
Bugün kese görmeye gittim Benim tek yumurta ikizi olmuş sizlerinde böyle olan olmuşmuydu
Maşallah hayırlı olsun 🧿 hocanın instagramında görmüştüm o siz miydiniz embriyo bölünmüş tek yumurta ikizi olmuş diye paylaşım yapmışlardı 🙏🏻😍

Konu başligini actigima bu guzel haberleri aldiktan sonra o kadar cok seviniyorum ki iyiki diyorum.birbirimizi tanimadan farkli sehirlerden ama ayni amac uzerine gittigimiZ bir cok kisi olduk🙏dertlesmek destek olmak bu sureclerde her birimiZ icin cok degerli🙏sanirim en eskilerden T tgcnc biz 3. Ayimiza giriyoruz bebislerle😀rabbim dileyen isteyen herkesin kucagini doldursun insallah🙏

Konu başligini actigima bu guzel haberleri aldiktan sonra o kadar cok seviniyorum ki iyiki diyorum.birbirimizi tanimadan farkli sehirlerden ama ayni amac uzerine gittigimiZ bir cok kisi olduk🙏dertlesmek destek olmak bu sureclerde her birimiZ icin cok degerli🙏sanirim en eskilerden T tgcnc biz 3. Ayimiza giriyoruz bebislerle😀rabbim dileyen isteyen herkesin kucagini doldursun insallah🙏
Amin inşallahh 🥰

Elhamdülillah iyiyiz sarılık var şuan sınırda. Hastanede fototerapi aldı pazar gece taburcu olduk çarşamba günü kontrol. İnşallah tekrar tedaviye gerek kalmaz 🤲🏻
Cok gecmis olsun sarilik bizde atlattik.bizede verdiler ışk tedavisi gecte olsa uzayan sarilik bile olsa geciyor umarim iyilerdir.

Merhaba arkadaşlar. Aranızda erkek infertilitesi sebebiyle konak hastanesinde tüp bebek yaptıran var mı? Eşimin sperm sayısı çok düşük, en son testinde azospermiye yakın çıktı. Bu yüzden hemen tüp bebeğe başlamaya karar verdik. Labaratuvar ve embriyolog çok önemli diyor herkes. Konak hastanesinin labaratuvarı nasıldır? Erkek infertilitesi için öneren var mı?

X