Komşu

fatmaaaok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2023
12
3
31
Dördüncü katta oturuyorum kapımın önünde çatıya çıkan merdiven var ve hemen kapımın dibinde ayakkabılığım var karşı komşu sürekli gelip ayakkabılarını benim kapımın önündeki merdivene koyuyor bir iki ayakkabı da değil çok fazla kendisini uyardım ama merdiven ortak alan demiş böyle bir şeye hakkı var mı benim lapımın önüne ayakkabı koyabilir mi

Dördüncü katta oturuyorum kapımın önünde çatıya çıkan merdiven var ve hemen kapımın dibinde ayakkabılığım var karşı komşu sürekli gelip ayakkabılarını benim kapımın önündeki merdivene koyuyor bir iki ayakkabı da değil çok fazla kendisini uyardım ama merdiven ortak alan demiş böyle bir şeye hakkı var mı benim lapımın önüne ayakkabı koyabilir mi
O ne demek ya evinizin önünüze nasıl getirip bırakabilir evinizin içini sürekli görme durumuyla niye karşı karşıya öyle şey olur mu mahremiyet açısından yönetimle bu durumu konuşun sizinle aynı evde yaşıyormuş gibi oluyor maalesef ev halkını misafir gelince uğurlayınca onlarda aradan mı çıkıyor 🤔ayakkabı bırakıp alıyorlar 🤔 onlar bence merakından öyle yapıyorlar evde ne var ne yok diye kim gidip geliyor diye😊

Hakkı yok ama konu neden gebeliğe hazırlıkta🤔

Komşu ile kaçamak sonrası şüpheli ilişki tarzı birşey beklerken ayakkabı çıktı konu 🤣
Cevabım; kapınızın önüne ayakkabı koyamaz ama bence hamilesiniz eltim kapı önüne ayakkabı koyarak 8izleri kucağına aldı maşallah

X