Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Koltuklarıma kırlent

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Xyzbilinmezligi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2021
68
30
27
Kizlar merhaba. Benim koltuklarım önceden başka bir odamdaydi sonra taşımak zorunda kaldım dikdörtgen bir odaya geçtim ve yemek masamla koltuklarım birbirine renk olarak uymuyor. Değiştirme imkanım şuan için yok. Ama yine de koltuklarıma uzun zamandır belki daha güzel şık gösterir diyerekten kırlentler bakıyorum.. bana tavsiye verebilir misiniz? 😊

Eklentiler

• IMG_20220412_145954.jpg
    IMG_20220412_145954.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG_20220412_145802.jpg
    IMG_20220412_145802.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 95
Peki kumaşı ne olabilir bohem tarzı gider mi sizce ? Yada peluş kırlent 😊 birde bazı kişiler odam için herbiri bir yerden gelmiş öğrenci evi gbi bu ev düzelmez bır türlü dediler açıkçası canım çok sıkkın 😑😑😑
Hem bohem hem peluş karışık kullanabilirsiniz bence, trendyol'da uygun fıyatta güzel modeller de var. Bana sorarsanız halı ve perdeyi ileriki zamanlarda değiştirirdim, mobilyalarınıza uymamışlar. Belki bu yüzden arkadaşlarınız öğrenci evine benzetmiştir. Desensiz tül perde ve bej ince fon perdeler, bej tonlarında kirlentler odanıza çok yakışacak.

Hem bohem hem peluş karışık kullanabilirsiniz bence, trendyol'da uygun fıyatta güzel modeller de var. Bana sorarsanız halı ve perdeyi ileriki zamanlarda değiştirirdim, mobilyalarınıza uymamışlar. Belki bu yüzden arkadaşlarınız öğrenci evine benzetmiştir.
Halıyı değiştireceğim inşallah zaten o halı kılifi.. perdeyi de düşünüyorum dediğiniz gibii..

Evin bir bütün durmamasının nedeni bana tv ünitesi, yemek masası, sehpalar, sandalye ve koltuklar tüm demirbaş eşyalar ayak modelleri farklı ama içinde kiremit rengi kırlentler ve bohem kırlentler ve uyumlu bir halı ile gayet hoş olabilir. Yemek masanızın olduğu duvara tablo veya ayna vs. Duvar dekoru iyi olur

Evin bir bütün durmamasının nedeni bana tv ünitesi, yemek masası, sehpalar, sandalye ve koltuklar tüm demirbaş eşyalar ayak modelleri farklı ama içinde kiremit rengi kırlentler ve bohem kırlentler ve uyumlu bir halı ile gayet hoş olabilir. Yemek masanızın olduğu duvara tablo veya ayna vs. Duvar dekoru iyi olur
Halı alacağım.. odaya nasıl bir hali gider ne renkte örnek atabilir misiniz rica etsem 😊

Hem bohem hem peluş karışık kullanabilirsiniz bence, trendyol'da uygun fıyatta güzel modeller de var. Bana sorarsanız halı ve perdeyi ileriki zamanlarda değiştirirdim, mobilyalarınıza uymamışlar. Belki bu yüzden arkadaşlarınız öğrenci evine benzetmiştir. Desensiz tül perde ve bej ince fon perdeler, bej tonlarında kirlentler odanıza çok yakışacak.
Peki halıda nasıl bir renk önerirsiniz rica etsem trendyoldan bakabilir misiniz örnek olması açısından😊eğer zahmet olmazsa sizin icin

Şart değil aslında bnm tek sıkıntım renkler in uyumsuzlugu yoksa ayakları birbirinden farklı model farklı öyle şeylere takmiyorm 😊 amin teşekkür ederim sizede Allah huzur versin ❤️❤️

X