Koltukaltından yerleştirme

SweetVenus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
9
0
Kızlar, koltuk altından yuvarlak protez konduran varmı? sonucu beğeniyorumusunuz, paylaşsanız çok mutlu olurum :) Diyorlar ki, böylece hiç iz kalmıyor..

Kızlar, koltuk altından yuvarlak protez konduran varmı? sonucu beğeniyorumusunuz, paylaşsanız çok mutlu olurum :) Diyorlar ki, böylece hiç iz kalmıyor..

Koltuk altından zaten yuvarlak protez konulur.İzsiz göğüs büyütme ile ilgili açılan konudaki linkte foto da var.hihoyyyt

Dr.JldBycn, teşekkür ederim. Resimlerde güzel gözüküyor tabii, ama böylece yerleştirmek daha zor, o yüzden diyorum memnun kalanlar varmı ve hangi doktoru öneriyorsunuz, bütün doktorlar bu yöntemi tercih etmiyolar

Bide ben bugün Aylin hanımla görüştüm koltuk altından 1,5 santimle şişen protez konuyomuş galiba yani bildiğimiz protez konmuyor sanırım değil mi??

taliaada, bildiğim kadar normal yuvarlak protez de konuyor koltukaltından. galiba bu yöntem çok popülar değil türkiyede. böyle yapan arkadaşlar hiç mu yok? :KK43:

Canım ben muayeneye gittim haftaya Pazartesi ameliyatım var doktorumun dediği 4-5 cm açıcaz. Protezleri gördüm 1 santimden girecek şeyle değil pek valla

Canım ben muayeneye gittim haftaya Pazartesi ameliyatım var doktorumun dediği 4-5 cm açıcaz. Protezleri gördüm 1 santimden girecek şeyle değil pek valla

Arkadaşlar blogumda protezlerle ilgili bilgi veriyorum, oradan hepsini öğrenebilirsiniz.:lepi:

X