Kolajen yüzünden aşırı iştah açılması

tutkku

ilkim♡sonum
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
10.245
7.245
Merhabalar.
3 hafta toz kolajen kullandım gündüz uykularıma iyi gelsin diye, çünki her gün uyuyordum halsizlikten.
Fakat çok iştahimi açtıgını fark ettim, günde kaç öğün yiyorum artık sayamıyorum, yemeğin üzerinden 15 20dk geçmesine rağmen midem günlerce birşey yememiş gibi gurulduyor.
Geçicimidir bu durum, var mı başına gelen?
Açlık kan şekerimi ölçtürmek için bile tüm gece aç duramıyorum ölçtüremedim :KK43:

Hangisini kullandınız ben de Voonka kullandım bitirdim hatta ama faydasını da görmedim iştahım da açılmadı anlamadım bi şey :)

Arkadaşım kullaniyor 1-2 ay icinde cildi bebek gibi oldu, böyle açlık hissinden de bahsetmedi, bende cilt icin kullanmayi düşünüyordum, şimdi bunu okuyunca biraz tereddüt ettim.
Sizin cildinizde gozle görülür bir güzelleşme var mi?

Kiperin kullandım. Fenomenlerin reklamlarına aldandım.
Kişiden kişiye değişir belki ama didik didik araştırmayı malesef yeni akıl edebildim, keşke kullanmadan önce iyice baksaydım yorumlara ne çok istah acan oldu demiş.

Cildimde yani çok fark goremedim, tek halsizligime cook iyi gelmişti kullandigim sure asla günduz uyuyakalmadım, dinçtim sırf onun icin uzuluyorum şimdi yeniden halsizim. Keşke böyle olmasaydı, inşaAllah normale döner, vücuttan ne kadar sürede atılıyor acaba, ağlamaktan bir hal oldum , sanırsın yediklerim boşa gidiyor😔

Arkadaşım kullaniyor 1-2 ay icinde cildi bebek gibi oldu, böyle açlık hissinden de bahsetmedi, bende cilt icin kullanmayi düşünüyordum, şimdi bunu okuyunca biraz tereddüt ettim.
Sizin cildinizde gozle görülür bir güzelleşme var mi?
Arkadaşınız hangisini kullandı acaba?

Bende kolajen hap yüzünden 6 kilo aldım aman eksik olsun ya

Hangisini kullandınız ben de Voonka kullandım bitirdim hatta ama faydasını da görmedim iştahım da açılmadı anlamadım bi şey :)
Sizin yaşınız 25 civarı değil mi? Doku zedelenmeniz vs yoksa bir değişiklik görmezsiniz ki. Vücudunuz zaten kollajen üretiyor.

Açtı hemde nasıl, doymuyordum en sonunda kuzenime yolladim,eksik olsun şimdi o kiloları vermeye uğraşıyorum.
Çok şaşırdım sizin ve diğer arkadaşların bundan dolayı kilo aldığını okuyunca bende aksine üç kilo verdim iki aydır kullanıyorum aralıklı oruç yapıyorum hemde çok rahatım hiç iştahımın açılması gibi bir durumda yaşamadım

Çok şaşırdım sizin ve diğer arkadaşların bundan dolayı kilo aldığını okuyunca bende aksine üç kilo verdim iki aydır kullanıyorum aralıklı oruç yapıyorum hemde çok rahatım hiç iştahımın açılması gibi bir durumda yaşamadım
Ne güzel kişiden kişiye değişiyor işte

Voonka toz kolajen kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır. Benim de iştahımı inanılmaz kapattı. Aç olduğum zamanlarda bile bir şey yiyesim gelmiyor bazen. 1 aydır yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum kilo vermek icin, kolajen işimi kolaylaştırdı sanki 4 kilo verdim. Yalnız adetim de gecikti 5 gün. Bunu da kolajene bağlıyorum. Benim gibi kolajen kullanıp adeti geciken var mı?

Voonka toz kolajen kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır. Benim de iştahımı inanılmaz kapattı. Aç olduğum zamanlarda bile bir şey yiyesim gelmiyor bazen. 1 aydır yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum kilo vermek icin, kolajen işimi kolaylaştırdı sanki 4 kilo verdim. Yalnız adetim de gecikti 5 gün. Bunu da kolajene bağlıyorum. Benim gibi kolajen kullanıp adeti geciken var mı?
Ben :) kolojen adetin rahat geçmesini sağlarken geciktiriyorda ama cok değil 1 veya 2 gün

Ara ara kullanıyorum saçlarım için gece yatmadan önce içiyorum yada sabah ilk iş kalkınca alıyorum zaten kahve ile falan içerseniz tokta tutar. Ama kolajen kilo aldırmaz en fazla şişkinlik yapabilir. Bence sizde insülin direnci var.

Ben de kolajen kullanıyorum. Kiperin alacaktım ama o kadar çok duydum ki iştah açıyor kilo aldım diye. Başka bir marka aldım 1 ayda mükemmel sonuç gördüm açıkçası Maynatura Fibersol diye. Kolajen ürün ama içinde fibersol diye bi etken madde varmış o da tok tutmaya yarıyor. sabahları sütlü kahhve ile içiyorum öğlen 1'e kadar tok kalıyorum. spor olmadan yediklerime dikkat ederek 6 kilo verdim 1 ayda alnımdaki ince çizgiler de çokk azaldı

X