Kolajen kullananlar, kullandığınız markaları ve yorumlarınızı paylaşır mısınız?

deno75116

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2023
210
358
29
Kolajen kullanmak istiyorum ama cilde ayrı, eklemlere ayrısı falan varmış. Annem eczacı ama anti-ilaç bi tip her dediğime bişe diyor ve asla ilerleyemedik. Şöyle zararlı böyle kimyasal bilmem ne oldu her seferinde, senelerdir başlayamadım.
Kiper in diye bi marka var, influencerlar cok paylaşıyor. onu kullanan var mı? ben açıkcası cilt için arıyorum. eğer bi sorun yaşadıysanız onu da paylaşabilrsiniz.

şimdiden teşekkür <3

Kolajen kullanmak istiyorum ama cilde ayrı, eklemlere ayrısı falan varmış. Annem eczacı ama anti-ilaç bi tip her dediğime bişe diyor ve asla ilerleyemedik. Şöyle zararlı böyle kimyasal bilmem ne oldu her seferinde, senelerdir başlayamadım.
Kiper in diye bi marka var, influencerlar cok paylaşıyor. onu kullanan var mı? ben açıkcası cilt için arıyorum. eğer bi sorun yaşadıysanız onu da paylaşabilrsiniz.

şimdiden teşekkür <3
Ben de şurda bir köşede durayım :)

Buradan bir üyenin önerisiyle "Nature's Supreme Beauty Collagen" markanın portakal aromalısını kullanmıştım. Benim beklentimi karşıladı vala. 3 ay kullanıp 3 ay ara verin falan diye okumuştum öyle yapıyorum. Ekim ayında tekrar başlıcam ☺

Day2day 10.000mg saşe formu 2 ay kullandım. 3. Ay da 5000mg ını kullandım. Vücuttaki eksikliğine bağlı olarak 3 hafta -2 ay arasında etki görürsünüz. Ben 1,5 ayda gördüm etkisini cildim nemlendi ve parladı ve sivilce problemim baya azaldı ama çok daha kısa sürede çok daha fazla etki isteyen olursa barbarisin kolajen daha maliyetli ama daha etkili. Bunu kullanırsanız 2 ay kullanmanız yeterli :)

X